Mehter Takımı

Mehter Takımı uzman ekipleri ve profesyonel organizasyon bilgimizi hizmetinize sunuyoruz.

Geçmişimizin silinemeyen özelliklerinden olan mehter takımı gösterileri Osmanlı devletinin Düşmanlara korku salan bir kuruluşu idi. Savaşlarda ilk önden giden Mehter takımı Düşmana korku dosta güven verirdi.

Günümüzde Firma açılışlarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan mehter gösterileri oldukça dikkat çekicidir.

Mehter Takımı İstanbul Uzman Mehteranlar

Semazen grubu yanında uzmanlıkla hizmetini verdiğimiz mehteran takımı hizmeti uygun fiyatlarımızla hizmetinizde. Fiyatları  % 20 oranında geri çekerek indirimli kampanyamızı başlattık.

Her organizasyona uygun mehter takımları kiralama hizmeti vermekteyiz. İster 5 ister 10 mehteran isteyin fark etmeden tüm organizasyonlarda sizinle birlikteyiz.

Uzman Mehter grubu ve ekiplerimizle hız kesmiyoruz. Kaliteli organizasyon sıfır sıkıntı istiyorsanız doğru adrestesiniz..

Mehter Takımı Fiyatları

Fiyatlar konusunda dediğimiz gibi indirimli fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Net bir fiyat almak için sağ kısımda bulunan formu doldurmanız durumunda tarafınıza fiyat teklifi sunulur. Fiyatlarımız ekip sayısı ve kiralama süresine göre değişim gösterdiğinden ne yazık ki net bir fiyat veremiyoruz. Uzmanlık isteyen bu hizmetten profesyonel bir şekilde yararlanmanızı istiyoruz.

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler
Uzman Organizasyon hakkında 32 makale
Uzman Organizasyon Semazen Gösterileri ve Dini düğün Hizmetleri sunan Firmamız Mehter Takımı Sünnet Düğünü Etkinlikleri gibi Tüm Organizasyonlarda İstanbul ve Tüm Türkiye'de Hizmet Veriyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*