Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy hayır lokması konum itibariyle İstanbul da en yakın lokmacılardan olmaktayız . Arnavutköy de bu konuma en yakın lokmacı olarak hizmet vermekteyiz. Nakliye ücreti ve konum itibariyle Arnavutköy de en çok tercih edilen lokmacı olma yolunda ilerlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

En hayırlı lokmalar artık Arnavutköy de lokmacı Yahya ile kalite güven ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Arnavutköy Hayır Lokmacısı

Arnavutköy de Lokmacı Yahya Kalitesi ile Tanışın

İstanbul Arnavutköy hayır lokması olarak sizlere lokmacı Yahya usta hizmeti ile tüm Arnavutköy cadde ve sokakların da sizlerleyiz. Siz değerli müşterilerimizin hayır yapmak için bizleri araması yeterli olacaktır. Biz lokma hayrı firması olarak Arnavutköy ün neresinde isterseniz mobil aracımızla gelip orada sizin adınıza hayır lokmanızı döküyoruz.

Siz İkramlık Hayır Lokması İşini Bize Bırakın

Eskiden lokma dökmek için özel günlerde evdeki bayanlar tarafından dökülüyordu. Evin çocukları  gençleri tarafından dağıtımı yapılırdı. Günümüzde gelişen dünya şartları ve özellikle insanların üzüntülü, mutlu ve telaşlı günlerinde bu işlerle meşgul olamaması nedeni ile Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin yanında oluyoruz. Mobil araçlarımızla gelerek hazırlıklarımızı yaparak dağıtıma geçiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin mevlidleri olur yakınlarınızın ölüm yıldönümü olur veya evlatlarınızın doğdu gün ve sünnet merasimlerinde yani acı tatlı her günde lokma hayrı döktürülür. Bizler de Arnavutköy de lokmacı olarak yerimizi almak isteriz.  Mobil aracımızla istediğiniz yere geliyoruz. Araçlarımız hijyen  temizlik bakımından ödün vermeden çalışır. Plastik ürünlerimiz insan sağlığı açısından gıdaya uyumlu maddelerden üretilmiştir. Sizlerin de sağlık konusunda hassas dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde dikkat edeceğinden şüphemiz yoktur.

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy Lokma Fiyatları

 • 750 Kişilik Hayır lokması fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik Lokma fiyatı 5.000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma fiyatı 7.000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Hayrı 9.000 TL

Kişi sayısını istediğiniz gibi artırıp azaltabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Aynı zamanda askıda lokma uygulamamızda vardır. Burada kişi sayısı en az 100 kişi olmak üzere artarak devam ediyor. Askıda lokmamızı da şu şekilde yapıyoruz. Sizlerden gelen kişi sayısını biriktirerek 1000 kişiye ulaştığında Arnavutköy Merkez Camisinde lokma hayrınızı yapıyoruz. Bunu yaparken de sizlere videolar gönderiyoruz. Eğer lokma dökülen camiye gelmek isterseniz de tabi ki gelebilirsiniz. Biz Lokmacı Yahya olarak her zaman yaptığımız işimizin arkasında duruyoruz.

Arnavutköy de Lokma Arabası Kiralamak Artık Çok Daha Kolay

Lokma dökmek işinin ehli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere hizmet sunuyoruz. Lokmacı Yahya Usta her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata servis ediyor.  İstanbul Avrupa yakasında Arnavutköy ve diğer tüm ilçelerinde hayırseverlerin hayırlarını yaparak dualarını gönderiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması kişi sayısı olarak en az 500 olmak üzere fiyatlarımızda buna göre değişiklik göstermektedir.  

Arnavutköy hayır lokması dağıtımı yaptığıtımı yapmak istiyorsunuz ama hangi mahallede ve cadde de hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz . Evet işte hayır lokması dağıtımı yapabileceğiniz tüm Arnavutköy cadde ve sokakları

Arnavutköye en yakın komşu ilçelerden Sultangazi hayır lokması konusun da bir çok hayır lokması dağıttık . aynı Arnavuköy hayır lokması fiyatları gibi Sultangazi hayır lokması fiyatları aynı olmaktadır..

Arnavutköy Hayır Lokmasın da Fiyatlarımızı Öğrenmek için *  0536 870 09 64 

Gaziosmanpaşa hayır lokması

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

Gaziosmanpaşa hayır lokması döktürtmek isteyen tüm hayır severlere mobil lokma araçlarımız ile Gaziosmanpaşa da sizlerleyiz.

Eski adı taşlı tarla olan bu ilçemizde her mahallesini ve camilerini iyi biliyoruz. Hayır lokması konusun da uzman olan kadromuz ile sizlere Osmanlı geleneğinin güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

GaziOsmanPaşa da Hayır Lokması Dağıtımı

İstanbul un en yoğun olan ilçelerinden Gaziosmanpaşa da hayır lokması en çok nerelerde dağıtılır konusu en çok merak edilen konulardan olmaktadır.

Gaziosmanpaşa da Lokma Hayrı Yapılan En güzel Yerler Şöyle Olmaktadır.
 • Bağlarbaşı Caddesi
 • Küçükköy Meydan
 • Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karadeniz Mahallesi
 • Karayolları Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Karlıtepe Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Pazariçi Mahallesi
 • Yıldız Tabya Mahallesi
 • Şemsipaşa Mahallesi

Gaziosmanpaşa da ilçeye bağlı erkek nüfus sayısı 244.783 Kişi

Gaziosmanpaşa da İlçeye bağlı kadın nüfus sayısı 242.995 Kişi

Gaziosmanpaşa hayır lokması

Hayır Lokması Fiyatları

Eğer Gaziosmanpaşa sınırları içerisin de hayır lokması dağıtmak istiyor ve fiyatları merak ediyorsanız işte güncel Gaziosmanpaşa lokma hayrı fiyatları.

 • 600 Kişilik lokma hayrı 3000 TL
 • 750 Kişilik Lokma Hayrı 4000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması fiyatı 5000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma Arabalı dağıtım 7000 TL
 • 2000 Kişilik Hayır Lokması Sipariş 9000 TL

2000 Kişilik Hayır lokması fiyatları güncel fiyat bilgisi için lütfen ( 0 536 870 09 64 ) Numaralı telefondan arayınız.

Lokma hayrı,jpg

Hayır Lokması Dağıtılabilen Gaziosmanpaşa Camileri

En çok dağıtım yaptığımız Gaziosmanpaşa ilçemiz de bulunan toplam tane 74 cami olmaktadır .Bu camilerin hepsinde lokma hayrı yapılabilmekte ve dağıtılabilmektedir .

Peki siz ? Gaziosmanpaşa da hangi camide hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz işte Gaziosmanpaşa da hayır lokması için müsait olan camilerin listesi ve adresleri

Gaziosmanpaşa Camileri

gaziosmanpaşa hayır lokması

En Uygun Fiyatlara Lokma Dökmeye Devam Ediyoruz

Uzman lokma ekibimiz ile İstanbul da lokma fiyatı enflasyon zamlarına karşı gelmeye devam ediyoruz.

İstanbul da yapılan tüm hayırların hiç bir karşılık beklemeden yapıldığını biliyoruz.

Sadece ALLAH rızası için dağıtılan hayır lokmalarınızı sipariş aldıktan sonra tamamen kendi bünyemizde aracısız olarak hassas düşünerek sizin adınıza dağıtıyoruz . En uygun hayır lokmacısı fiyat garantisi ile bizleri tüm hayırlarınıza lokma dökmeye vekaletinizi vermeniz yeterli.

İstanbul Gaziosmanpaşaya Özel %10 İndirimli Kampanyamız Devam Ediyor

Özel olarak tasarlanmış mobil lokma araçlarımız ile Gaziosmanpaşanın tüm mahalle cadde ve sokakların da sadece Gaziosmanpaşa İlçemize ve yakın olan Sultangazi de hayır lokması için geçerli %10 İndirimden hemen faydalanabilirsiniz.

cuma çıkışı lokmacı,jpg

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Gaziosmanpaşa da hayır lokması hayrı yapmak isteyen ve bizleri arayan tüm müşterilerimizin sıkça sordukları soruları cevaplayalım?

 • 100 Kişilik Hayır lokması fiyatları ne kadar ? CEVAP:En az 500 kişilik Lokma Dökmekteyiz.
 • Arabalı lokma dökmesi yaparken ücret fark ediyor mu ? CEVAP: Gaziosmanpaşa sınırlarında fark etmiyor
 • Mobil lokma aracınızda istediğimiz ismi yazabiliyor muyuz ? CEVAP : Evet elektronik tabelamız sayesinde istediğiniz yazıyı yazabiliyoruz.
 • Gaziosmanpaşa sınırları dışından istediğimiz ilçede lokma fiyatları değişiyor mu? CEVAP: Hayır Değişmiyor Bütün İstanbul ilçelerinde fiyat değişikliği olmamaktadır.

Gaziosmanpaşa da lokma hayrı yapmak isterseniz bizleri (0 536 870 09 64 ) Numaralı telefon dan hemen arayın

Hayır Lokması Dagıtımı Yaptığımız En Çok İlçeler

İstanbul genelin de dağıttığımız hayır lokmalarının en başın da gelen Gaziosmanpaşa ilçemizde yüzleri güldüren en başarılı hayır lokmacısı olan firmamız Gaziosmanpaşa nın her sokağın da ve her caddesinde lokma hayrı yapmaya devam ediyoruz.

Hemen yanı başın da bulunan komşu ilçe Sultangazi hayır lokması içinde bizleri arayan hayır sahiplerimizden yüzler güldüren bu hizmeti Gaziosmanpaşa daki müşterilerimiz de memnuniyetini almaya devam ediyoruz.

Sultangazi hayır lokması
Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Lokmacı Yahya

Sultangazi hayır lokması hizmeti ile bütün Sultangazi mahalle ve sokaklar da lokma döküyoruz.

Eski adı ile bilinen Sultançiftliği şimdiki adı ile sultan gazi olmaktadır.

Hayır lokması konusun da hassas bir ilçemiz olan bu ilçemizde yüzyıllardır geleneksel olarak dağıtılmaktadır.

Mobil Hayır Lokması Sultangazi

Yüzyıllardır gelenek haline gelen lokma tatlısı, Sultangazi de artık mobil hayır lokma araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Mobil hayır lokması araçlarımızın içerisin de bulunan lokma makinalarımız ile el değmeden yaptığımız lokmaları mobil lokma araçlarımıza tanımladık .

Mobil lokma arabası kiralama hizmeti içerisin de sadece lokma arabası kiralama değil içerisin de sıcak tatlı uzmanlarının bulunduğu 2 kişilik personel ve lokma dağıtımın da kullanılan tek kullanımlık tabak ve çatallar ile birlikte her şey dahil olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Sultan gazi de hayır lokması hayrı yapmak için yapmanız gereken bizlerden ( 0 536 870 09 64 ) numaralı telefondan arayarak sipariş vermek olacaktır.

Sultangazi Hayır Lokması

Hayır Lokması Sultan Gazi Fiyatları

 • 600 Kişilik Lokma fiyatları 3000 TL
 • 1000 Kişilik lokma dökme 5000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma hayrı 7000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Fiyatı 9000TL
 • 3000 Kişilik Lokma siparişi 15000 TL
 • 5000 Kişilik Hayır Lokması 20000 TL
Sultangazide Lokma dağıtımı

Sultan gazi İçerisinde Lokma Dağıtımı Yapılan Yerler

Sultangazi de tüm camiler de hayır lokması dağıtımı yapılabilmektedir . Eğer sizde sultan gazi de lokma hayrı yapmak istiyorsanız ama bu hayrı hangi camide yapacağınızı düşünüyorsanız işte sultan gazi camilerin listesi

Sultan gazi de hayır lokması dağıtımı yapılacak camilerin listesi…

Sultangazi eski adı Sultançiftliği olan ve İstanbul un geniş ve sürekli kalabalık cadde ve mahallelerinin bulunduğu bu ilçede hayır lokması dağıtımı yapmak isterseniz uzman lokma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız..

Sultangazi ilçemize en yakın ilçelerimizden biri olan Bayrampaşa da hayır lokması hayrı yapmak isterseniz bizleri arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sultangazi Hayır Lokması

En İyi Lokma Uzman Organizasyon

En iyi lokma hayrı uzman organizasyon güvencesin de siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzman organizasyon kurulumun dan bugüne sadece Sultangazi hayır lokması değil Sultangazi açılış organizasyonları ve daha birçok organizasyonları da sizlere hizmet vermektedir.

Sultangazi de Lokma Hayrı İle Gönüllere Girdik

Sultangazi de cami ve mahallerde dağıttığımız hayır lokmaları ile hem hayır severler hem de lokmaları ikram ettiğimiz sultan gazideki hemşerilerimizin gönüllerine girmeyi başardık.

Hayır Lokması için İstanbul un en yoğun ilçelerinden ve lokma seven vatandaşlarımız bizlere soruyor ? Sultangazi ilçesinin haricinde başka hangi ilçelerde lokma dağıtımı yapıyorsunuz ? İşte Sultangazi haricinde hayır lokması dağıttığımız diğer ilçelerimiz .

