Mobil Lokma Arabası.jpg

Hayır Lokması

Hayır lokması İstanbul da bütün hayırlarınıza vesile oluyor ve bu hizmeti mobil araçlı seyyar lokma arabalarımızla istediğiniz adreste yapıyoruz.

Hayır Lokması Nedir?

Hayır lokması şerbetli, oldukça hafif ve lezzetli bir tatlıdır. Hafif bir tatlı olduğu için yemeklerden sonra sıkça tercih edilen bir tatlıdır. Bu sebeplerden dolayı uzun yıllardır ülkemizde sevilerek tüketilen lokma tatlısı, hayır için tatlı ikram etmek isteyenlerin de birinci tercihi olmuştur.

Hayır Lokması

Hayır Lokması Neden Dökülür ?

Hayır lokması döktürmek genelde Hayır’a vesile olması ümit edilen bir iş için dökülür. Bereket getirmesi beklenen ticari bir faaliyet, iyiye gitmesi ümit edilen bir hastalık, rahmetli olan bir kimsenin hayrı, yeni doğan bir bebeğin bereketli sağlıklı mutlu bir hayat sürmesi niyeti gibi bir çok sebep için hayır lokması döktürülmektedir.

Mevlitler, düğün, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, toplantılar gibi bir çok organizasyonda da tercih edilen bir ikram geleneği haline gelen hayır lokması, son zamanlarda ülkemizde popüler olmuş ve hayır işi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Hayır lokması döktürmek bazı vatandaşlar için adet haline gelmiştir. Örneğin bir iş adamı her hafta Cuma namazı çıkışında işlerinin iyi gitmesi ve dua alabilmek adına sık sık hayır lokması döktürmektedir.

hayır lokması hayrıu.jpg

Hayır Yapmak Nedir ?

 • Ölen kişiye öncelikle ne yapmak gerekmektedir .?
 • Bir numaralı görev ölen kişinin insanlara borcu varsa o insanları bulup borçlarını mümkünse kapatması helal lığı sağlaması gerekmektedir.
 • Maddi manevi borçlar da öncelikle bu konunun önemi büyük önem taşımaktadır.
 • Eğer maddi durumunuz çok iyiyse su kuyusu açılabilmektedir. O kuyudan su içen kişilerin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Hayır Lokması ile yapacağınız hayırlarınız ile yüzlerce kişinin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Ölüler çok dua bekler hayır bekler ,ölen kişi boğulmakta olan kişiye benzer ve sürekli dua ister bir fatiha bekler biraz sadaka bekler .

Hayır Lokması dağıtımı ile lokmalar dan yiyen bütün herkesin duasını alırız ve bu güzel dağıtımı sizin adınıza biz yaparız.

Lokma hayrı hiç bir menfaat beklemeden karşılıksız dağıtılan bir hamur ve şerbet karışımın dan yapılan bir tatlı türüdür.

Hayır Lokması Başka Hangi Durumlar da Dağıtılır

 • Mağaza açılışların da ücretsiz olarak dağıtımı yapılır ve mağaza açılışlarında yoğun ilgi gören lokma tatlısı mağaza açılışı yapan mağaza sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir.
 • Sünnet düğünlerinde sünnet olan kişinin hayrına hayır lokması dökülür . Bu hayrı sünnet olan çocuğun anne babası tarafın dan ücretsiz olarak dağıtılır.
 • Yeni doğan bebek hayrına lokma dökülebilmektedir. Bu hayrı anne, baba, dede yada aile büyükleri yeni doğan bebek hayrına dağıtabilmektedir.
 • Düğün ve nişan organizasyonların da düğün yapılan adreslerin kapı önünde lokma dökülebilmektedir.
 • Yeni alınan araba ,ev gibi mallarınızın hayrına lokma hayrı dökülür.
 • Hastanede yatan hastanın hayrına lokma dökülür
 • Yeni hafız olan hafızın hayrına lokma dökülebilmektedir.
 • Okuldan mezun olmasının sevinciyle lokma hayrı ile sevincini paylaşabilir ve lokma dağıtabilir .

Hayır Lokması Yahya Usta

Hayır Lokması İstanbul da Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri potansiyelimiz ile yıllardır hayırlara vesile oluyor . Lokmacı Yahya usta markamızla önce ALLAH sonra sizin sayenizde kendimizi daha da geliştiriyor ve güncelliyoruz .

En uygun ve ucuz lokma hayrı firması belki değiliz ama kaliteden ödün vermeden mümkün olduğu kadar hayır yapmak isteyen lokma severlere elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hayır lokmasının yanında hayır pilavı dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bizlere tek telefonla ulaşabilir mobil hayır lokma dağıtım araçlarımızla hem lokma hem de pilav hayırlarınızı sizin adınıza dağıtma imkanı sunuyoruz.

Lokma da İstanbullu Hayır Yapmak İsteyen Tüm Müşterilerimize %10 İNDİRİM

hayır lokması indirim.jpg

Lokma hayrı yapmak isteyen tüm müşterilerimize fiyat olarak %10 indirim yapmaktayız . En uygun lokmacı konseptinde en iyi lokmayı en uygun fiyatlara yapıyoruz.

