Bando Takımı Gelin Çıkarma

Gelin Alma Bandosu

Firmamız kurulduğu andan beri tüm özel anlarınıza alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile gelin alma bandosu ile de sizlere hizmet verip unutulmayacak projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Büyük bir özen ve titizlik ile tüm özel günlerinizin organizasyonlarına katkı sağlamak için her zaman sizlere hizmet vermeye hazırız.

Alanında uzman olan ve öncü olan firmamız tüm başarılı projelerinin deneyimini her daim büyük ve başarı dolu birikimlere dönüştürmeye devam ediyor. Profesyonel gelin alma bandosu orkestraların dan oluşan uzman bando ekibimiz gelin alma konusun da bandoların İstanbul da ve İstanbul dışın da hizmet veriyoruz.

Bando takımın da yerlerini alan müzisyenlerimiz, bir bütün halinde şık ve uyumlu kostümleri ile unutulmaz bir müzik şöleni oluşturur ve bu özel anınızı muhteşem bir gösteriye dönüştürür.

Gelin Alma Bandosu takımında yer alan tüm müzisyenlerimiz alanında uzman, eğitimli oldukları için çaldıkları enstrümanlar ile kaliteli ve keyif dolu müzikler ile sizlere eşlik eder.

Gelin alma bandosu ile daha modern ve yeni nesil bir geleneğe dönüştürüp aynı zamanda davetlileriniz için bir festival anı yaşatarak herkes için unutulmaz bir anı oluşturabilirsiniz.

Siz de gelin alma bando ekibimiz ile organizasyonlarınıza renk katmak isterseniz 05464900265 No’lu telefon numaramızdan bize her zaman ulaşabilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bando Ekibimiz ile Gelin Çıkarmada Uzman Organizasyon… 

Bando ekibi gelin çıkarma artık İstanbul’da çok yaygın olmaya başladı… Türk adetleri gereği gelin çıkarma olarak yıllardır kiralamasını yaptığımız davul zurna kiralama yerini alan bando ekibi gelin çıkarmada son yılların en çok tercih edilen ve çok beğenilen bir müzik topluluğu olmaktadır.

İstanbul’da Düğünler Bando Ekibi İle Daha Çok Sıra dışı…

En iyi İstanbul Düğün Bandosu Kiralama Fiyatları %20 İndirim Kampanyasından Yararlanmak İstiyorsanız Acele Edin…

Düğün bando takımı ile firmamız tüm özel günlerinizi daha da unutulmaz kılacak muhteşem hizmetleri sizlerle buluşturmak için tüm çabasıyla hizmet vermeyi her zaman görev bilir.

Düğünlerinizi ve diğer tüm organizasyonlarınızı daha renkli ve eğlenceli hale getirmek için kurulduğumuz günden beri hizmetlerimizi sunuyoruz. Düğünlerinizi şenlendirmek, daha da renk katmak için unutulmayacak bu özel gününüzün altına sunduğumuz profesyonel düğün bando takımı ile biz de imza atmaya hazırız.

Firmamız kurulduğu andan itibaren her alanda sunduğu hizmetlerindeki profesyonelliği ve kaliteyi şimdi de alanında eğitimli ve başarılarıyla ses getiren iddialı müzisyenlerden oluşturduğu düğün bando takımı ile karşınızda.

Düğün Bando Takımımız ile Unutulmayacak Bu Özel Gününüzü Renklendirin

Son dönemlerde oldukça popüler olan ve düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen düğün bando takımı bizim de hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Tecrübesi ve gerçekleştirdiği tüm çalışmalarla alanında hem uzman, hem de öncü olan firmamız ile siz de düğünlerinizi daha da renklendirip şenlendirecek ekibimiz ile düğün bando takımı hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu alanında uzman müzisyenlerden oluşan düğün bando takımı ile dilediğiniz parçaları daha modern ve keyifli bir şekilde davetlileriniz ile buluşturabilir aynı zamanda herkesin hayranlığını kazanarak düğününüzü sadece sizin değil kimsenin unutamayacağı bir anıya dönüştürebilirsiniz.

 • Güler yüzlü hizmet anlayışından yana olan bando ekibimiz ile düğünlerinizi şenlendirip bir festival havasına rahatlıkla dönüştürebilirsiniz. Düğün bando takımı ekibimiz tamamen alanında eğitimli ve profesyonel sanatçılardan oluşmaktadır. Ekibimiz deneyimli ve usta bireylerden oluştuğu için eşsiz notaları muhteşem bir uyum ile seslendirerek organizasyonlarınızda her zaman unutulmaz performanslara imza atarlar.
 • Firmamız ile bu özel gününüze eşlik edecek düğün bando takımı alanında uzman olduğu kadar taleplerinizi dikkate alan, isteyeceğiniz farklı parçaları da dilediğinizce tüm profesyonellikleri ile sizlere sunmaya her zaman hazırdır.
 • Firmamızın sunduğu düğün bando takımı ile düğünlerinizi hem daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilecektir. Aynı zamanda bu seçiminizle düğününüz için hem farklı hem de daha modern bir hava oluşturabileceksiniz.
 • Sizler için sunduğumuz düğün bando ekibimiz; düğünüzün tüm eğlenceli ve unutulmaz anlarına eşlik ederken aynı zamanda gelin çıkarma merasiminde de gelin alma bandosu ile de bu mutlu gününüzü taçlandırmaya hazırdır.
Bando Takımı Nedir

Gelin Alma Bando Takımı Nedir?