Hayır Lokması İstanbul da en iyi ve en tavsiye edilen organizasyon firması olan Uzman Organizasyon Kalitesinde yapacağınız hayır lokmalarına %100 Müşteri memnuniyeti garantisi.

Sultangazi Hayır Lokması Sipariş

Lokma siparişi sultangazi çevresinde en az 4 gün önceden bizlere bildirilmesi gerekmektedir.

Lokma siparişi vermek için bizlerinde zamana ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Sultangazi de lokma dağıtmamız için siparişi verirken bilmemiz gereken bazı konuları sizlere sıralayalım

Bazı özel durumlarda özellikle cadde trafiğine kapalı alanlarda hayır lokması hayrı yapmak iisterseniz Sultangazi belediyesi irtibat numarasını arayarak hemen izin almanızı tavsiye ederiz .

Özellikle inşaat alanlarında ve kentsel dönüşümde diğer ilçelere göre daha yoğun olan Sultangazi de lokma hayrı yapılacak yerleri iyi seçmemiz gerekmektedir.

Daha çok trafiğe kapalı alanlar yada cami çıkışlarını genelde tercih edilmesi daha uygun olarak yapılmasının daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Sultangazi Hayır Lokması İçin En İyi Yerler

Bu manevi duyguların en iyi yapılan ilçelerimizden Sultangazi de lokma hayrı dağıtımını sizin adınıza yapıyoruz. Peki? hayır lokması sultangazide en iyi nerde dağıtılır ? konusunda sizlere bu yazımızda en iyi Sultangazide lokma hayrı yapılan caddeleri şöyle sıraladık

 • Gazi cebeci caddesi
 • İsmet paşa caddesi
 • Kıbrıs caddesi millet caddesi
 • Okul caddesi
 • Ateş caddesi
 • Şehit Nurettin ateş caddesi

Mobil Lokma Arabası.jpg

Hayır Lokması

Hayır lokması İstanbul da bütün hayırlarınıza vesile oluyor ve bu hizmeti mobil araçlı seyyar lokma arabalarımızla istediğiniz adreste yapıyoruz.

Hayır Lokması Nedir?

Hayır lokması şerbetli, oldukça hafif ve lezzetli bir tatlıdır. Hafif bir tatlı olduğu için yemeklerden sonra sıkça tercih edilen bir tatlıdır. Bu sebeplerden dolayı uzun yıllardır ülkemizde sevilerek tüketilen lokma tatlısı, hayır için tatlı ikram etmek isteyenlerin de birinci tercihi olmuştur.

Hayır Lokması

Hayır Lokması Neden Dökülür ?

Hayır lokması döktürmek genelde Hayır’a vesile olması ümit edilen bir iş için dökülür. Bereket getirmesi beklenen ticari bir faaliyet, iyiye gitmesi ümit edilen bir hastalık, rahmetli olan bir kimsenin hayrı, yeni doğan bir bebeğin bereketli sağlıklı mutlu bir hayat sürmesi niyeti gibi bir çok sebep için hayır lokması döktürülmektedir.

Mevlitler, düğün, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, toplantılar gibi bir çok organizasyonda da tercih edilen bir ikram geleneği haline gelen hayır lokması, son zamanlarda ülkemizde popüler olmuş ve hayır işi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Hayır lokması döktürmek bazı vatandaşlar için adet haline gelmiştir. Örneğin bir iş adamı her hafta Cuma namazı çıkışında işlerinin iyi gitmesi ve dua alabilmek adına sık sık hayır lokması döktürmektedir.

hayır lokması hayrıu.jpg

Hayır Yapmak Nedir ?

 • Ölen kişiye öncelikle ne yapmak gerekmektedir .?
 • Bir numaralı görev ölen kişinin insanlara borcu varsa o insanları bulup borçlarını mümkünse kapatması helal lığı sağlaması gerekmektedir.
 • Maddi manevi borçlar da öncelikle bu konunun önemi büyük önem taşımaktadır.
 • Eğer maddi durumunuz çok iyiyse su kuyusu açılabilmektedir. O kuyudan su içen kişilerin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Hayır Lokması ile yapacağınız hayırlarınız ile yüzlerce kişinin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Ölüler çok dua bekler hayır bekler ,ölen kişi boğulmakta olan kişiye benzer ve sürekli dua ister bir fatiha bekler biraz sadaka bekler .

Hayır Lokması dağıtımı ile lokmalar dan yiyen bütün herkesin duasını alırız ve bu güzel dağıtımı sizin adınıza biz yaparız.

Lokma hayrı hiç bir menfaat beklemeden karşılıksız dağıtılan bir hamur ve şerbet karışımın dan yapılan bir tatlı türüdür.

Hayır Lokması Başka Hangi Durumlar da Dağıtılır

 • Mağaza açılışların da ücretsiz olarak dağıtımı yapılır ve mağaza açılışlarında yoğun ilgi gören lokma tatlısı mağaza açılışı yapan mağaza sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir.
 • Sünnet düğünlerinde sünnet olan kişinin hayrına hayır lokması dökülür . Bu hayrı sünnet olan çocuğun anne babası tarafın dan ücretsiz olarak dağıtılır.
 • Yeni doğan bebek hayrına lokma dökülebilmektedir. Bu hayrı anne, baba, dede yada aile büyükleri yeni doğan bebek hayrına dağıtabilmektedir.
 • Düğün ve nişan organizasyonların da düğün yapılan adreslerin kapı önünde lokma dökülebilmektedir.
 • Yeni alınan araba ,ev gibi mallarınızın hayrına lokma hayrı dökülür.
 • Hastanede yatan hastanın hayrına lokma dökülür
 • Yeni hafız olan hafızın hayrına lokma dökülebilmektedir.
 • Okuldan mezun olmasının sevinciyle lokma hayrı ile sevincini paylaşabilir ve lokma dağıtabilir .

Hayır Lokması Yahya Usta

Hayır Lokması İstanbul da Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri potansiyelimiz ile yıllardır hayırlara vesile oluyor . Lokmacı Yahya usta markamızla önce ALLAH sonra sizin sayenizde kendimizi daha da geliştiriyor ve güncelliyoruz .

En uygun ve ucuz lokma hayrı firması belki değiliz ama kaliteden ödün vermeden mümkün olduğu kadar hayır yapmak isteyen lokma severlere elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hayır lokmasının yanında hayır pilavı dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bizlere tek telefonla ulaşabilir mobil hayır lokma dağıtım araçlarımızla hem lokma hem de pilav hayırlarınızı sizin adınıza dağıtma imkanı sunuyoruz.

Lokma da İstanbullu Hayır Yapmak İsteyen Tüm Müşterilerimize %10 İNDİRİM

hayır lokması indirim.jpg

Lokma hayrı yapmak isteyen tüm müşterilerimize fiyat olarak %10 indirim yapmaktayız . En uygun lokmacı konseptinde en iyi lokmayı en uygun fiyatlara yapıyoruz.

İstanbul un tüm ilçelerin de yapacağınız tüm hayırlar da % 10 indiriminiz her zaman geçerli olmaktadır.

hayır lokması fiyatları.jpg

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

İnsanlar her ne kadar hayrına lokma ikram edip hayır duası almayı amaç edinselerde fiyatlar konusunda epeyce sorular sormaktadır. Hayır lokması kaç lira?, Lokma kaç liraya dökülür?, Lokma dağıtmak ne kadar? Vb gibi bir çok sorularına yanıt beklerler.

Lokma hayrı döktürmenin maliyeti ikram edilecek kişi sayısına göre belirlenmektedir. Lokma Hayrı döktürmek isteyenler lokma ikramında bulunmak istediği kişi sayısı veya bütçesine göre kişiye hayır lokması döktürmektedir. Genelde minimum 500 kişi olmak üzere 5.000 kişiye kadar lokma döktürülebilmektedir. Ancak genel olarak lokma hayrı döktüren kişiler 1.000 kişilik olacak şekilde sipariş vermektedirler.

Hayır Lokması Fiyat

Hayır Lokması Fiyat Listesi

 • 600 Kişilik lokma döktürme fiyatlarımız 2000 TL Olmaktadır.
 • 750 Kişilik Lokma Döktürme Fiyatlarımız 2500 TL Olmaktadır.
 • 1000 Kişilik Lokma hayrı Döktürme Her şey dahi l 3000 TL Olmaktadır.
 • 1500 Kişilik lokma Fiyatları 4500 TL Olmaktadır.
 • 2000 Kişilik lokma Fiyatları 5500 TL Olmaktadır.

2000 Kişilik ve üzeri için bizleri iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Mobil Araçlı Lokma Arabası

Mobil lokma arabası

Mobil Hayır Dağıtım Araçlarımız ile Tüm Hayırlarınızı Kolaylaştırıyoruz….

Pandemi gerçeği bizlere alternatif hizmet arayışlarında mobil hayır lokma araçlarımız , evler de, mevlüd ve cenaze kalabalıkların da camiler de toplantı ve düğünler de bir araya gelerek kapalı ortamları kalabalık ta geçirilen sürenin önüne geçti.

Artık insanlar kalabalık toplantı yerlerine gitmeyi tercih etmiyor.

Cenaze olduğunda bir hayır işlemek ister insanlar , bir yakını bir tanıdığı olabiliyor . Artık insanlar covid 19 gibi hızlı bulaşan bu virüse karşı cenaze mevlitlerine evlere gitmek yerine dışarıda toplanmayı ve hayırlarını da dışarıda açık alanlar da yapmak istiyorlar. Mobil hayır lokma aracımızla istediğiniz adrese geliyor ve hayır lokmalarımızı özel tasarlanmış lokma araçlarımızın içerisinde hazırlıyor ve dağıtıyoruz.

Gün geçtikçe hayır lokması mobil araçlarımızı daha sıklıkla görmeniz mümkündür.

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Faydaları

Mobil Lokma Arası.jpg

Bir diğer ismi seyyar lokmacı olarak ta bilinen mobil lokma araçları içerisinde bulunan güç kaynağı ve su haznesi ile dışa bağlı kalmadan tamamen kendi içerisin de lokmaları kızartıyor ve dağıtıyoruz…

Mobil araç ile lokma dağıtmanın faydaları şöyle olmaktadır.

 • Herhangi bir mahallede herhangi bir cami ve caddeler de söylediğiniz saatte buluşma imkanı sunar
 • Herhangi bir yer işgalinde bulunmaz . Böylelikle hemen lokma dağıtmaya hazırdır.

İstanbul da hayır yapılabilecek çok yer olduğunu . Ama nerede lokma dağıtmak istediğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bakın

Hayır Lokması Nerelerde Dökülür

Lokma döktürüp hayır yapmak isteyen hayır severler çoğunlukla Camii önlerinde lokma döktürmektedir. Camii önünde namaz çıkışlarına denk gelecek şekilde lokmalar hazırlandıktan sonra camii cemaatine ve bölgeden geçen tüm kişilerin faydalanabileceği lokasyonlar belirlenmektedir. Hayırseverlerin bir kısmıda kendi belirlediği işlek caddelerde veya kendi sokak ve mahallesinde talep ettiği yerde lokma döktürmektedir.

 • Arnavutköy lokma dağıtmak için kalabalık ve geniş cadde ve sokakları ile hayır sahiplerinin tercih ettiği İstanbul ilçelerinden olan Arnavutköy de lokma dağıtabilirsiniz.
 • Avcılar lokma dağıtmak için hem kalabalık ve hayır sahiplerinin tercih ettikleri ilçelerden olmaktadır.
 • Başakşehir de lokma dağıtımı bir başka güzel. Yeni gelişmiş ve her geçen kendini daha da güncelleyen Başakşehir de lokma dağıtmak için güzel bir fikir.
 • Bağcılar cadde ve camiler de yoğun ilgi gören lokmaları bağcılar da cami ve caddelerin de dağıtmanız mümkündür.
 • Bayrampaşa da ilgi gören lokma harı için Bayrampaşa da lokma dağıtımı yapabiliriz.
 • Beşiktaş kalabalık cadde ve sokakların da lokma dökmek için münasip bir ilçemizdir.
 • Beylikdüzü lokması hayrı yapılabilecek tavsiye edilen bir ilçemiz olmaktadır.
 • Eyüp Sultan ilçemiz İstanbul da en fazla hayır lokması Eyüp Sultan sahipleri tarafın dan tercih edilen ilçelerimiz olmaktadır.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Sarıyer Hayır Lokmacısı

Sarıyer hayır lokmacısı hizmetimiz ile sizlere Sarıyer mahallerin de bulunan tüm camiler ve mahalleler de lokmalarımızı mobil araçlarımızla bütün hayırlarınıza vesile olup dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Sarıyer de Hayır Lokma Dağıtımı %10 İndirim

Mobil hayır lokması araçlarımızla sadece lokma hayrı ve hayır pilavı için tasarlanmış olan araçlarımz da yapacağınız tüm hayırlar da bizim de katkımız olsun . Sarıyer de tüm mahalle ve camilerinde hayır lokmasın da %10 indirimden yararlanabilmeniz için bizleri 0536 870 09 64 numaralı telefonda arayabilirsiniz.

