Mehter Takımı

Firmamız alanında öncü ve uzman ekipleriyle her zaman özel anlarınızı unutulmaz bir anıya dönüştürmeye devam etmektedir. Firmamız bünyesindeki Mehter takımı alanında deneyimli üstatlar ile tüm davet ve organizasyonlarınızı renklendirmeye, şenlendirmeye ve unutulmaz kılmaya hazırdır.

Osmanlının muhteşem şehrinde, bu yöresel âdetini davetlilerinizle buluşturmak ve onlara keyifli anılar için mehter ekibi çok iyi bir fikir olmaktadır…

  • Mehter takımı ile misafirlerinize hem görsel, hem de müzikli bir şölen yaşatırsınız. Geleneksel bir kültürün parçası olan sıra gecesi ekibimizin profesyonelce sunumu ile organizasyonlarınız konuklarınız için unutulmaz bir anı olur.
  • Firmamızın sunduğu Mehter takımı kiralama alanında yıllarca tecrübe kazanmış ve ustalaşmış sanatçılardan oluşmaktadır. Ekibimiz Osmanlı  kıyafetleri ile özümüz olan müziklerini ve parçalarını ile Osmanlının kendine has kültürünü tanıtmaya ve hissettirmeye özenle yaklaşan güler yüzlü ve tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
  • Yüzyıllardır süren bu muhteşem kültürü sizler için yaşatan Mehter takımı, konuklarınızı eğlendirmek ve hoş vakitler geçirmelerini sağlayacak bir etkinliğe imza atarlar.
  • Mehter takımı sahnede yer alırken’ beraberinde sunduğunuz yemek ikramı esnasında bu muhteşem Osmanlı Müzik grubunu dinlemek misafirlerinize unutulmaz bir anı olacak ve bu organizasyon çok konuşulacak.
Mehter Takımı

Mehter Takımı İle Konuklarınız İçin Unutulmaz Anılar Oluşturun

Osmanlının günümüzde hala önemini koruyan en özel geleneklerinden biri de Mehter ekibi ’dir. Siz de organizasyonlarınız, toplantılarınız ve tüm etkinlikleriniz için Mehter takımı ile unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Firmamız alanında uzmanlığı ve tecrübesiyle, her daim özel anlarınıza eşlik ediyor ve özel günlerinizi daha da unutulmaz kılmaya katkı sağlıyor. Bünyemizdeki Mehter Takımı alanında yıllarca tecrübe kazanmış özel üstatlardan oluşmaktadır. Orijinal ve özel kostümleri, çalgıları ve geniş yelpazeye sahip şarkı repertuarı ile hizmet vermektedir. Taleplerinizi karşılamaya her zaman gösterdiğimiz özeni davetlerinde yöresel bir tat yakalamak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz Mehter Takımı ile de göstermekteyiz. 

Tüm orijinalliği ile sunulan makam geleneği, kıyafetler ve eşsiz olan etkinlikte sunacağınız yörenin kendine has ikramları ile muhteşem bir şöleni misafirlerinize keyifle yaşatabilir, kendiniz için de unutulmaz anılarınıza bir yenisini bu sayede mutlulukla ekleyebilirsiniz.

Mehter grubu

Mehter Takımı İle Geleneksel Bir Şölen

Düğünleriniz, davet ve organizasyonlarınızda, konuk toplantılarınızda, açılış ve şenlikler gibi neredeyse pek çok etkinliğinizi Mehter Takımı ile şenlendirebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile muhteşem organizasyonların altına imzanızı atabilirsiniz. Tarihi çok eskiye dayanan ve oldukça özel bir gelenek halini alan Mehter ekibi kiralama etkinliğini sunmak için bizimle irtibata geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mehter Ekibi, en önemli kültür miraslarımızdan biridir. Konu eğer kültür ise Tüm ekibimiz asıl ustaların elinden yetişmiştir. Bu geleneği aslına uygun şekilde yaşatmakta ve sizlere de özenle sunmaktayız. Hem görsel, hem de müzik dolu bu şöleni keyifle konuklarınızla buluşturmak için firma olarak katkı sağlamamız kesinlikle bizim için büyük bir gurur kaynağı olmaktadır. Organizasyonlarınızın geleneksel bir şenlik havasına bürünmesini ve muhteşem anılara dönüşmesi istiyorsanız Mehter ekibi sizler için tam olarak uygun diyebiliriz.

Düğün nişan sünnet töreni açılış ve toplantı, gibi tüm davet ve organizasyonlarınız için size hizmet vermekten her zaman memnuniyet duyarız.  Telefon ile bize ulaşabilir daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mehter gruplarımız uzman ekipler ve profesyonel organizasyon bilgimizi sunuyoruz.

Geçmişimizin silinemeyen özelliklerinden olan mehter ekibi gösterileri Osmanlı devletinin Düşmanlara korku salan bir kuruluşu idi. Savaşlarda ilk önden giden Mehter takımı Düşmana korku dosta güven verirdi.

Günümüzde Firma açılışlarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan mehter gösterileri oldukça dikkat çekicidir.

Mehter Kiralama

Mehter Takımı İstanbul Uzman Mehteranlar

Mehter ekibi kiralama konusunda biz uzmanız ve düğün ve özel günleriniz için bir mehter ekibi kadar, ilgi duyabileceğiniz semazen ekibi fikri gayet iyi bir önerimiz olacaktır …

Her organizasyona uygun mehter takımları kiralama hizmeti vermekteyiz. İster 5 ister 10 mehteran isteyin fark etmeden tüm organizasyonlarda sizinle birlikteyiz.

Uzman Mehter grubu ve ekiplerimizle hız kesmiyoruz. Kaliteli organizasyon sıfır sıkıntı istiyorsanız doğru adrestesiniz..

Mehter Ekibi Fiyatları

Fiyatlar konusunda dediğimiz gibi indirimli fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Net bir fiyat almak için sağ kısımda bulunan formu doldurmanız durumunda tarafınıza fiyat teklifi sunulur.

Fiyatlarımız ekip sayısı ve kiralama süresine göre değişim gösterdiğinden ne yazık ki net bir fiyat veremiyoruz. Uzmanlık isteyen bu hizmetten profesyonel bir şekilde yararlanmanızı istiyoruz.

Sünnet düğünü güncel mehter ve diğer organizasyon videoları sayfamızda bulabilirsiniz…

Mehter ekibi ile alakalı konularımızı bu siteden güncelledikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz….

Bizi takipte kalın……

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler
Uzman Organizasyon hakkında 30 makale
Uzman Organizasyon Semazen Gösterileri ve Dini düğün Hizmetleri sunan Firmamız Mehter Takımı Sünnet Düğünü Etkinlikleri gibi Tüm Organizasyonlarda İstanbul ve Tüm Türkiye'de Hizmet Veriyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*