İstanbul un tüm ilçelerin de yapacağınız tüm hayırlar da % 10 indiriminiz her zaman geçerli olmaktadır.

hayır lokması fiyatları.jpg

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

İnsanlar her ne kadar hayrına lokma ikram edip hayır duası almayı amaç edinselerde fiyatlar konusunda epeyce sorular sormaktadır. Hayır lokması kaç lira?, Lokma kaç liraya dökülür?, Lokma dağıtmak ne kadar? Vb gibi bir çok sorularına yanıt beklerler.

Lokma hayrı döktürmenin maliyeti ikram edilecek kişi sayısına göre belirlenmektedir. Lokma Hayrı döktürmek isteyenler lokma ikramında bulunmak istediği kişi sayısı veya bütçesine göre kişiye hayır lokması döktürmektedir. Genelde minimum 500 kişi olmak üzere 5.000 kişiye kadar lokma döktürülebilmektedir. Ancak genel olarak lokma hayrı döktüren kişiler 1.000 kişilik olacak şekilde sipariş vermektedirler.

Hayır Lokması Fiyat

Hayır Lokması Fiyat Listesi

 • 600 Kişilik lokma döktürme fiyatlarımız 2000 TL Olmaktadır.
 • 750 Kişilik Lokma Döktürme Fiyatlarımız 2500 TL Olmaktadır.
 • 1000 Kişilik Lokma hayrı Döktürme Her şey dahi l 3000 TL Olmaktadır.
 • 1500 Kişilik lokma Fiyatları 4500 TL Olmaktadır.
 • 2000 Kişilik lokma Fiyatları 5500 TL Olmaktadır.

2000 Kişilik ve üzeri için bizleri iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Mobil Araçlı Lokma Arabası

Mobil lokma arabası

Mobil Hayır Dağıtım Araçlarımız ile Tüm Hayırlarınızı Kolaylaştırıyoruz….

Pandemi gerçeği bizlere alternatif hizmet arayışlarında mobil hayır lokma araçlarımız , evler de, mevlüd ve cenaze kalabalıkların da camiler de toplantı ve düğünler de bir araya gelerek kapalı ortamları kalabalık ta geçirilen sürenin önüne geçti.

Artık insanlar kalabalık toplantı yerlerine gitmeyi tercih etmiyor.

Cenaze olduğunda bir hayır işlemek ister insanlar , bir yakını bir tanıdığı olabiliyor . Artık insanlar covid 19 gibi hızlı bulaşan bu virüse karşı cenaze mevlitlerine evlere gitmek yerine dışarıda toplanmayı ve hayırlarını da dışarıda açık alanlar da yapmak istiyorlar. Mobil hayır lokma aracımızla istediğiniz adrese geliyor ve hayır lokmalarımızı özel tasarlanmış lokma araçlarımızın içerisinde hazırlıyor ve dağıtıyoruz.

Gün geçtikçe hayır lokması mobil araçlarımızı daha sıklıkla görmeniz mümkündür.

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Faydaları

Mobil Lokma Arası.jpg

Bir diğer ismi seyyar lokmacı olarak ta bilinen mobil lokma araçları içerisinde bulunan güç kaynağı ve su haznesi ile dışa bağlı kalmadan tamamen kendi içerisin de lokmaları kızartıyor ve dağıtıyoruz…

Mobil araç ile lokma dağıtmanın faydaları şöyle olmaktadır.

 • Herhangi bir mahallede herhangi bir cami ve caddeler de söylediğiniz saatte buluşma imkanı sunar
 • Herhangi bir yer işgalinde bulunmaz . Böylelikle hemen lokma dağıtmaya hazırdır.

İstanbul da hayır yapılabilecek çok yer olduğunu . Ama nerede lokma dağıtmak istediğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bakın

Hayır Lokması Nerelerde Dökülür

Lokma döktürüp hayır yapmak isteyen hayır severler çoğunlukla Camii önlerinde lokma döktürmektedir. Camii önünde namaz çıkışlarına denk gelecek şekilde lokmalar hazırlandıktan sonra camii cemaatine ve bölgeden geçen tüm kişilerin faydalanabileceği lokasyonlar belirlenmektedir. Hayırseverlerin bir kısmıda kendi belirlediği işlek caddelerde veya kendi sokak ve mahallesinde talep ettiği yerde lokma döktürmektedir.

 • Arnavutköy lokma dağıtmak için kalabalık ve geniş cadde ve sokakları ile hayır sahiplerinin tercih ettiği İstanbul ilçelerinden olan Arnavutköy de lokma dağıtabilirsiniz.
 • Avcılar lokma dağıtmak için hem kalabalık ve hayır sahiplerinin tercih ettikleri ilçelerden olmaktadır.
 • Başakşehir de lokma dağıtımı bir başka güzel. Yeni gelişmiş ve her geçen kendini daha da güncelleyen Başakşehir de lokma dağıtmak için güzel bir fikir.
 • Bağcılar cadde ve camiler de yoğun ilgi gören lokmaları bağcılar da cami ve caddelerin de dağıtmanız mümkündür.
 • Bayrampaşa da ilgi gören lokma harı için Bayrampaşa da lokma dağıtımı yapabiliriz.
 • Beşiktaş kalabalık cadde ve sokakların da lokma dökmek için münasip bir ilçemizdir.
 • Beylikdüzü lokması hayrı yapılabilecek tavsiye edilen bir ilçemiz olmaktadır.
 • Eyüp Sultan ilçemiz İstanbul da en fazla hayır lokması Eyüp Sultan sahipleri tarafın dan tercih edilen ilçelerimiz olmaktadır.

Yorum bırakın

Şimdi Ara