Sarıyer Hayır Lokması Fiyatları

 • 600 Kişilik Hayır Lokması Fiyatları 3.000 TL
 • 750 Kişilik Sarıyer de Lokma Dağıtımı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik Hayır Lokma Dökme Sarıyer 5.000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma Dökme Fiyatları 7.000 TL
 • 2000 Kişilik Sarıyer Lokma Hayrı Fiyatları 9.000 TL
 • 3000 Kişilik Sarıyer Hayır Lokması Hayrı 17.000 TL
sarıyer hayır lokmacısı
Sarıyer Hayır Lokmacısı Olarak Cami Mahalle ve Caddeler de Lokma Hayrı Nerede Yapılabilir
 • Abdullah Kadı Cami
 • Adile Sadullah Mermerci Polis Yüksek Okul Mescidi
 • Atatürk Oto Sanayi Nazmi Akbacı Cami
 • Mehmet Akif Cami Ayazağ
 • Ayazağ Cendereci Muhittin Çelebi Camii
 • Bağlar Mevki Cevahir Cami
 • Ayazağ Yeşiltepe Cami
 • Bahçeköy Cami
 • Bahçeköy Nuray Artam Cami
 • Fatih Sultan Mehmet Camii Sarıyer
 • Emirgan Hamidi Evvel Cami
 • Ferah Evler Camii
 • Hacı Ahmet Yesevi Cami Sarıyer
 • Uhut Cami Sarıyer
 • Yeni Mahalle Cami Sarıyer

Sarıyer hayır lokması dağıtımı yapabileceğimiz adreslerde sizlere en uygun olanı seçiniz…

Eğer İstanbul genelinde bir hayır lokması dağıtımı gerçekleştirmek istiyorsanız bütün İstanbul ilçelerin de hizmet verebiliyoruz.

Sarıyer de 6 cadde 64 mahalle bulunmakta olup tüm sokaklar da lokma hayrı dağıtımı yapılabilmektedir.

Sarıyer Hayır Lokmacısı Mobil Hayır Lokma Dağıtım Araçlarımız

İstanbul un tüm adreslerin de mobil hayır lokma araçlarımız ile tüm sokak ve mahalleler de hayır lokması dağıtım araçlarımızla kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Hayır Lokması Nedir

Yapılan bir işten hiç bir maddi kazanç beklemeden tamamen yardım ve iyilik üzerine dağıtılan hamur ve şeker karışımı yapılarak insanlara sunulan bir yiyecek türüdür.

Sarıyer Lokma dağıtımı.jpg

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Özellikleri

 • Mobil hayır lokması için tasarlanmış olan araçlarımız da kendi elektriğini üreten akıllı sistem mevcut olmaktadır .
 • Lokma kızartılması için herhangi bir yakıta ihtiyaç duymaz. Özel donanımlı LPG hattı ile gaz ihtiyacını kendi bünyesinde çalıştırıp lokmaları pişirebilmektedir.
 • Bir alan işgal etmeyen ve sadece mobil aracın kaplayacak yeri harici hiçbir yer işgali bulunmayan bir araçlık yer işgaliyesi yetebilmektedir.
 • Dağıtım için personel ekibimizin araç içerisinde dağıtımı gerçekleştirme alanı ile temiz ve daha hijyen olması.
Hayır Lokmacısıistanbul.jpg

Sarıyer Hayır Lokmacısı Olarak Sarıyer e yakın olan eyüp sultan hayır lokmacısı hizmeti de vermekteyiz . Eğer İstanbul hayır lokması konusun da merak ettikleriniz varsa bakabilirsiniz.

Eyüp Sultan Hayır Lokmacısı

Eyüp Sultan hayır lokmacısı olarak siz kıymetli hayır severlerin hizmetindeyiz.

Tüm Eyüp Sultan da hayır lokması %10 indirimlileriyle sizlerleyiz

Eyüp Sultan hazretlerinin baş ucun da yapacağınız hayırlara vesile oluyoruz.

eyüp sultan Hayır Lokması.jpg

Eyüp Sultan Hayır Lokma Arabası Kiralama Fiyatları

Her geçen gün yapılan hayırların artması ile lokma arabasının fiyatları en çok merak edilenler arasına girmektedir . Eyüp Sultan hayır Lokmacısı arabası kiralama fiyatları Eyüp Sultan sınırları için şöyle olmaktadır.

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 1000 Kişilik lokma dökme fiyatı 5000 TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL
 • 2000 Kişilik hayır lokma döktürme 9000 TL
 • 5000 Kişilik Hayır lokması Fiyatları için bizleri arayınız
Hayır-lokmas.jpgı

İstanbul da Eyüp Sultan Hayır Lokma Hayrı

İstanbul da bir çok ilçede dağıtımını gerçekleştirdiğimiz hayır lokması ile Eyüp sultan ilçemizde yapacağınız lokma hayrı için tek yapmanız gereken bizleri öncesin de arayıp randevu almanız olacaktır.

Özellikle cami çıkışların da ve mahalleler de kurduğumuz mobil araçlarımızla hayır lokması dağıtımımızı seyyar lokmacı olarak ta bilinebilmektedir.

İstanbul Eyüp Sultan da genel olarak hayır lokması dağıtımına müsait olan cami ve mahaller şöyle olmaktadır.

Eyüp Sultan ilçesine yakın olan ve lokma dağıtımın da katkıda bulunan kıymetli Göktürk ilçesi sakinleri bu konu da en az Eyüp Sultan ilçesi kadar hayır lokması dağıtımı için bizleri arayan ilçelerimiz arasın da olmaktadır .

 • Eyüp Sultan Arpacı Hayrettin cami
 • Eyüp Sultan Arakiyeci cami
 • Eyüp Sultan Ahçı başı Ahmet ağa cami
 • Eyüp Sultan Baba Haydar cami
 • Eyüp Sultan Bali baba cami
 • Eyüp Sultan Cedid Ali paşa cami
 • Eyüp Sultan Çeri başı cami
 • Eyüp Sultan Cezri Kasım cami
 • Eyüp Sultan Düğmeciler cami
 • Eyüp SultanDavut ağa cami
 • Eyüp Sultan cami
 • Eyüp Sultan Kaptan paşa cami
 • Eyüp Sultan Kasım çavuş cami
 • Eyüp Sultan Kızıl mescid cami
 • Eyüp Sultan Nazlı Defterdar Mahmut efendi cami
 • Eyüp Sultan Nazperver cami
 • Eyüp Sultan Nişancı Mustafa cami
 • Eyüp Sultan Saçlı Abdulkadir cami
 • Eyüp Sultan Şah Sultan cami
 • Eyüp Sultan Silahi Mehmet Paşa Cami
 • Eyüp Sultan Sofu Karaali cami
 • Eyüp Sultan Ya vedut cami

Göktürk hayır lokması mobil araç kiralama konusun da merak edilenler için tıklayabilirsiniz.

İster cami de isterseniz sizin belirlediğiniz bir adreste Eyüp Sultan da hayır lokması dağıtabilirsiniz .

İstanbul da dağıtım yapılabilen diğer ilçeler

Eyüp Sultan da yıllardır yapılan hayırlar içerisin de lokum , baklava ve çeşitli ikramlarla insanlar sürekli olarak hayır yapıyordu ama artık hayır yapılacaksa ilk akla gelen hayır lokması olmaktadır.

Hayır lokması bir Arap kültürü olduğu bilinmektedir fakat cami çıkışların da dağıtılan hayır lokmasının bir Osmanlı geleneği olduğunu bilmek gerekmektedir.

Lokma kelimesi bir ağızlık , bir tutam yada bir parça yemek gibi anlamlar taşımaktadır. Arapçada “لقمة” yani lukma anlamına gelmediktedir. Lokmanın bir başka kültürlerinden olan “لقمة القاضي yani kadı lokması anlamına gelen 13, yüzyıl da El bağdadi tarafın dan tarif edilmiştir.

Osmanlı da Lokma Çeşitleri

 • Adi Lokum
 • Yumurtalı Lokum
 • Saray Lokması
 • Yumurtalı Lokma

Günümüz de hayır lokması olarak bizlerin yaptığı iki çeşit lokma olmakta yuvarlak şekilde olana İzmir küre şeklin de olana saray lokması denmektedir.

Eyüp Sultan da en çok tercih edilen ve hayır lokması niyeti ile hazırlanan lokma saray lokması olmaktadır.

Eyüp Sultan

Eyüp Sultanda hayır lokması dağıtımını mobil lokma arabamız ile yapmaktayız. Böylelikle herhangi bir yer işgali olmadan hayır lokmalarımızı mobil aracımızın içerisin de dağıtımını gerçekleştirmekteyiz

Mobil Hayır Lokma Araçlı Lokma Dağıtımı

Sadece hayır lokması için tasarlamış olduğumuz mobil araçlarımız dan hiç bir yere bağlı kalmadan hem elektirik hem su ihtiyacını karşılayan bir donanıma sahip olan araçlarımız vardır.

Mobil hayır lokması aracı kiralama fiyatları ?

Hayır lokması dağıtımı kişi başı olmakta olup minumum 500 kişi maksimum 5000 kişi olmaktadır. Mobil hayır lokması kiralama için ekstradan bir ücret ödenmez .

Eyüp sultan Hayır Lokması

Bayrampaşa Hayır Lokması

Bayrampaşa hayır lokması hizmeti ile siz değerli Bayrampaşalı hemşerilerimize hayır lokması konusun da hayırlarınıza vesile oluyor ve sizin adınıza Bayrampaşa da bulunan tüm cami ve mahallerde lokma döküyoruz.

Bayrampaşa da hayır lokması dağıtımı yaptırmak isterseniz bizleri 053687009764 numaralı telefondan arayıp randevu alabilirsiniz.

Bayrampaşa Hayır Lokmacısı.jpg

Bayrampaşa Hayır Lokması % 10 İndirim

Bayrampaşa da bu sene sonuna kadar yaptığımız kampanyadan tüm Bayrampaşalı hemşerilerimize %10 İNDİRİM

Bayrampaşa hayır lokması fiyatları oldukça merak edilenler arasın da olmaktadır . Tüm Bayrampaşalı hemşerilerimize özel hayır lokması fiyatları şöyle olmaktadır.

 • 600 kişilik hayır lokması dağıtımı 3.000 TL olmaktadır.
 • 750 Kişilik hayır lokması dağıtımı 4.000TL olmaktadır.
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000 TL olmaktadır
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL olmaktadır

Fiyatlarımız Bayrampaşa ve çevre ilçelerde olan hemşerilerimize özel olmaktadır.

Bayrampaşa hayır lokması nerede dağıtılır?

Bayrampaşa merkez mahallesi olmak üzere, hayır lokmalarımızı dağıttığımız genelde hayır sahiplerinin lokma dağıtmak istedikleri alan ,cami ve meydanlar şöyle olmaktadır.

 • Kartaltepe yeni cami
 • Hacı Mumin cami,
 • Bayrampaşa Hoca Hayri efendi merkez cami
 • Kocatepe cami
 • Altıntepsi merkez cami
 • Altın tepsi yeni cami
 • Asil sanayi sitesi cami
 • Azim işhanı cami
 • Baltaş kilim grubu cami
 • Barbaros hayrettin cami
 • Cevat paşa merkez cami
 • Cem sultan cami
 • Cumhuriyet cami
 • Emintaş yüksel cami
 • Maraşal Fevzi Çakmak cami
 • Ulubatlı Hasan cami
 • Üsküp cami
 • Yeşil cami
 • Merkez cami
 • Bayrampaşa ada park
 • Bayrampaşa çevik kuvvet
 • Bayrampaşa şehit bahtiyar aydın sokak

Bayrampaşalı hemşerilerimiz, hayır lokması dağıtılabilen ve tüm Bayrampaşalı hemşerilerimizin genel olarak hayır lokması dağıtımı yapmak istedikleri yerleri sizlerle paylaştık.

Hayır Lokması Bizim İşimiz

İstanbul un en kalabalık ilçelerinden olan Bayrampaşa da mobil hayır lokma arabalarımız la her hangi bir yer işgali olmadan özel tasarımlı mobil lokma araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Vakit namazı sonrası lokma dağıtımları Bayrampaşa da çok talep edilenler arasın da olmaktadır . Tek yapmanız gereken hangi vakit hangi cami yada mahallede hayır lokmasının dökmek istiyorsanız biz oradayız .

Tek yapmanız gereken 0536 870 09 64 numaralı telefonu aramak olacaktır. Bayrampaşa ya komşu olan ilçelerimden Başakşehir hayır lokmacısı hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Mobil hayır lokması,jpg

Bayrampaşa da Lokma Dağıtımı Yapmak

İstanbul un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bayrampaşa da hayır lokması dağıtmak istiyorsanız Bayrampaşa ilçemizde bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir .

