Davul Zurna Ekibi

Davul zurna ekibi düğün organizasyonlarının olmazsa olmazı.

Firmamız davul ve zurna ekibi organizasyonunu yöre şartı olmadan yapmaktadır. Dilediğiniz yörenin davul zurna ekibini size göndermekteyiz.

Davul zurna yanında köçek hizmeti de sunan firmamız halk oyunu grupları gibi organizasyonlarda da hizmetlerine devam etmektedir.

Alanında bu işe yıllarını vermiş davulcular ve zurnacılar ile seçici olarak çalışmaktayız.

Davul Zurna Ekibi Kiralama

Fasıl grubu ve davul zurna organizasyonlarımıza güveniyoruz. Fiyatlar konusunda rakip tanımıyoruz. Kiralama ücretlerimiz Şehir ve gidilecek ilçeye göre değişim göstermektedir. Saatlik veya full programlı ekip kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Davul zurna ekibi fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Buradan fiyat vermek gibi bir şansımız olmadığından fiyat teklifi almanız yararınıza olacaktır.

Davul Zurna Uzmanlık Alanımız !

İsmimizden de belli olduğu gibi biz alanımızda uzman organizasyon firmasıyız. Tüm düğün ve kına gecesi eğlencelerinde uzmanından destek alın..

 

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler
Uzman Organizasyon hakkında 32 makale
Uzman Organizasyon Semazen Gösterileri ve Dini düğün Hizmetleri sunan Firmamız Mehter Takımı Sünnet Düğünü Etkinlikleri gibi Tüm Organizasyonlarda İstanbul ve Tüm Türkiye'de Hizmet Veriyor.