Bilgi Köşesi

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy hayır lokması konum itibariyle İstanbul da en yakın lokmacılardan olmaktayız . Arnavutköy de bu konuma en yakın lokmacı olarak hizmet vermekteyiz. Nakliye ücreti ve konum itibariyle Arnavutköy de en çok tercih edilen lokmacı olma yolunda ilerlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

En hayırlı lokmalar artık Arnavutköy de lokmacı Yahya ile kalite güven ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Arnavutköy Hayır Lokmacısı

Arnavutköy de Lokmacı Yahya Kalitesi ile Tanışın

İstanbul Arnavutköy hayır lokması olarak sizlere lokmacı Yahya usta hizmeti ile tüm Arnavutköy cadde ve sokakların da sizlerleyiz. Siz değerli müşterilerimizin hayır yapmak için bizleri araması yeterli olacaktır. Biz lokma hayrı firması olarak Arnavutköy ün neresinde isterseniz mobil aracımızla gelip orada sizin adınıza hayır lokmanızı döküyoruz.

Siz İkramlık Hayır Lokması İşini Bize Bırakın

Eskiden lokma dökmek için özel günlerde evdeki bayanlar tarafından dökülüyordu. Evin çocukları  gençleri tarafından dağıtımı yapılırdı. Günümüzde gelişen dünya şartları ve özellikle insanların üzüntülü, mutlu ve telaşlı günlerinde bu işlerle meşgul olamaması nedeni ile Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin yanında oluyoruz. Mobil araçlarımızla gelerek hazırlıklarımızı yaparak dağıtıma geçiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin mevlidleri olur yakınlarınızın ölüm yıldönümü olur veya evlatlarınızın doğdu gün ve sünnet merasimlerinde yani acı tatlı her günde lokma hayrı döktürülür. Bizler de Arnavutköy de lokmacı olarak yerimizi almak isteriz.  Mobil aracımızla istediğiniz yere geliyoruz. Araçlarımız hijyen  temizlik bakımından ödün vermeden çalışır. Plastik ürünlerimiz insan sağlığı açısından gıdaya uyumlu maddelerden üretilmiştir. Sizlerin de sağlık konusunda hassas dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde dikkat edeceğinden şüphemiz yoktur.

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy Lokma Fiyatları

 • 750 Kişilik Hayır lokması fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik Lokma fiyatı 5.000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma fiyatı 7.000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Hayrı 9.000 TL

Kişi sayısını istediğiniz gibi artırıp azaltabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Aynı zamanda askıda lokma uygulamamızda vardır. Burada kişi sayısı en az 100 kişi olmak üzere artarak devam ediyor. Askıda lokmamızı da şu şekilde yapıyoruz. Sizlerden gelen kişi sayısını biriktirerek 1000 kişiye ulaştığında Arnavutköy Merkez Camisinde lokma hayrınızı yapıyoruz. Bunu yaparken de sizlere videolar gönderiyoruz. Eğer lokma dökülen camiye gelmek isterseniz de tabi ki gelebilirsiniz. Biz Lokmacı Yahya olarak her zaman yaptığımız işimizin arkasında duruyoruz.

Arnavutköy de Lokma Arabası Kiralamak Artık Çok Daha Kolay

Lokma dökmek işinin ehli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere hizmet sunuyoruz. Lokmacı Yahya Usta her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata servis ediyor.  İstanbul Avrupa yakasında Arnavutköy ve diğer tüm ilçelerinde hayırseverlerin hayırlarını yaparak dualarını gönderiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması kişi sayısı olarak en az 500 olmak üzere fiyatlarımızda buna göre değişiklik göstermektedir.  

Arnavutköy hayır lokması dağıtımı yaptığıtımı yapmak istiyorsunuz ama hangi mahallede ve cadde de hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz . Evet işte hayır lokması dağıtımı yapabileceğiniz tüm Arnavutköy cadde ve sokakları

Arnavutköye en yakın komşu ilçelerden Sultangazi hayır lokması konusun da bir çok hayır lokması dağıttık . aynı Arnavuköy hayır lokması fiyatları gibi Sultangazi hayır lokması fiyatları aynı olmaktadır..

Arnavutköy Hayır Lokmasın da Fiyatlarımızı Öğrenmek için *  0536 870 09 64 

Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Lokmacı Yahya

Sultangazi hayır lokması hizmeti ile bütün Sultangazi mahalle ve sokaklar da lokma döküyoruz.

Eski adı ile bilinen Sultançiftliği şimdiki adı ile sultan gazi olmaktadır.