Bayrampaşa da lokma hayrı için dikkat edilmesi gereken hususlar

 • Ali Fuat Başgil Caddesin de mobil lokma arabası için cadde üstünde yer ayarlamanız gerekmektedir.
 • Cevat paşa mahallesin de cadde trafiğine engel olmadan hayır lokması dağıtımı için müsait bir yer bulunması gerekmektedir.
 • Kartaltepe mahallesinde dar sokaklara karşı önlem alınması ve trafiğe kapalı olan yerlerin seçilmesi daha uygun olacaktır.
 • Bayrampaşa meydan da özel olarak izin alınıp cadde üzerinde kalabalık alanlar seçilmesi çok daha doğru olacaktır.
 • Yeni doğan mahallesi için geniş cadde ve sokakları ve yenilenmiş camileri ile hayır lokması dağıtmak için ideal bir yer olmaktadır. Tek dikkat edilmesi gereken konu ise trafiğe engel olmadan lokma dağıtımını yapmaktır.
Bayrampaşa hayır lokması,jpgsı

Bizleri her konuda destekleyen ve başarılarımızı başarısı bilen Bayrampaşa esnafına ve her konuda referans olan mobil hayır lokmacısı ile sizlerleyiz.

Hayır Lokması Hazırlanış ve Dağıtım

Hayır lokması kızartma ve dağıtma sürecinde sizler için çektiğimiz video izleyebilirsiniz.

İnstegram Lokmacı_Yahya@
Sultangazi hayır lokması.jpg

Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir hayır lokması dağıtımı yaptığımız en çok İstanbul ilçelerimizden olmaktadır.

Başakşehir in en iyi hayır lokmacısı gibi yakıştırmalar yapan kıymetli Başakşehir li hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Her zaman hayır lokması döktüğümüz ve bu konuda hassas olan kıymetli Başakşehir ve Bahçeşehir li hemşerilerimize özel % 10 indirim

Başakşehir Hayır Lokmasın da %10 İNDİRİM

Pazartesi ve salı günü yapılacak olan tüm hayırlarınıza özel başakşehir ve bahçeşehir ilçelerimize özel mobil arabalı hayır lokması ile lokma dökmek isteyen bütün hayır severlere % 10 indirim yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken bizleri Başakşehir den aradığınızı söylemek ve bu indirimden hemen yararlanabilmek için bizlerden randevu almanız olacaktır.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 750 Kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL

2000 Kişilik ve üzeri lokma hayrı için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir de Hayır Lokması Döktüğümüz Başlıca Yerler

 • Başakşehir Merkez Cami
 • Abdülhamit Han Cami
 • Akif İnan Cami
 • Sarı Saltuk Cami
 • Başakşehir 2. Etap Müderris Halil Hilmi Cami
 • Yeni Şamlar Cami
 • Hz İsmail Cami
 • Gazi Süleyman Paşa Cami
 • Sıraçlar Cami
 • Kayaşehir Cami

İstanbul genelinde hayır lokması dökülebilen diğer konumlar

Başakşehir oldukça büyük ve lokma dağıtmak isteyen hayır sahiplerinin en çok tercih ettikleri mahaller ve meydanlarda bütün hayırlarınıza lokma dökmeye devam ediyoruz.

Başakşehir Hayır Lokması
Başakşehir Cami Hayır Lokması Dağıtımı

En İyi Hayır Lokması Mobil Lokma Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

Mobil araçlarımın içi özenle hazırlanmış ekipmanlar ile donatılmış olup hayır lokması dökme için tasarlanmış seçkin personel ve hizmet anlayışıyla İstanbul da lokma dökmek bizim işimiz .

Genelde cami çıkışları ve meydanları tercih eden Başakşehir li hemşerilerimiz hayır yapmak istediği cami , meydan yada düğünlerde lokma dökmeyi Osmanlı geleneklerine göre yapmaktadır.

Lokmacı Yahya Farkıyla

Osmanlı zamanından bu güne tarifi ve tazeliğini koruyan özel karışımımızla hazırladığımız lokma hamurumuzu lokmacı Yahya farkıyla sizlere sunuyoruz.

Başakşehir Hayır Lokmacısı

Lokma Arabası Kiralama Hangi Durumlarda Olur

 • Cenaze ve sene-i devriye
 • Yeni bebek doğumların da
 • Düğün ve nişanlarda
 • Yeni alınan araba ve ev hayrına

Yapmak istediğiniz tüm hayırlarınız da diğer yakın ilçelerinde bulunan Göktürk Kemerburgaz hayır lokması hizmetimiz olmaktadır.

Göktürk Hayır Lokması

Hayır Lokması Göktürk

Hayır lokması hizmeti verdiğimiz ilçeler arasın da Göktürk başta olmak olmak üzere Kemerburgaz gibi yakın adresler de hizmetimiz olmaktadır.

İstanbul Göktürk mahalleleri cami ve caddelerin de yoğun ilgi gören ve hayırlarınıza döktüğümüz lokmaları Göktürk de oturan hemşerilerimiz hizmetine her zaman hayır lokması dökmeye devam ediyoruz.

Göktürk Lokma Arabalarımız ile lokma döktürmek istediğiniz adresi bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır .

Göktürk de sürekli olarak lokma döktüğümüz adresler camiler ve meydanlar şöyle olmaktadır.

 • Hazreti Osman Cami
 • Göktük Merkez Cami
 • Göktürk Ensar Cami
 • Prof.Dr.Mahmut Esad Coşan Cami
 • Göktürk Meydan Mahallesi
 • Göktürk Camiler
Göktürk Hayır Lokması

Hayır Lokması Göktürk Fiyatları

Hayır lokması fiyatları sırasıyla şöyle olmaktadır.

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 750 Kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000 TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL

2000 Kişilik ve üzeri lokma hayrı yapmak isterseniz bizleri iletişim numaramızdan lütfen arayınız.

Göktürk e yakın olan mahalleler arasın da olan Kemerburgaz olmaktadır . Kemerburgaz da hayır lokması döktürtmek isterseniz Fiyat konusun da herhangi bir değişikli olmamaktadır.

Göktürk e en yakın olan Kemerburgaz da hayır lokma döktüğümüz cami ve mahaller şöyle olmaktadır.

 • Kemerburgaz Hüseyin Şahin Cami
 • Kemerburgaz Merkez Cami
 • Mimar Sinan Cami
 • Abdi Subaşı Cami
 • Kemerburgaz Meydan

Kemerburgaz da tüm mahallerde caddelerde hayır lokması dağıtabilmekteyiz.

Göktürk Hayır Lokması ARABASI

Mobil Lokma Arabası İle Göktürk Lokma Dağıtımı Pazartesi ve Salı Günleri % 10 İndirim

Tamamen hayır lokması dökme için tasarlanmış mobil lokma dökme aracımız ile Göktürk sakinlerine pazartesi ve salı günleri yapılan tüm hayır lokması dağıtımların da % 10 indirim

Göktürk ve Kemerburgaz da yapacağınız tüm hayırlarınıza % 10 indirim ile sizlerleyiz.

İstanbul hayır lokması da tüm mahalleler camiler ve meydanlarda yaptığımız lokma dağıtımı ile hayırlarınıza vesile olmaya devam ediyoruz.

Lokmacı Yahya Usta

Lokmacı Yahya ustanın yaptığı özel lokmaların çıtır ve taze oluşu bizim ayrıcalığımız olmaktadır.

Siparişe özel taze hamur hazırlanışı ile rahatsız etmeyen özel karışımımızı sizlere sunuyoruz.

Bizleri Hemen Arayın ve Randevu alın …

Başakşehir-Eyüp Sultan Gazi Osmanpaşa hayır lokması dağıtım detayları

Fasıl Ekibi

Fasıl Ekibi,jpg

Fasıl ekibi müzik grubu ile özel günler ve davetleriniz için size en uygun ve en iyi müzik grubu olanağı sunuyoruz.

Müzik ekibimiz sizlere İstanbul da hizmet vermektedir . Fasıl grubu ile sizlere yıl sonu boyunca İstanbul da % 10 indirim. Eğer kampanyalı bir tarifeden bir fasıl ekibi arıyorsanız işte size fırsat …

Fasıl Ekibi Nedir ?

Osmanlı zamanından bu güne hala devam eden bir müzik ekibi topluluğudur . Fasıl ekibi bir topluluk bir ekip olmalıdır, yani birden çok kişinin aynı makamda ve aynı usulde yaptığı müziğe ( fasıl ) o müziği icra eden kişilerle birleştiğinde fasıl ekibi denir .

Fasıl ekibi,jpg

Fasıl Grubu Ne Tarz Müzik Yapıyor?

Ağırlık olarak Osmanlı saray müzikleri seslendirirler,  ama popüler olan her tarz müziği icra edebilirler. Türk halk müziği de dahil olmak üzere Türk sanat müziği, saz semaileri ve  popüler müzik de fasıl ekibimiz yapabilmektedir.

Fasıl Ekibi Grubun Enstrümanları Nedir?

Fasıl Müziği Hangi Çalgılardan Oluşur ?

 • Kanun
 • Klarnet
 • Ud
 • Yaylı tambur
 • Keman
 • Ney
 • Ritm saz darbuka
 • Tef

Türk müziği makamları sadece tam ve yarım seslerden oluşmamaktadır.

Yoğun derecede arızalı sesler ile icra edilebilen enstrümanlar şöyle olmaktadır.

Fasıl Ekibi Video

   

 • (Kanun)  Orta doğu ve kuzey Afrika gibi ülkelerde yoğun olarak kullanılır ve Türk müziğinde fasıl ekibinin kullandığı renk enstrümanlarındandır
 • (Klarnet) 19. yüzyıl chalumeau ( şalümo) Fransızca ismiyle bilinen bu enstrüman günümüzde tüm dünya orkestralarında kullanılmaktadır, bazı orkestralarda si bemol ve mi bemol klarnet icra edilmektedir, ama Türk müziğinde kullanılan sol klarnet olmaktadır,  fasıl ekibi bu enstrümana kendi aralarında (gırnata) da diye bilmektedir       
 • (Yaylı Tambur) 1900 yıllarında Cemil bey’ in icat ettiği bu enstrüman isminden de anlaşıldığı gibi yaylı bir enstrümandır. Yaylı tambur konusunda tanıtım yazısı kısa olabilir ama onun güzel sesini tarif edecek tüm makaleleri birleştirseniz bile yaylı tamburun o güzel sesini size tarif edemez                           
 • (Keman ) 14. yüzyıldan bugüne gelen ve Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada kullanılan keman perdesiz olması fasıl müzisyenleri tarafından icrası bir hayli  kullanılan bir enstrümandır, keman bir yaylı çalgı grubundadır.                 
 • (Darbuka) Orta doğudan ve Mezopotamya dan günümüze gelen darbuka Türk müziğinin vurmalı çalgılarının başında gelmektedir ve serbest icra teknikleriyle rahatlıkla fasıl ekibine eşlik edebilen bir vurmalı çalgılar kategorisindedir, Arap müzisyenleri tarafından da kullanılan darbuka fasıl ekibinin olmazsa olmazlarındandır.
 • (Tef) Bir Arap vurmalı çalgısı olan tef fasıl ekibinin içerisinde etrafındaki zilleri sayesinde tiz bir karaktere sahiptir. Bu tiz karakter orkestranın içerisinde yapılan müziğin içerisine verdiği tiz frekanslar sayesinde orkestranın içerisindeki bas karakterlere yumuşak bir hava katıp dinleyicinin bas karakterlerle yorulmasını engelliyor .
 • ( Ney) Doğanın sesi ismi ile bilinen ney bir nefesli çalgıdır ve Mezopotamya da Sümerler tarafından kullanılmıştır. Türk müziğine uygun ve dilsiz bir enstrümandır. Üzerindeki perdeleri kadar kafa hareketleriyle de icra edilen bu enstrüman fasıl ekibi için tam uyumlu bir enstrüman. Ney günümüzde dinlendirici kendine has tavrıyla ve günümüzde sufi müziği ve tasavvuf müziği başta olmak üzere 1. derecede öne çıkan enstrümanlardandır.

Fasıl Organizasyon Kiralama

Bir organizasyon yapmak istiyorsunuz ama size hangi fasıl ekibi organizasyonu  kiralama konusunda bilmediğiniz bir konu ile karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Bu konuyu şansa bırakmayın bizler uzman organizasyon olarak sizlere profesyonel hizmet garantisi veriyoruz.

Fasıl Ekibi Arıyorum !

Eğer bir fasıl ekibi arıyorum diyorsanız artık sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz fasıl grubumuz yapacağınız adresi bizimle paylaştıktan sonra sizlerin istediği saatte ve tarihte istediğiniz kişi sayısı kadar orada oluyoruz ..

