Zeybek Ekibi

 

Zeybek ekibi organizasyon hizmeti sunan uzman organizasyon firmamız İstanbul ve tüm Türkiye’de Profesyonel hizmet vermektedir.

İşin Profesyoneli !

İyi bir zeybek ekibi  gösterisi için bizi tercih ediniz. Semazen ekibi organizasyonlarını uzun yıllardır profesyonel olarak yapmaktayız  zeybek organizasyonları konusunda da profesyonel hizmet almalısınız. Zeybek batı Anadolu bölgemizde görülen halk oyunlarından sadece bir tanesidir.

Tek kişi ve bir kaç kişi ile oynanabilen bu oyun günümüzde zeybek grubu olarak organizasyon hizmetlerinde yerini almıştır. 

Zeybek oyunu aslında cesur bir adam görünümü sağlayarak onu temsil eder. Yavaş oynanan bu oyun ağır hareketleri ile popüler olmuştur.

Zeybek Ekibi Kiralama Hizmeti

Düğün, nişan, sünnet organizasyonları, mağaza açılış organizasyonları gibi etkinliklerde fark etmeden zeybek grubu kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İster bir saat ister tam Gün isterseniz 30 dakika  kiralayın bütçenize göre fiyatlandırma yapılabilir.

Zeybek Ekibi Fiyatları

Zeybek ekibi kiralama hizmeti bedelin ‘in  fiyat anlamında en uygun fiyat garantisi vermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.  2023 yılı için kampanya yapmaktayız tüm zeybek ekibi fiyatları sadece 2023 yılına özel %25 indirimli olmaktadır .

Konusunda uzman olduğumuz semazen ekibi  kiralama organizasyonu ve buna bağlı olarak bazı organizasyonlarımız ‘da  en başarılı olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

 

Kişi sayısı arttıkça fiyat artmaktadır örneğim  4 kişilik zeybek ekibi 1000 tl ise 8 kişilik zeybek ekibi 2000 TL olmaktadır. Bu konu ile alakalı tarih ve saat çok önemli olmaktadır. 

Tarih ve saat konusunu bizimle iletişime geçip daha doğru  fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz daha net  fiyatlar ve yeni Yaptığımız kampanya teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

 

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler

7 thoughts on “Zeybek Ekibi”

 1. Zeybek ve mehter takimi hakkinda fiyat bilgisi edinmek istiyorum, az bir bütceye göre. Mehter takiminin ve zeybek oyuncularinin 1 kere sahnede yer almalarii istiyorum. Dügün Üsküdarda olcak.

  Bilgileriniz icin simdiden tesekkür ederim.

  Saygilarla,

  Esra

 2. 5 Ocak’ta sorulan bir soruya,17 Mayıs tarihinde cevap yazmanız yaptığınız işte ne kadar profesyonel olduğunuzu göstermiş.

  1. Uzman Organizasyon

   Erdi bey yapılan yorumlara firma tarafından cevap verilmektedir.
   Firmanın web sayfasının üzerinde bulunan yorumlar google sıralamalarını etkilediğinden dolayı tüm yorumlara buradan cevap verilememektedir.
   Kötü yorumda bulunan müşterilerimizinde yorumlarını burada yayınlayabiliriz. Bugüne kadar bir şikayet almadık.Gerçekten hizmet verdiğimiz ve memnun kalmayan birisi olursa gönül rahatlığı ile yayınlarız.
   Alt kısımdaki yaptığımız yorum yapılan yoruma verilen bir cevap değildir.

 3. Zeybek ekibimiz var bu sayfaya paylaşmak istiyorum. İzmir Menderes Karakuyu Zeybek Ekibi adı altında dügün, sünnet, eglence ve açılışlara ve her türlü organizasyonlara katılıyoruz. Oynayan kişiler yörüğün içinden çıkmış kişilerdendir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonŞimdi Ara