Batıdan günümüze gelen bir müzik ekibi topluluğudur.  Bando ekibi kişi sayısı en az 5 en fazla 52 kişinin aynı anda çaldığı bir müzik ekibi olmaktadır. Bu ekibin kullandığı enstrümanlar nefesli ve vurmalı olarak genelde ayakta icra edilen bir müzik grubudur… Günümüzde düğünlerde eğlenceli şarkıların çalındığı etkinliklere katılım sağlayan bu ekibe Gelin alma bando takımı denmektedir.

 Gelin Alma Bandosu Uzman Kadro

En iyi düğün bandosu İstanbul’da olmaktadır.  Peki en iyi düğün bandosu nasıl olmaktadır?

 • Düğün bandosu tek bir beden olmalıdır ve aynı anda hareket etmelidir. Diğer bir kelime ile repertuarları ile bir birlerine uyum sağlamalıdırlar …
 • Gelin alma Düğün bandosu  kıyafetleri temiz ve  aynı takım olmalıdır 
 • Düğün saatinden en az 1 saat önceden orada olması gerekmektedir .
 • Düğün bandosu enstrümanları temiz ve bakımlı olmalıdır.
 • Daha önceden düğün organizasyonlarında yer almış ve en iyi tecrübeye sahip olması gerekmektedir.
 • Minimum 1 saatlik bir düğün katılımları için enerjik olmalıdır.
 • Tüm Müzikal isteklere anında karşılık verebilmektedir .

     

Düğün Bando Takımı Kiralama Süresi ?

İster saatlik isterseniz 4 saatlik kiralayın sizler için esnek kiralama saatlerimiz mevcuttur. Bando kiralama süresi düğünlerde genelde 2 saatlik bir zaman program yapabilmektedirler ve programın geri kalan saatlerinde ne yapacağız diye düşünmeyin. 

Düğün salonları, otel ve alternatif mekanlarda ortalama düğün saati süre kısıtlaması 5 saat olmakta ve bu 5 saatlik süre olarak organizasyoncunuz ile yaptığınız toplantı sonunda bu 5 saatlik sürede hangi etkinliklerin yapılacağı toplantı sonrası belirlenmelidir.

Düğün Bando Ekibi Nişan Organizasyonları

Bando Ekibi Düğün nişan organizasyonlarında çok iyi bir fikir ama ! diğer bir fikrimizde fasıl ekibi olmaktadır. Eğer bir fasıl ekibi nişan, düğün etkinlikleriniz için fikir almak isterseniz sizlere fasıl ekibi konusunda da destek vermek isteriz…

Düğün Bandosu Enstrümanları Nelerdir ?

Bando Enstrümanları Bazı Ülkelerde Değişiklik Göstersene, Genel olarak Dünya Standartlarında Kullanılan Bando Enstrümanları Belli olmaktadır…

Size Dünyada kullanılan bütün bando enstrümanlarını yazabilir ve tanıtımını yapabiliriz.  Bizim Konumuz Düğün Bandosu Olduğundan Düğün Bando Enstrümanları sıralamamız size daha faydalı olacaktır…

 • Trompet ( Bir nefesli çalgı olup, bakırdan yapılmıştır. 1480 Yıllarından günümüze kadar gelmiş olan Trompet  Düğün Bando Ekibi tarafından aktif kullanılmaktadır.
 •  Saksafon: ( 4 Tane kullanılan saksafon türü vardır ve hepsinin ayrı ayrı ses özellikleri olmaktadır. Düğün Bando Ekibinin kullandığı en aktif saksafon alto saksafon olmaktadır. 1840 Yıllarında Adolphe Sax tarafından tasarlanmış olup’ soy isminde de  anlaşıldığı gibi  bulucusu olan adolphe’nin soy adını alan bir enstrüman olmuş olup nefesli bir çalgıdır…
 • Korno: ( Tüm dünyada aktif kullanılan korno Düğün Bando Ekibi tarafından aktif kullanılmaktadır. Mezopotamya ,  eski Roma da avcılara yol göstermek için yapılan bu enstrüman günümüze kadar gelmiştir
 • Asma Davul: Asma davul günümüzde herkesin yakından tanıdığı bir vurmalı çalgıdır. Türkiye’de düğünlerin en önde gelen bu enstrüman tok ve hacimli sesi ile Düğün Bando Ekibinin kıymetli bir enstrümanı olmuştur.
 • Trampet: Tüm asker bandolarında olması gereken trampet vurmalı bir enstrüman olmaktadır.  Düğün Bando Ekibinin seçtiği ve uyum sağladığı baş enstrümanlardandır 
 • Trombone: Trombone 15 Yüzyıl’da kullanılmaya başlanmış olup birden çok Trombone çeşitleri var olmakta. Düğün Bando ekibi alto trombone kullanmaktadır…

Bando ekibi Türk enstrümanları kullanmamaktadır!. Kıymetli müşterilerimiz bando ekibi tamamen batı enstrümanları kullanmaktadır. Bando ekibi ile Türk müziği çalgıları icra eden fasıl ekibinin enstrümanları tamamen farklı olduğundan lütfen hangi müzik ekibinin hangi müzikleri icra edebildiğini bilmeniz gerekmektedir. Fasıl ekibi hangi türlerden oluşur ve çok daha ayrıntılı bilgiyi bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

1 thought on “Gelin Alma Bandosu”

Yorum bırakın

Şimdi Ara