Fasıl Ekibi Organizasyonu,jpg

Fasıl Ekibi İstanbul

Fasıl da Neden Bizi En Tercih Edilen Organizasyon Firmasıyız…

İstanbul fasıl ekibi organizasyonlar hafife alınmayacak etkinliklerdir çünkü İstanbul da yapılacak küçük yada büyük etkinlikler planlamanın dışına çıkıldığında yapacağınız organizasyon kötü sonuçlar yaratabilir bu yüzden  bizi tercih eden diğer müşterilerimiz bu konuyu çok iyi bilirler.  İstanbul’da yapılacak bir fasıl ekibi etkinliğine gelen davetlilerden önce orada olmalıyız nedeni. ?

İstanbul trafiği başta olmak üzere eğer bir sürpriz doğum günü yada bir düğün organizasyonu yada site sakinlerine fasıl grubu organizasyonu gibi etkinliklerinizde içinde birde fasıl ekibini düşünmek sizi yorabilir.

Bize bir telefon açın ve organizasyonu bize bırakın .

Fasıl Ekibi Orkestra Fiyatları

Fasıl ekibi en iyi fiyat nasıl hesaplanır ?

 1. Enstrüman ve kişi sayısı fasıl grubu fiyat aralığında değişiklik göstermektedir kişi başı 400 TL olan kiralama hizmeti kişi sayısı arttıkça ücret artmaktadır.
 2. Fasıl yapılacak ortamın ses seviyesi ihtiyacına göre ses sistemi kurulumu ses sistemi kiralama ücretlere yansımaktadır. Kişi fasıl müziğini dinleyen kişi sayısı ve fasıl ekininin kişi sayısına göre ses sisteminin büyüklüğü ve küçüklüğüne göre fiyat değişmektedir.
 3. Fasıl ekibinin katılacağı adresin uzaklığı bu konuda fiyat olarak değişkenlik gösterebilir.
 4. Fasıl Ekibi kiralama fiyatları hafta sonu ve hafta içi olmak üzere büyük değişkenlik olabilmektedir ( örneğin hafta sonu kişi başı 400 TL olan bu fiyat hafta içi 300 TL olmaktadır.)
 5. Yılbaşı için müzisyen kiralama hizmeti isteyen müşterilerimiz diğer günlere göre fiyat aralığı oldukça farklılık göstermektedir.
Fasıl ekibi Kiralama,jpg

Doğum Günü Fasıl Ekibi

Doğum günü gecelerini sizlere daha eğlenceli vakit geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İşinde profesyonel ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmetler sunmaya çalışan firmamız Tüm Türkiye ilçelerinde Bu hizmeti vermektedir

Doğum Günleri Fasıl Ekibi

Türk sanat Müziği grubu ve Türk halk müziği kategorilerinde yılların verdiği deneyim ile sizin davet ettiğiniz adrese geliyoruz.

Doğum Günü Olan Kişiye Özel Sürpriz

Günün kahramanı olan kişi ışıklar kapalı şekilde bekleniyor sonrasında sürpriz fasıl ekibi arkadaşlarımızın seslendirdiği müzik ile beraber coşkulu ve şaşırtıcı karşılama ile mutluluk yüzlerimize yansıyor

Fasıl Ekibi kiralama
Fasıl ekibi ud enstrümanı, fasıl grubu için Türk müziğinde kullanılan telli çalgı..

Fasıl Ekibi Ne Tarz Müzik Yapıyor?

En çok sorulan sorular arasında Fasıl grubu ne tarz müzik yapıyor soruları bizlere çok yoğun sorulmaktadır. Müzik ekibimiz genelde karma fasıl yapmaktadır karma fasıl  erkeklere ve bayanlara müzik yapmak demektir dolayısıyla ortam neyi gerektiriyorsa o müziği yapar icra eder.

Kemancı Kiralama

Kemancı kiralama konusunda ister tek keman isterseniz 3 keman kiralama konusunda uzman yardımı isterseniz biz buradayız.

Genelde evlilik yıl dönümü yada evlilik teklifi gibi özel günlerinizde bazen de düğünde pasta kesiminde yapacağı müzikle daha sıra dışı olarak ilk dans ve pasta müziğine eşlik edecek olan kemancı, keman kiralama hizmetini sizlere en iyi uygun müzisyenleri yönlendiriyoruz.

İstanbul kemancı kiralama konusunda en yoğun olan bir ilçemiz eğer İstanbul gibi büyük metropol bir şehirde yapılacak olan etkinliğiniz de kemancı kiralamak istiyorsanız lütfen önceden randevu alınız.

Fasıl Ekibi Organizasyonu

Kemancı Kiralama Fiyatları

En merak edilen konular arasında olan konu şöyle olmaktadır.

Tarih ve saat çok önemli olmak ile beraber kemancı kiralamak fiyatları İstanbul içinde olacaksa istediğiniz yer adresi ve program içeriği ile alakalı bizlere bildiride bulunup fiyat bilgisi tarafınıza verilmektedir.

Fasıl Grubunun Olmazsa Olmazı ?

Fasıl Müziği için Ritim olmazsa olmazdır.  Fasıl müziğini Kadın ve Erkek Musiki sanatçısı oluşturmaktadır.

Fasıl Müziğinin Türleri Nelerdir

Fasıl yapıldığı yere ve  yapıldığı kişilere göre isim alır.

Padişah huzurunda yapılıyorsa huzur faslı denir.

Kadınlar arasında kadınlar faslı denir.

Erkekler arasında yapılana erkekler faslı

Erkek ve kadın beraber fasıl yapıyorsa buna da  karma fasıl denir.

Açık alanlarda kalabalık  katılımla icra edildiğinde ise meydan faslı yada küme faslı adı ile bilinir.

Fasıl Müziğin Formları Nelerdir ?

 1. Saz semaisi
 2. Ağır semai
 3. Yürük semai
 4. Aksak semai

Fasıl Ekibimiz İstanbul da Her yerde

İstanbul da fasıl ekibi denilince akla gelen güvenilir marka olmaya devam ediyoruz. Bizleri gönül rahatlığıyla istediğiniz adrese çağırabilirsiniz. İstanbul un bir ucundan diğer ucuna kadar hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Dini Düğün,jpg

Tasavvuf Ekibi

Tasavvuf ekibi müziği organizasyon hizmeti Uzman organizasyon bu konuda uzman kadrosu ile hizmet veriyor. Tasavvuf ekibi İstanbul ve tüm Türkiye illerinde hizmet sunmaktayız. Tasavvuf ekibi hizmetlerimizden en uygun fiyatları ile yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

tasavvuf-grubu-fiyatlari

Tasavvuf Grubu Uzman Kadro

Tasavvuf müziği, tasavvuf grubunun icra ettiği bir müzik dalıdır. Peki ne anlatmak istemektedir ?

Aslında vücut dilini müziğe karıştırma sanatıdır. Vahdet i vücut yani vücudun birliği demektir. Osmanlı müziğini  günümüzde icra eden tasavvuf müziği grubu üyeleridir.

Tasavvuf Ne Demek?

(İslam Gizemciliği)  Yüce ALLAH c.c  varlığını birliğini niteliğini ve evrenin oluşumunu varlık birliğiyle, yaratılan ile yaratanın bir oluşu aynı kaynaktan gelişini açıklayan din-sel ve felsef-i akım demektir  (Felsefe terim)

Tasavvuf Müziği

Tasavvuf Müziği Başta İlahi Alem-i  (Yüce ALLAH c.c ) zikir eden ve bu zikir’in notalara hem sözlü hemde sazende = ( enstrüman çalan kişiler )  bu kişilerin icra ettiği müzik anlamına gelir.

Tasavvuf müziği günümüzde çok çeşitli müzikler ile zenginleştirilmiştir bu zenginliğin sebebi çeşitli Türk müziği makamları başta olmak üzere yeni bestekar, aranjör =( müzik yönetmeni)  ve ayrı tarzlarda olan tasavvuf ekibi grupları ve ses sanatçıları olmuştur.

Günümüzde tasavvuf müziği grupları ekibi ve icra eden özel kişiler başlıca 4  farklı bölüme ayrılmaktadır bunlar sırasıyla şöyledir …

 

Ezgi Tasavvuf Müziği

Bu müzik Grupları kullandığı enstrüman diğer gruplara göre biraz farklı olmaktadır.

Ezgi tasavvuf müziği grubu kullandıkları enstrümanların başlıca isimleri şöyle olmaktadır.(yan flüt,obua,trompet bateri distortion gitar ve diğer gitar türleri ve akustik bağlama )  kullanmaktadırlar.

Bu müzik grubu genel olarak buselik makamı ve kürdil-i makamlarını kullanarak müziklerini icra eder ve söz bestesini genelde şehitler üzerine besteler.

Bu Müziği En iyi icra eden örnek grup  (Ömer Karaoğlu ve ona eşlik eden ona enstrümanlarıyla eşlik eden  Tasavvuf grubu) olmaktadır. Bu tasavvuf grubu genelde konser ve şehitleri anma programlarında sahne almaktadır.

 

Yeşil Arabesk Tasavvuf Müziği Grubu

Başlıktan anlaşıldığı gibi arabesk ezgilerine benzeyen ve  son 15 yıldır popüler olduğu ve hala popüler olmaya devam eden bu tasavvuf müziğinin türü piyasadaki güncel pop, Türk halk müziği ve popüler olan müzik türlerinden esinlenerek bestelenen bu müzik dinleyici kitlesiyle buluşmuştur.

Bu müzik gurupları oldukça popüler olup kullandıkları  başlıca enstrüman çalgıları başlıca şöyledir .. (ney,mey,kaval,keman,bendir,klavye,kanun olmaktadır) Bu tasavvuf grubu kullandıkları makamlar  (uşşak makamı,Hüseyni makamı,hicaz makamı) olmaktadır.

Ayrıca bu grup genelde dini düğün organizasyonları gibi İslami sünnet organizasyonları dini nişan törenleri gibi organizasyonlarda bulunmaktadır. Bu organizasyonlar ile alakalı tüm bilgiler için Tıklayınız

Bu grup düğün ve benzeri organizasyonlar için ideal bir tasavvuf grubu önceliği taşımaktadır. Genelde Peygamber Efendimiz Hz Muhammed ( s.a.v) ve İslam’ın yayılması için mücadele eden Sahabe-i kiram içerikli yapılan besteler yaparlar ve icra ederler.

Zikirli Tasavvuf Grubu

Bu grup Peygamber Efendimiz (s.a.v) zamanında kullanılan enstrüman Erbane=( zincir halkalı bendir) vurmalı çalgı olarak kullanılıyor. Türk halkının çoğu def olarak adlandırır.Günümüzde İran ,Irak  gibi çoğu Arap kökenli ülkelerde aktif olarak çeşitli dünya müziklerinde kullanılıyor.

Zikirli tasavvuf ekibi ülkemizde zikirli ilahi ekibi olarak da biliniyor.Ülkemizde bu enstrüman ile tasavvuf müziği yapan grupların kullandığı bir diğer şey ise insan sesi. Peki insan sesi ile bu erbane arasındaki uyum nasıl oluyor diyorsanız bu belli başlı kişilere özel insanlara has bir yetenek olmaktadır.

Bu grupta yer alan ekip çoğu zaman kalabalık en az 5 kişi olmaktadır. İnsan sesi belirli bir tempoda ilahi söylemeye başlar ve onu takip eden erbane olur ve ona eşlik eder.

Bu ilahi ekibi Türkçe,Kürtçe, Zaza ve Arapça olmak üzere bir çok dil de tasavvuf müziği seslendirmektedir.

Bu müzik grubu genel olarak İslami düğün organizasyonlarına katılmaktadır.  Söz konusu bu ilahi ekibi uşşak, saba, beyati makamları olmak üzere çeşitli makamlarda ilahileri seslendirirler.

Tasavvuf ekibi müziği

 

Klasik Tasavvuf Grubu

Klasik tasavvuf grubu Osmanlı müziğini günümüze kadar getiren hakiki Türk müziği yapmaktadır.Bu ekibi içerisinde batı müziği ile uyuşmamaktadır. Çünkü Türk müziğinde komalar vardır. Ve bu komalara uyumlu olan enstrümanlar kullanılmaktadır.Bu enstrümanlar başlıca şöyledir.

(ud,kanun,ney,bendir,keman,çello,tambur, rebab,kemane,kudüm ve bir çok Türk müziğinde kullanılan enstrümanlar kullanılmaktadır.

Bu Tasavvuf grubu icra ettikleri müziğin dışında Türk sanat müziği gibi Osmanlı müzikleri’de icra eden bir grup olmaktadır. Bu gruba fasıl grubu da diye bilinmektedir.Fasıl grubu ile alakalı merak ettiklerinizi buradan bulabilirsiniz.

Klasik tasavvuf grubu icra ettikleri müzik klasik olmuş fakat gündemde var olmayı hep devam ettirmiş olmuşlardır.

Müzikleri icra ettikleri çoğu zaman kullandıkları makamlar  (segah,hüzzam,rast,mahur,hicaz,hicazkar,suzinak ) gibi örnek makamları klasik tasavvuf müziğine uygun olmaktadır ve bu makamları kullanmaktadırlar.

