Uzmanına Sor ve Cevaplayalım Uzman Organizasyon. Semazen Grubu Tasavvuf Grubu Mehter Takımı ve Kafanıza Takılan Diğer Tüm Sorunlarda Bize Buradan Yazabilir ve Cevap Alabilirsiniz !

Nasıl Bir Hizmet almak istiyorsunuz ?

Alt kısımda bulunan yorum kısmından bize yazın sorunuza en yakın zamanda cevap vereceğiz.

Şimdi Buradan Uzmanına Sor !

Semazen fiyatları ve kiralama fiyatları hakkında fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İstanbul semazenli dini düğün ve fasıl ekibi hizmeti sunmaktayız. Dini düğünlerde en güzel organizasyonlarla Profesyonel anlamda hizmet veriyoruz. Masa sandalye süsleme ve sandalye masa kiralama hizmeti de vermekteyiz. Dini sünnet düğünlerinde taht kiralama Palyaço ve Animasyon ekibi hizmetlerini çok uygun ve hesaplı fiyatlarla sunuyoruz.

 

 

 

 

Uzmanına Sor ?
Daha İyi Bir Hizmet için Bizi Değerlendirin Puan Verin

4 Soru Sorulmuş “Uzmanına Sor ?

 1. İpek

  Selamınaleykum küçük bir nişan yapmayı planlıyorum 2 veya 3 kişiden oluşan semazen gösterimi ve tasavvuf müzik grubu için ücret ne kadar öğrenebilir miyim ?

 2. Sultan

  Merhaba,
  Nişan için 2 kişilik semazen grubu ve ilahi müzikler vs. organizasyon fiyatı almak istiyorum,
  Mekan tarafıma ait olacak, yardımcı olabilir misiniz?
  İstanbul sultanbeyli’de salon

 3. Melek soy

  Merhaba semazen Grubu kiralamak istiyoruz İslami Düğğn için tabikii fakat semazen Grubu fiyatları Wep sitenizde yazmıyor lütfen bana dini düğün paketleri ile alakalı bana bildiri yapınız iyi günler

 4. Döndü

  Merhaba kına Ekibi organizasyonu yapmak istiyorum böyle bir organizasyon acaba kına organizasyonu nasıl olmalıdır ? Sitenize baktım profesyonel kına Ekibi olduğunuz belli kına gecesi için orkestra fiyatları ve kuma organizasyonlarında neler yapılıyor kaftan ve kına Tahtı kiralama Nedime arkadaş kaftanları bayan dj eşliğinde yapacağımız bu kuma organizastonu için sizden teklif istiyorum teşekkür ediyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

clear formSubmit