Son Eklenen Hizmetler

Zeybek Ekibi

Zeybek ekibi organizasyon hizmeti sunan uzman organizasyon firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’de Profesyonel hizmet vermektedir.

İşin Profesyoneli !

İyi bir zeybek grubu gösterisi için bizi tercih ediniz. Semazen ekibi organizasyonu gibi bu zeybek organizasyonları konusunda da profesyonel hizmet almalısınız. Zeybek batı Anadolu bölgemizde görülen halk oyunlarından sadece bir tanesidir.

Tek kişi ve bir kaç kişi ile oynanabilen bu oyun günümüzde zeybek grubu olarak organizasyon hizmetlerinde yerini almıştır. Zeybek oyunu aslında cesur bir adam görünümü sağlayarak onu temsil eder. Yavaş oynanan bu oyun ağır hareketleri ile popüler olmuştur.

 

Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti

Düğün veya nişan fark etmeden zeybek grubu kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster bir saat ister 11 saat kiralayın bütçenize göre fiyatlandırma yapılabilir.

6 yorum

 1. Zeybek ve mehter takimi hakkinda fiyat bilgisi edinmek istiyorum, az bir bütceye göre. Mehter takiminin ve zeybek oyuncularinin 1 kere sahnede yer almalarii istiyorum. Dügün Üsküdarda olcak.

  Bilgileriniz icin simdiden tesekkür ederim.

  Saygilarla,

  Esra

 2. 5 Ocak’ta sorulan bir soruya,17 Mayıs tarihinde cevap yazmanız yaptığınız işte ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermiş.

  • Uzman Organizasyon

   Erdi bey yapılan yorumlara firma tarafından cevap verilmektedir.
   Firmanın web sayfasının üzerinde bulunan yorumlar google sıralamalarını etkilediğinden dolayı tüm yorumlara buradan cevap verilememektedir.
   Kötü yorumda bulunan müşterilerimizinde yorumlarını burada yayınlayabiliriz. Bugüne kadar bir şikayet almadık.Gerçekten hizmet verdiğimiz ve memnun kalmayan birisi olursa gönül rahatlığı ile yayınlarız.
   Alt kısımdaki yaptığımız yorum yapılan yoruma verilen bir cevap değildir.

 3. Zeybek ekibimiz var bu sayfaya paylaşmak istiyorum.

 4. Zeybek ekibimiz var bu sayfaya paylaşmak istiyorum. İzmir Menderes Karakuyu Zeybek Ekibi adı altında dügün, sünnet, eglence ve açılışlara ve her türlü organizasyonlara katılıyoruz. Oynayan kişiler yörüğün içinden çıkmış kişilerdendir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Şimdi Ara