Klasik tasavvuf ekibi genelde konser organizasyonları,ramazan etkinlikleri organizasyonu,dini düğün ve dini sünnet organizasyonları,dini nişan törenleri ve iftar organizasyonları için tasavvuf grubu uygun olmaktadır. 

Tüm organizasyonlarda uzman tasavvuf müziği ekibi  kadromuzla tüm Türkiye ve İstanbul’da koşulsuz hizmetinizdeyiz. Tasavvuf geceleri ve müzik grupları için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tasavvuf Ekibi Seçiminde Doğru Adres!

Tasavvuf grubumuz seçkin ilahileri ve geniş ilahi repertuvarı ile tüm özel gün ve gecelerinize size özel profesyonel anlamda hizmet vermektedir.

Tasavvuf Grubu Hangi Organizasyonlar için İdeal?
 • İslami düğün organizasyonu
 • İslami sünnet düğünü
 • İslami Nişan Organizasyonu
 • İslami davet
 • İslami Nikah Etkinliği

İslami düğün organizasyonları için semazen grubu ve ilahi grubu hizmetlerde firmamız tarafından profesyonel olarak  vermekteyiz.

Tasavvuf Müziği Eşliğinde Semazen Gösterisi Sunuyoruz !

Firmamız semazen gösterilerinde de tasavvuf müziğinin o eşsiz kulaklara güzel gelen notalarını siz müşterilerine sunmaktadır. Dini düğün  ve sünnet düğünü yada İslam-i organizasyonlarda tasavvuf müziği grubumuzla İstanbul’da hizmetinizdeyiz.

Tasavvuf Grupları Ve İlahi Ekibi Kiralama Fiyatları 

Tasavvuf grubu fiyatları konusu şöyle olmaktadır.

Eğer bir tasavvuf grubu kiralama konusuna karar verdiyseniz Örneğin: (Bu organizasyon Düğün,nişan,konser,sünnet ve toplantı)  Fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Ama bir düğün organizasyon yapmak istiyorsanız İstanbul ilçeleri  bu katagori için aynı olmaktadır. Tasavvuf grubu kiralama konusunda yaptığımız %25 kampanya indirimi ile beraber  3 kişilik tasavvuf ekibi fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse kiralamak istediğiniz ilahi ekibi organizasyonu tarih ve saat hafta sonu çok talep edilen yoğun bir saat ve tarih içerisindeyse 3 kişilik ilahi grubu 1500 TL eğer kampanyalı tarihe gelirse yapacağınız organizasyon % 25 indirim yapılmaktadır.

Bu Fiyata Ses Sistemi Dahil mi ?

Eğer kiralamış olduğunuz mekan da ses sistemi ve ışı sistemleri  varsa bu ücretlendirme geçerli olmaktadır.

Kişi Sayısı Artarsa Ücret Artar mı?

İlahi ve tasavvuf ekibi ücretleri kişi sayısı arttıkça ücret artmaktadır.Buna bağlı olarak kişi başı ücretler tarih ve saat göz önünde bulundurulup kampanya dahilinde olup olmadığı anlaşıldıktan sonra fiyat belirlenir.

İlahi Grubu Fiyatları İçerisinde Semazen Ekibi Dahil mi?

Semazen ekibi fiyatlara dahil değildir bu yazımızda sadece ilahi grubu ve tasavvuf grubu fiyatlarını yansıtmaktadır.

Kampanyalı fiyatlar Ne Zaman ?

Kampanyalı fiyatları konusu genelde mart nisan mayıs ekim ve kasım ayları kampanyalı indirim fiyatları yansıtılmaktadır.

Türkiye’nin Hangi İllerinde Bu Fiyatlar Geçerli ?

Bu fiyatların geçerli olduğu iller başlıca ( İstanbul Ankara Sivas Tekirdağ Erzincan Tokat Çorum Amasya Bolu Sakarya Çanakkale Konya olmaktadır.)

İlahi Grubu Ve Tasavvuf  Ekibi Fiyatı İçinde Yol Ücreti Dahil mi?

Aşağıda ki herhangi bir ilçede yapılacak ise bu fiyata dahil olmaktadır.

(  Başakşehir merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

 (  Bağcılar merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

 (  Bayrampaşa merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

(  Sultangazi merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

(  Başakşehir merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır) 

(  Eyüp sultan merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

(  Fatih merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

(  Sancaktepe merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)

(  Ümraniye merkezi bir konum olduğundan bu fiyata dahil olmaktadır)  

İstanbul’da İlahili Dini Düğünlerde İlahi ve Tasavvuf Grubumuz Ve Semazenler İle Sizlere Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz…

Zeybek Ekibi

Zeybek ekibi organizasyon hizmeti sunan uzman organizasyon firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’de Profesyonel hizmet vermektedir.

İşin Profesyoneli !

İyi bir zeybek ekibi  gösterisi için bizi tercih ediniz. Semazen ekibi organizasyonlarını uzun yıllardır profesyonel olarak yapmaktayız  zeybek organizasyonları konusunda da profesyonel hizmet almalısınız. Zeybek batı Anadolu bölgemizde görülen halk oyunlarından sadece bir tanesidir.

Tek kişi ve bir kaç kişi ile oynanabilen bu oyun günümüzde zeybek grubu olarak organizasyon hizmetlerinde yerini almıştır. 

Zeybek oyunu aslında cesur bir adam görünümü sağlayarak onu temsil eder. Yavaş oynanan bu oyun ağır hareketleri ile popüler olmuştur.

Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti

Düğün, nişan, sünnet organizasyonları, mağaza açılış organizasyonları  gibi etkinliklerde fark etmeden zeybek grubu kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster bir saat ister tam Gün isterseniz 30 dakika  kiralayın bütçenize göre fiyatlandırma yapılabilir.

Zeybek Ekibi Fiyatları

Zeybek ekibi kiralama hizmeti bedelin ‘in  fiyat anlamında en uygun fiyat garantisi vermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.  2023 yılı için kampanya yapmaktayız tüm zeybek grubui fiyatları sadece 2023 yılına özel %25 indirimli olmaktadır .

Konusunda uzman olduğumuz semazen ekibi  kiralama organizasyonu ve buna bağlı olarak bazı organizasyonlarımız ‘da  en başarılı olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

zeybek ekibi iletişim

 

Kişi sayısı arttıkça fiyat artmaktadır örneğim  4 kişilik zeybek grubu 1000 tl ise 8 kişilik zeybek ekibi 2000 TL olmaktadır. Bu konu ile alakalı tarih ve saat çok önemli olmaktadır. 

Tarih ve saat konusunu bizimle iletişime geçip daha doğru  fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz daha net  fiyatlar ve yeni Yaptığımız kampanya teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Zeybek Grubu En iyisi

Tüm Türkiye de verdiğimiz bu hizmet de birçok etkinliklere katılım sağladık ve bu katılımlardan aldığımız ödüller ve plaketler sonucun da en iyi zeybek grubu ödüllerine layık gören kıymetli büyüklerimize teşekkür eder ve bu ödüllere layık olmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

2023 Yılın da zeybek ekibi kiralama konusun da İstanbul başta olmak üzere sizlere Türkiye genelin de hizmet vereye devam ediyoruz..

Sivas Semazen Ekibi

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen ekibi kiralama Uzman organizasyon tarafından en uygun fiyatlara İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren semazenler ile kiralama hizmetlerin yararlanın.

Dini düğünlerde sıklıkla görülen semazen ekibi gösterilerinden 2 yada 3 semazenli gösteri ekibi kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Ekimiz tarafından görsel şölenle istediğiniz hizmeti sunmaktayız.Ruhunuza hitap edecek müziklerle ve gösterimiz ile tam hayal ettiğiniz gibi bir gün geçirmenizi  sağlamaktayız.

Tasavvuf müziği eşliğinde gösterimizi size sunmaktayız.

Düğünlerde semazen gösterisi yapan semazenler için bize ulaşın. 

Semazen Ekibi Uzmanlık İster

Semazen gösterileri uzmanlık isteyen bir iştir.

Semazenler yeterli bilgi ve eğitime sahip değil ise o manevi tadı alamayız. Yada semazenlik yapan semazen bilgi ve tecrübesizlik  problemleri ciddi sıkıntılar çıkarabilir.

Semazen İletişim

 

En Ekonomik Semazen Ekibi Fiyatları  

Semazen Grubu Kiralama Fiyatları Dini Düğün Organizasyon ve İslami Düğün Organizasyonların Vazgeçilmezi Hem görsel Anlamda Hem Manevi Heyecan ve coşkuyu ileri seviye ile sizlere sunum yapan Semazen gösterisidir. Sizleri Manevi İklimlere Götürecek Ve Kalpler Huzur Bulacak.  (Ne olursan ol  gel putperest olsan yine de gel) Sözüyle Hz. Mevlana ( Celaleddin Rumi)  Yolundan Giden Semazenlerin Sema Gösterisi Kesinlikle İzleyin Ve izlettirin Sizlerde Tüm Organizasyonlarınızı Semazen Gösterisi ile Yaşayın 

 

 

 

Semazen Ekibi Gösterileri Ve İlahi Grubu 

Dini Düğün Organizasyonları içerisinde semazen gruplarımızla uzun yıllardır sizlere hizmet veriyoruz bu organizasyonlar içerisinde ramazan ayı etkinlikleri dahil olmak üzere kutlu doğum programları Mevlut programlarında semazen ekibi kiralama hizmetimiz ile sizlere hizmetimiz devam etmektedir.

Sünnet düğünü organizasyonlarında , düğün organizasyonlarında İslami nişan organizasyonlarda semazen ekibimiz ile sizlere manevi anlar yaşatıyoruz.

 

Semazen Ekibi Organizasyonu

En uygun fiyatlarla semazen gösterileri ve semazen organizasyonları yapıyoruz

Semazen ekibi gösterileri sizlerin isteğinize göre kaç semazen isterseniz o kadar kişi ile semazen programlarını sizin belirlediğiniz mekanlarda ve salonlarda yapmaktayız semazenlerin kıyafetlerini sizler belirleyebiliyorsunuz ayrıca semazen grubu gösterilerimiz yurt içi ve yurt dışı programlarınızda sunulmaktadır.

 

Semazenli düğün

Semazen ekibi kiralama organizasyon en az 1 kişi en fazla  30kişiye kadar çıkmaktadır. Ülkemizin en büyük ve en güvenilir semazen kiralama firmasına sahibiz bu dev kadro ile organizasyonlar için  sizlere en harika gösterileri sunuyoruz .

Semazen Grubu Video izle

İstanbul Semazen Ekibi Kiralama

Semazen  kiralama hizmetlerimizden günlük yada saatlik olarak faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız gidilecek semt ve kalınacak saate göre belirlenmektedir. Bize mail yoluyla yada iletişim yolu ile fiyat teklifi sunmanız halinde fiyatlar tarafınıza iletilecektir.

Semazen ekibi gösterileri için bizimle iletişime geçin. Semazen müzikleri özel olarak seçilmektedir.

İstanbul ve tüm Türkiye illerine semazen ekibi kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmettin fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin…

Semazen Ekibi Örnek Program

Program Açılış Konuşması

Kur-an Tilaveti

Dua Yapılması

Sohbet programı

Semazen Ekibi Gösterisi

İlahi Grubu Programı

Sunucu Kapanış Konuşması

Türkiye’nin En Tercih Edilen Tecrübeli Semazen Ekibi 

Mevlana anma programlarında Mevlevi Ayin-i Şerifini Aslına Uygun Bir Şekilde Semazen Ekibi ve Tasavvuf Ekibimiz le Gerçekleştirmekteyiz.

Neden Biz ?

Firmamız tüm organizasyonlarda referans olmak için çalışmaktadır. Misafirleriniz ve sizin için gecenin en güzel şekilde sonlanması için elimizden geleni yapmaktayız. Her organizasyona uygun çalışma alt yapımız ve her an karşılayabileceğimiz uzman kadromuz ve uygun fiyatlarımıza güveniyoruz. Tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz..

 

Semazenler İle Alakalı Merak Ettikleriniz

Dini Düğün Nasıl Olur ?

Dini düğün nasıl olur ? sorusuna cevap vereceğimiz sayfamıza hoş geldiniz.

Dini düğün diğer adı ile İslami düğün dinimize uygun bir şekilde nasıl olur ?

Her insan kendi düğünü’ nü hayal eder. ..

Sizlerin hayalinde de dini bir düğün varsa doğru yerdesiniz .

Dini Bir Düğün Yapmak 

Dini düğün yapmak çok zor gibi gözükebilir ! çünkü dini düğün yapmak, uzman bir organizasyon tarafından yapılırsa eğer,  size düşen görev sadece davetlilerinize ve misafirlerinizle  ilgilenmek olacaktır…

Bir bina düşünün temeli kötü malzeme ile yapılmış. Yıkılması kaçınılmazdır değil mi ?

