Son Eklenen Hizmetler

Davul Zurna Ekibi

Davul Zurnacı Kiralama

Davul zurna ekibi bildiğimiz üzere 2 kişiden oluşmakta olup çoğunlukla düğün organizasyonları nişan organizasyonları ve kına gecelerinde performans sergileyip insanları eğlendirip mutlu ederler.

Her yörenin kendine göre bir oyun oynama şekli ve tarzı vardır bu oyunları çalmasını genelde davul zurna ekipleri iyi bilirler yöre tarzında çalınan ve bunları icra eden davulcu ve zurnacı ekiplerimiz sizi bu konuda hiç yormaz ve zaten size göndereceğimiz davul zurna ekibi arkadaşlarımız sizin taleplerinize göre özenle seçtiğimiz kişiler olmaktadır . 

Hangi Yöreler İçin Davul Zurna Kiralıyoruz?

Her yörenin kendine has oyunları halk dansları saymakla bitiremeyeceğimiz kesin olan bir durumdur genelde Anadolu yöresine ve doğu Anadolu olmak üzere tüm yörelerin davul zurna oyunlarını çalan ekibimiz sizlere hem davul zurna  kiralama konusunda uzman olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır .

Gelin çıkarma konusunda uzman olan olan davul ve zurna ekibimiz kimine göre değişiklik isteyen müşterilerimize gelin çıkarma konusunda yeni trend olan bando takımı ile gelin çıkarma artık yapılabilmektedir bando takımı kiralama için tıklayınız…

Davul Zurna İstanbul

Başta  İstanbul olmak üzere tüm yurt da hizmet veren ekibimiz İstanbul ilçelerinin özellikle ( Beykoz, Başakşehir, Çekmeköy,Güneşli,Pendik,Merter,Maltepe,Şişli, Sefaköy) olmak üzere İstanbul’un bir çok ilçesinde davul zurna hizmeti vermekteyiz. İstanbul davul zurna ekibi için erken rezervasyon yapıldığında %15 indirim sağlanmaktadır.

 

Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları

Fiyatlar vereceğiniz adres bilgisi ve davul zurna ekibinin genelde yaptığı, gelin çıkarma ,düğün,nişan yada kına gecesi olmak üzere 4 bölüme ayrılıyor fiyatlar anlamında bizlere bu konuyu bildirip fiyat vermekteyiz çünkü davul zurna kiralama fiyatları sezon içi ve sezon sonu konusu ücret konunda çok önemli bir sebeptir, Eğer düğün yoğun bir sezon günü çok talep edilen gün ve saat içerisindeyse ekibimizin fiyatları ile alakalı sezon sonu günlerine göre davul zurna ekibi fiyatları farklılık göstermektedir.

Davul Zurna Uzmanlık Alanımız !

İsmimizden de belli olduğu gibi biz alanımızda uzman organizasyon firmasıyız. Tüm düğün ve kına gecesi eğlencelerinde uzmanından destek alın..

 

Hangi İlçelerde Hizmet Veriyoruz..

Davul Zurna Kiralama

Davul Zurna Ekibi

Davul Zurna İstanbul

Sivas Davul Zurna

Malatya Davul Zurna

Beylikdüzü Davul Zurna

Bahçeşehir Davul Zurna

Başakşehir Davul Zurna

Gürpınar Davul Zurna

Büyükçekmece Davul Zurna

Ataşehir Davul Zurna

Yeşilpınar Davul Zurna

Yenibosna Davul Zurna

Bahçelievler Davul Zurna

Zeytinburnu Davul Zurna

Sultangazi Davul Zurna

Arnavutköy Davul Zurna

Ortaköy Davul Zurna

Bebek Davul Zurna

Tarabya Davul Zurna

 

 

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler
Call Now ButtonŞimdi Ara