Dini Düğün Organizasyonu İle Temelleri Maneviyatla Dolduralım

Evlilik ile yeni bir hayata başlarız. Temelimizin sağlam olması lazım ki kolay kolay yıkılmayalım. Yüce Allah’ın emirlerine uymamız hem bizi hem de yetişecek yeni nesillerin temellerini sağlam atmış olalım.

“Sizden bekar olanları evlendirin” (Nur 24/32)

Müzik konusunda Ney ile Tasavvuf Müziği dini düğünlerde yapılabilir.

Semazen ekibi ve ilahi söyleyen sanatçılar ile düğünlerimize  renk katıyoruz. İslam’da eğlence haram değildir ! tabi ki sınırı vardır. İslami düğünlerde kılık kıyafete dikkat edilmelidir.  Sadece düğünlerde değil tüm hayatımızda aslında kıyafetimize dikkat etmeliyiz.

Dini düğün organizasyonu ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dini-dugun-nasil-olmali

 

 

 

 

 

 

Dini Düğün Organizasyon Nasıl Olur Öncesinde Akıllardaki Soru İşaretleriniz?

Bunlardan önce Rakibimizin rızası aklımıza gelmelidir. Rakibimizin rızası kazanılmayan hangi işte işimiz doğru ve yolunda gidebilir ki ?

Dini Düğün Nasıl Olur Konusunda Akıllardaki Sorular?

 1. (Dini düğün organizasyonunda gelen misafirler sıkılır mı? ) Eğer bir uzman organizasyon tarafından organize edilmez ise sıkılır
 2. Dini Düğünde alkış olur mu? ) Evet olur , alkışlamak o anı desteklemenin göstergesidir.
 3. Dini Düğünde Şarkı Olur mu? ) Dini düğün organizasyonlarında özel seçilmiş şarkılar icra edilebilmektedir.
 4. Dini Düğünde Semazen kaç dakika sema yapar ? ) Dini düğünlerde semazen ortalama 20 dakika sema yapar …
 5. Dini Düğünde Takı Merasimi Olur mu ? ) Takı merasimi olur ve isterseniz bayanlar ve erkekler ayrı ayrı yerlerde olabilmektedir.
 6. Dini Düğün Organizasyonlarında Pasta Kesilir mi ? ) Evet Pasta kesilir
 7. Dini Düğünde Oyun Havası Olur mu ? ) Düğün organizasyonu tamamen bittikten sonra bayanlar kendi aralarında eğlene bilmektedir.
 8. Dini Düğünde Dans Edilir mi ? Dini bir düğün organizasyonunda dans edilmesi pek iyi karşılanmamaktadır.
 9. Dini Düğün Hangi Mekanlarda olur ? Dini düğün yapmak istediğiniz mekanın içinde alkol satışı olmayan her yerde olur .
 10. Dini Düğün Kaç Saat Sürmektedir ? ) Kiralamış olduğunuz mekanın süresi bitene kadar sürmektedir . Eğer bir İslami düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsanız daha ayrıntılı bilgi 

Dini Düğünler

 

 

 

Evlenmenin en hayırlısı, en kolay ve külfetsiz olandır.”

 

 

Dini Düğün Nasıl Yapılmalıdır ?

 • Düğüne Kur’an-ı Kerim’den bir ayet okunarak başlanmalıdır.
 • Uzman bir hocamızın eşler arası görev ve sorumluluğunu anlatan bir konuşma yapması ile devam edelim.
 • Yemek ve düğer ikramlarımızı yapalım..
 • İsraftan uzak durmaya çalışalım.
 • Haram helal kavramını çok iyi ayıralım.

Dini Düğün,jpg

Dini düğün için semazen ekibi ve tasavvuf müziği ekibi, ilahi grubu etkinliklerinin organizasyonlarının uzmanlık istediğini hatırlatırız. 

Dini düğünler konusun da yılların verdiği tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz…

Artık dini düğünler suskunluğun, sessizliğin yoğun olması ile değil daha eğlenceli ve daha vakti geniş programlarla uzman organizasyon farkıyla sizlerleyiz.

2022 Yılı en uygun fiyat garantisi veren firmamız sizlere İstanbul başta olmak üzere covid 19 döneminde maddi anlamda sıkıntılarınız olduğunu biliyor ve 2022 yılında tüm dini düğün organizasyonlarında %20 indirim garantisi veriyoruz…

Dini Düğün Fiyatları Nedir?

Dini düğün fiyatları konusu en fazla sorulan soruların arasında olmaktadır. Dini düğün organizasyonu yapmaya karar verdiğiniz tarih ve saati bizlere bildirmeniz gerekmektedir ve fiyat olarak sizlere düğün tarihini ve saatini öğrendikten sonra fiyat verebilmekte olduğumuzu belirtmek isterken dini düğün de olması gerekenler ve hangi paket size uygun kararsız kalırsanız eğer bizlere telefon numaramız dan ulaşabilir bilgi alabilirsiniz…

 

 

Mehter Takımı Kiralama

Mehter takımı kiralama konusun da firmamız alanında öncü ve uzman ekipleriyle her zaman özel anlarınızı unutulmaz bir anıya dönüştürmeye devam etmektedir.

Firmamız bünyesindeki Mehter takımı kiralama alanında deneyimli üstatlar ile tüm davet ve organizasyonlarınızı renklendirmeye, şenlendirmeye ve unutulmaz kılmaya hazırdır.

Osmanlının muhteşem şehrinde, bu yöresel âdetini davetlilerinizle buluşturmak ve onlara keyifli anılar için mehter ekibi çok iyi bir fikir olmaktadır…

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Konusunda Uzman Bulun…

 • Mehter takımı ile misafirlerinize hem görsel, hem de müzikli bir şölen yaşatırsınız. Geleneksel bir kültürün parçası olan Mehter takımı profesyonelce sunumu ile organizasyonlarınız konuklarınız için unutulmaz bir anı olur.
 • Firmamızın sunduğu Mehter takımı kiralama alanında yıllarca tecrübe kazanmış ve ustalaşmış mehter takımından oluşmaktadır. Ekibimiz Osmanlı  kıyafetleri ile özümüz olan müziklerini ve parçalarını ile Osmanlının kendine has kültürünü tanıtmaya ve hissettirmeye özenle yaklaşan güler yüzlü ve tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
 • Yüzyıllardır süren bu muhteşem kültürü sizler için yaşatan Mehter takımı, konuklarınızı hoş vakitler geçirmelerini sağlayacak bir etkinliğe imza atarlar.
 • Mehter takımı sahnede yer alırken’ beraberinde sunduğunuz yemek ikramı esnasında bu muhteşem Osmanlı mehter grubunu dinlemek misafirlerinize unutulmaz bir anı olacak ve bu organizasyon çok konuşulacak.
Mehter Takımı

Mehter Takımı İle Konuklarınız İçin Unutulmaz Anılar Oluşturun

Osmanlının günümüzde hala önemini koruyan en özel geleneklerinden biri de Mehter ekibi ’dir. Siz de organizasyonlarınız, toplantılarınız ve tüm etkinlikleriniz için Mehter takımı ile unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Uzman Mehter Takımı

Bünyemizdeki Mehter Takımı alanında yıllarca tecrübe kazanmış özel üstatlardan oluşmaktadır. Orijinal ve özel kostümleri, çalgıları ve geniş Osmanlı müziğine sahip şarkı repertuarı ile hizmet vermektedir.

Taleplerinizi karşılamaya her zaman gösterdiğimiz özeni davetlerinde Osmanlı geleneğini yakalamak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz Mehter Takımı ile de göstermekteyiz. 

Tüm orijinalliği ile sunulan makam geleneği, kıyafetler ve eşsiz olan etkinlikte sunacağınız yörenin kendine has ikramları ile muhteşem bir şöleni misafirlerinize keyifle yaşatabilir, kendiniz için de unutulmaz anılarınıza bir yenisini bu sayede mutlulukla ekleyebilirsiniz.

Mehter grubu

Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu…

Düğünleriniz, davet ve organizasyonlarınızda, konuk toplantılarınızda, açılış ve şenlikler gibi neredeyse pek çok etkinliğinizi Mehter Takımı ile şenlendirebilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile muhteşem organizasyonların altına imzanızı atabilirsiniz. Tarihi çok eskiye dayanan ve oldukça özel bir gelenek halini alan Mehter ekibi kiralama etkinliğini sunmak için bizimle irtibata geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mehter Ekibi, en önemli kültür miraslarımızdan biridir. Konu eğer kültür ise Tüm ekibimiz asıl ustaların elinden yetişmiştir. Bu geleneği aslına uygun şekilde yaşatmakta ve sizlere de özenle sunmaktayız.

Hem görsel, hem de müzik dolu bu şöleni keyifle konuklarınızla buluşturmak için firma olarak katkı sağlamamız kesinlikle bizim için büyük bir gurur kaynağı olmaktadır. Organizasyonlarınızın geleneksel bir şenlik havasına bürünmesini ve muhteşem anılara dönüşmesi istiyorsanız Mehter ekibi kiralamak sizler için tam olarak uygun diyebiliriz.

Uzman Mehter Takımı

Düğün, nişan, sünnet töreni, açılış ve toplantı gibi tüm davet ve organizasyonlarınız için size hizmet vermekten her zaman memnuniyet duyarız.  Ayrıca bu organizasyonlar içerisinde semazen ekibi kiralama ile maneviyat dolu bir görsellik te yapabilirsiniz…

Telefon ile bize ulaşabilir daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mehter gruplarımız uzman ekipler ve profesyonel organizasyon bilgimizi sunuyoruz.

Geçmişimizin silinemeyen özelliklerinden olan mehter ekibi gösterileri Osmanlı devletinin Düşmanlara korku salan bir kuruluşu idi. Savaşlarda ilk önden giden Mehter takımı Düşmana korku dosta güven verirdi.

Günümüzde Firma açılışlarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan mehter gösterileri oldukça dikkat çekicidir.

Mehter Kiralama

Mehter Takımı İstanbul Uzman Mehteranlar

Mehter ekibi kiralama konusunda biz uzmanız ve düğün ve özel günleriniz için mehter takımı kiralama konusunda uzmanı olduğumuz fasıl ekibi de ilginizi çekebilir…

Her organizasyona uygun mehter takımları kiralama hizmeti vermekteyiz. İster 5 ister 10 mehteran isteyin fark etmeden tüm organizasyonlarda sizinle birlikteyiz.

Uzman Mehter grubu ve ekiplerimizle hız kesmiyoruz. Kaliteli organizasyon sıfır sıkıntı istiyorsanız doğru adrestesiniz..

Mehter Ekibi Fiyatları

 • Mehter Takımı Düğün Fiyatları Hafta sonu 10 Kişilik 1800 TL
 • Mehter Takımı Nişan Fiyatları Hafta sonu 10 Kişilik 1800 TL
 • Mehter Takımı Sünnet Fiyatları Hafta Sonu 10 Kişilik 1800 TL
 • Mehter Takımı Gelin Alma Fiyatları…. 10 Kişilik 1800 TL
 • Mehter Takımı Konser… 10 Kişilik 1800 TL

Mehter takımı kiralama fiyatlarımız hafta sonu hafta içi olduğunda değişiklik gösterebilmektedir .

Fasıl Ekibi Organizasyonu,jpg

İlahi Grubu

ilahi grubu ve Kiralık ilahi ekipleri en uygun fiyatları ile Uzman Organizasyon Firmamızda. Profesyonel anlamda ilahinin tanına varacağınızı umuyoruz !  Şimdi firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmak ister misiniz ? % 20 İndirim Kampanyamızdan Yararlanın..

ilahi Grubu Uzmanlık İster !   Ya Siz ?

Uzman ilahi ekibimiz ve geniş ilahi repertuvarı ile dini düğün, sünnet organizasyonları ve kına geceleri gibi organizasyonlarda hizmet sağlıyoruz. Etkili Tasavvuf Grubumuz ile dini düğün organizasyonlarını en uygun fiyat avantajları ile düzenliyoruz..

İlahi grubu yanında uzman semazen grubu ve uygun fiyatları semazen gösterisi sergilemekteyiz..

Dini Düğünlere İlahi Ekibi Uygun Fiyatlarla

 

Dini düğün organizasyonlarının vazgeçilmezi olan tasavvuf ve ilahi ekibi randevu sistemi ile hemen randevunuzu alın. İlahi ekibi kiralama hizmetlerimizden yararlanın..

Dini Düğün Organizasyonu

Dini Düğün Organizasyonları ile kaliteli içerik sağlayarak en güzel ve manalı dini düğünlerin organizasyonları Uzman Organizasyon hizmetlerinde.

Tüm dini etkinlikler ve organizasyonları fiyatlarını firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bugüne kadar ki düğün organizasyonlarını unutun. Farkımızı anlayacaksınız.

Dini Düğün Organizasyonunda Uzmanlık

Firmamız Dini düğünlerin organizasyonlarını baştan sona tasarlayarak elinizi hiç bir şeye sürmeden sizi memnun etmeyi amaçlamaktadır. Başlıca İslami düğün ve sünnet düğünü nişan merasimi gibi etkinliklerde bir telefon kadar yakınınızdayız.

Bizi tercih ederek bu hizmetlere hem en uygun fiyatla ve kusursuz hizmetle buluşturacağımıza eminiz. Hayatımızda kesinlikle tekrarı olmayan bu özel günlerde seçici olmalı ve en iyisini en iyi fiyatla aramalıyız.

İSLAMİ DÜĞÜN PAKETLERİMİZ

 Eko Paket

 • Tek Semazen
 • Tek Uzman Sunucu ve Hoca
 • Tek Sanatçı
 • Org

  Silver Paket  

 •  İlahi Tasavvuf Sanatçısı
 • 2 Kişilik Semazen Grubu Gösterisi
 • Tek Müzisyen
 •  Org ve Ney Müzisyenleri
 • Uzman Animatör

Gold Paket

 • 3 Kişilik Semazen Grubu
 •  Hoca
 • Kanun, Keman, Ney, Ritim
 • Uzman Animatör
 • İlahi Sanatçısı
 • Uzman Sahne Şefi
 • Vokalist

Dini Sünnet Düğünü Organizasyonu

İslam dinimize uygun sünnet düğünü ve kına gecesi organizasyonları da yapmaktayız. Uzmanlık isteyen bu organizasyonlarda siz müşterilerimizi üzmemek adına ve markamızı tüm Türkiye ve illerine yaymak için kusursuz çalışmaya çalışıyoruz. Uzmanından uzman hizmet almak için tüm dini düğün ve organizasyon ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar size yakınız..

Semazen Düğün Organizasyonları

Tüm dini düğünlerde semazen ekibi, tasavvuf ve ilahi ekiplerimiz sahne almaktadır. Çocuklar için palyaço hizmetimizde bulunmaktadır. Misafirleriniz ve sizin rahatlığınızı sağlamak için  tüm ayrıcalıkları düşündük.

 • Dini (İslami) düğün organizasyonu fiyatları ne kadar ?
  • Firmamızla iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.
 • Dini düğünlerde ilahi ekibi ve semazen grubunun ücreti ne kadar ?
  • İlahi sanatçılarımız ve seçeceğiniz semazen grubuna göre fiyat değişmektedir.
 • Bir İslami düğün nasıl yapılmalıdır ?
 • Dini düğün etkinliklerinde  istenilen ilahi sanatçılarını getirebilir miyiz ?
 • Düğünümüzde  okunacak ilahileri seçebilir miyiz ?

 

Dini Nikah Merasimi Organizasyonu

Günümüz düğünleri vur patlasın çal oynasın gidiyor. Düğün bitiyor hoca çağrılıyor. İmam nikahı kıyıyor.

Dinimize göre kadın ve erkek bir arada düğün olmaz. Eğlence vardır fakat kadın erkek aynı ortamda oynaması haramdır.

Dini Düğün Nedir ? Diye sorarsanız dini düğün diye bir şey yoktur. Sadece inancımızı yansıtan bir düğün vardır. Helali haramı bilerek hareket ettiğimiz örf ve adetlerden ödün vermeden yaptığımız etkinliklerdir.

Semazen gösterileri ilahi grubu eşliğinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Dini düğün organizasyonları ile düğünler artık sıkıcı olmayacak. Misafirlere neden sıkıcı bir ortam sunulsun. Semazen gösterileri, ilahi ekibi, tiyatro grubu, tasavvuf müziği ile düğünleri şenlendirin. Dinimiz hayatımızın her alanında bizimle.

Dini düğünlerde yapılan en büyük yanlışlık amatör kişilere bu hizmeti vermeleridir.  Alanında uzman ekipleri ve bir çalışma programı içerisinde olan firmalar düğünlerimizi daha manalı ve cana yakın hissettirecektir.

Dini Sünnet Düğünü Organizasyon Fiyatları

Sünnet düğünü organizasyonlarında palyaço ve animasyon ekibimiz ilahi grubu ve hocalarımızla hizmetinizdeyiz. Sünnet düğünü organizasyon fiyatları hakkında bizimle iletişime geçiniz.

Dilediğiniz etkinliğe göre fiyat verdiğimizden dolayı buradan net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Bunun için özür dileriz.

Dini Düğün Fiyatları

Gün içerisinde telefonlarımız sıklıkla fiyat sormak için çalmaktadır.

Müşterilerimiz en uygun fiyatı aramaktadırlar. Fakat ucuz etin yahnisi olmaz ata sözünden esinlenerek bu sözü söylüyoruz. Uzmanlıkla bu hizmeti verecek bir firma aramanız size hem daha uygun fiyat sunacak hem de misafirleriniz oldukça memnun kalacaktır.

Dini  düğün fiyatları bir firmadan 1000 tl fiyat alırken diğer bir firma 2000 tl yada 300 tl fiyat verebilir. Bu değişim sağlanacak organizasyon ve kullanılacak ekip sayısı ve diğer etkenler yüzünden değişim göstermektedir.

Aklınıza takılan şu soruların cevabını da alt kısımdaki yorum kısmından alabilirsiniz.

 • Dini düğün organizasyonu nasıl yapılır? 
 • İslami düğün organizasyonu nasıl olur?
 • İslami düğün programı nasıl hazırlanır?
 • Dini düğün nasıl olur?

Dini Düğün Ekibimizle Hizmetinizdeyiz.

Hepimizin istediği kusursuz ve eksiz bir düğün neden sorunlarla karşılaşalım. İşi profesyonellerce yapılan hiç bir eylem sıkıntısız sonuçlanmaktadır. Sizin yapacağınızda işi uzmanına bırakmak olmalı. Organizasyon firması seçimi yaparken iyice araştırılması gerekmektedir.

En iyi İslami düğün organizasyonu için semazen grubu ilahi, grubu, tasavvuf müziği ve ilahi ekibi olmazsa olmaz faktörlerdendir. Fakat mekan seçimi daha önemli bir faktördür. Tüm bu organizasyonlar için oldukça geniş olmalı ve misafirler rahat etmelidir. Bu mekan seçimini firmamıza bırakabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyat ile size uygun en güzel mekanı bulabiliriz

Semazen Ekibi Organizasyonu

Semazen Ekibi hizmeti veren uzman organizasyon İstanbul ve tüm ilçelerinde Kesintisiz semazenlerin gösterisi hizmeti vermektedir. Tek bir telefonla uzman ekibimizden yararlanabilirsiniz.

Semazen Nedir ?

Semazen sözcük anlamı: Sema yapan Mevlevi kişi anlamına gelmektedir.

 

Semazenler grubu dini düğünlerde ve etkinliklerde sıklıkla sahnelerde gördüğümüz güzel ve maneviyatı yüksek bir gösteridir.

Semazenin Uzman Ekibini Ararken Dikkat Edin !

 • Kurumsal firmaları tercih etmeniz son gün sıkıntı yaşamamanız adına bir çözümdür.
 • Randevusuz Kesinlikle hizmet almayın..
 • Fiyat dolandırıcılarından kaçının İnternet ortamında bu işi kurumsal olarak yapmayan firmalar türemiştir.
 • Sözleşmesiz Randevu Almayın..
 • Kapora olarak % 20 ve üstünü vermeyin..
 • En Önemlisi Aradığınız Hizmeti Uzmanından Alın !

Firmamız dini düğün ve mehter takımı gibi organizasyonları da düzenlemektedir.

İstanbul ve çevre illerinde tüm organizasyonlarda uygun fiyat teklif etmeyi ilke edinmiş olan firmamız Profesyonel ekipleri ve kadrosu ile tüm Türkiye’nin Uzman Organizasyon Firmasıdır..

Semazen Grubumuzun Farkına Varacaksınız

Semazen eğitimin ne kadar uzun bir süreç olduğunu duymuşsunuzdur. Sema için semazenler çok zor eğitimlerden geçerler. Bu eğitim süreci oldukça meşakkatli bir süreçtir.

Tasavvufun önemli bir kanadı olan sema (işitmek)  mevlevileri tanıma sanatıdır. Semazen gösterileri hz. Mevlana döneminde belli bir düzende değildi. Yani belirli bir sabit düzeni yoktu. ilerleyen zamanlar sonrası belli bir nizama girmiş ve günümüze kadar gelmiştir. Günümüzde fazla görmeye şans bulamadığımız semazen gösterileri inşallah yaygınlaşacaktır.

ilahi grubu hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayarak randevu talep etmeniz gerekmektedir.

Firmamız Tasavvuf grubu ve diğer tüm hizmetlerini il veya ilçe gözetmeksizin vermektedir. Organizasyonlarımızdan kiralık olarak da yararlanabilirsiniz.

Dini Düğünlerde Olmazsa Olmaz

Dini düğünlerimizde sema gösterileri olmazsa tat vermiyor değil mi ?

Düğüne farklı bir anlam katan semazenler gerek misafirler gerekse düğün sahipleri için unutulmaz anlar yaşatırlar. Bu gösterilerle mesnevi ve tasavvufa yaklaşırız.  Birde ilahi grupları olmazsa olmazdır. Hele birde O kaliteli Allahın vergisi güzel sesli ilahi sanatçıları varsa mana yükseliyor. Tasavvuf grubu da tüm organizasyonu bağlıyor.

Firmamız Dini Düğün organizasyonlarını baştan sona Anahtar teslim olarak ta uygulamaktadır.

Şimdi Bizi Arayın Yada Fiyat Teklifi isteyin..  Fiyat teklifini alt kısımda bulunan formdan bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlahi Ekibi

İlahi Ekibi dini düğün organizasyonlarında ve tüm İslami organizasyonlarda ilahi ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İlahi ekibi organizasyonu bakımından İstanbul ve tüm Türkiye’de profesyonel hizmetler sunan firmamız uzman personeli ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Dini düğün organizasyonu için genellikle hizmet veren ekibimiz diğer mevlit,sünnet,nişan töreni gibi günlerde de hizmet vermektedir.

İlahi nedir ?

Allah’a yönelik sevgiyi anlatan ,en büyük sevginin Allah sevgisi olduğunu vurgulan edebiyat nazım şeklidir. Her dinde ilahi vardır. Hristiyanlık dininde ilahi kesinlikle duymuşsunuzdur.

ilahinin 2 tür okunuşu vardır. Koşma ve semai şeklinde okunur.

İlahi Ekibi Kaç Kişi Olacak ?

Kişi sayısı size bağlıdır. Dilediğiniz kadar kişi o günkü organizasyonda olacaktır.

İlahi grubu Ülkemizin dört bir yerinde yapılan dini düğün organizasyonları’nın İslami düğünlerimizin vazgeçilmezi olan bu maneviyatı yüksek bir organizasyon için bizimle irtibata geçiniz. Aklınızda kalan soruları yanıtlayabiliriz.

İlahi Ekibi İçin Ne Kadar Ödeyeceğim ?

Kişi sayısına bağlı olarak ilahi grubu fiyatları değişim göstermektedir. Net fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2020 yılı Kampanyalı Fiyatı % 35 indirimli olmaktadır. İslami düğün organizasyon şirketleri arasında uzman kadromuz ve uygun fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. Fiyatlar ilahi sanatçılarımıza göre değişim göstermektedir.

Uzman Organizasyon İlahi Sanatçıları

 

ABDURRAHMAN ÖNÜL CALALEDDİN ADA MUSTAFA DEMİRCİ ERTUĞRUL ERKİŞİ
ÖMER KARAOĞLU GRUP DERGAH MUSTAFA YILMAZ UĞUR IŞILAK
MUSTAFA HAZNEDAR MÜRSEL TUNCER YUSUF KARAGÖZ MEHMET GÖKÇE
YASİN KONEVİ UFUK AKIN YUNUS CAN GEYLANİ KARAARSLAN

İlahi Eşliğinde Semazen Gösterisi

Renkli Semazen Grubu

Renkli semazen grubu gösterileri firmamız tarafından bay bayan semazen grubu organizasyonu için iletişime geçiniz..

Neden Renkli Semazen Grubu ?

Son günlerde renkli semazenler aranır oldu. Işık gösterileri ile çok güzel bir organizasyon olan semazen grubu gösterileri firmamız uzman organizasyon tarafından uzmanlıkla yapılmaktadır.

Renkli Semazen Kırmızı Semazen mavi sarı kırmızı beyaz mor siz hangi renkte semazen gösterisi isterseniz firmamız o renkte semazen grubunu tarafınıza gönderecektir. İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmetimiz vardır. Hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Renkli semazen gösterilerini dini organizasyonlarda sünnet düğünü nikah nişan gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Semazen kiralama hizmetlerimiz dende yararlanabilirsiniz.

 

Dini düğün ve diğer tüm etkinliklerinizde bayanlara özel semazen grubu kiralama hizmeti sunmaktayız.

Semazen ekibi fiyatları için tıklayınız.  Özel gün ve gecelerinize özel gösterilerimizin yanında uzmanlıkla sergilediğimiz tasavvuf grubu ve ilahi grubu ile dini organizasyonlar manevi ve görsel şölene dönüyor.

Call Now ButtonŞimdi Ara