Hayır lokması konusun da hassas bir ilçemiz olan bu ilçemizde yüzyıllardır geleneksel olarak dağıtılmaktadır.

Mobil Hayır Lokması Sultangazi

Yüzyıllardır gelenek haline gelen lokma tatlısı, Sultangazi de artık mobil hayır lokma araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Mobil hayır lokması araçlarımızın içerisin de bulunan lokma makinalarımız ile el değmeden yaptığımız lokmaları mobil lokma araçlarımıza tanımladık .

Mobil lokma arabası kiralama hizmeti içerisin de sadece lokma arabası kiralama değil içerisin de sıcak tatlı uzmanlarının bulunduğu 2 kişilik personel ve lokma dağıtımın da kullanılan tek kullanımlık tabak ve çatallar ile birlikte her şey dahil olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Sultan gazi de hayır lokması hayrı yapmak için yapmanız gereken bizlerden ( 0 536 870 09 64 ) numaralı telefondan arayarak sipariş vermek olacaktır.

Sultangazi Hayır Lokması

Hayır Lokması Sultan Gazi Fiyatları

 • 600 Kişilik Lokma fiyatları 3000 TL
 • 1000 Kişilik lokma dökme 5000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma hayrı 7000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Fiyatı 9000TL
 • 3000 Kişilik Lokma siparişi 15000 TL
 • 5000 Kişilik Hayır Lokması 20000 TL
Sultangazide Lokma dağıtımı

Sultan gazi İçerisinde Lokma Dağıtımı Yapılan Yerler

Sultangazi de tüm camiler de hayır lokması dağıtımı yapılabilmektedir . Eğer sizde sultan gazi de lokma hayrı yapmak istiyorsanız ama bu hayrı hangi camide yapacağınızı düşünüyorsanız işte sultan gazi camilerin listesi

Sultan gazi de hayır lokması dağıtımı yapılacak camilerin listesi…

Sultangazi eski adı Sultançiftliği olan ve İstanbul un geniş ve sürekli kalabalık cadde ve mahallelerinin bulunduğu bu ilçede hayır lokması dağıtımı yapmak isterseniz uzman lokma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız..

Sultangazi ilçemize en yakın ilçelerimizden biri olan Bayrampaşa da hayır lokması hayrı yapmak isterseniz bizleri arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sultangazi Hayır Lokması

En İyi Lokma Uzman Organizasyon

En iyi lokma hayrı uzman organizasyon güvencesin de siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Sultangazi de Lokma Hayrı İle Gönüllere Girdik

Sultangazi de cami ve mahallerde dağıttığımız hayır lokmaları ile hem hayır severler hem de lokmaları ikram ettiğimiz sultan gazideki hemşerilerimizin gönüllerine girmeyi başardık.

Hayır Lokması için İstanbul un en yoğun ilçelerinden ve lokma seven vatandaşlarımız bizlere soruyor ? Sultangazi ilçesinin haricinde başka hangi ilçelerde lokma dağıtımı yapıyorsunuz ? İşte Sultangazi haricinde hayır lokması dağıttığımız diğer ilçelerimiz

Hayır Lokması İstanbul da en iyi ve en tavsiye edilen organizasyon firması olan Uzman Organizasyon Kalitesinde yapacağınız hayır lokmalarına %100 Müşteri memnuniyeti garantisi.

Sultangazi Hayır Lokması Sipariş

Lokma siparişi sultangazi çevresinde en az 4 gün önceden bizlere bildirilmesi gerekmektedir.

Lokma siparişi vermek için bizlerinde zamana ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Sultangazi de lokma dağıtmamız için siparişi verirken bilmemiz gereken bazı konuları sizlere sıralayalım

Bazı özel durumlarda özellikle cadde trafiğine kapalı alanlarda hayır lokması hayrı yapmak iisterseniz Sultangazi belediyesi irtibat numarasını arayarak hemen izin almanızı tavsiye ederiz .

Özellikle inşaat alanlarında ve kentsel dönüşümde diğer ilçelere göre daha yoğun olan Sultangazi de lokma hayrı yapılacak yerleri iyi seçmemiz gerekmektedir.

Daha çok trafiğe kapalı alanlar yada cami çıkışlarını genelde tercih edilmesi daha uygun olarak yapılmasının daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Sultangazi Hayır Lokması İçin En İyi Yerler

Bu manevi duyguların en iyi yapılan ilçelerimizden Sultangazi de lokma hayrı dağıtımını sizin adınıza yapıyoruz. Peki? hayır lokması sultangazide en iyi nerde dağıtılır ? konusunda sizlere bu yazımızda en iyi Sultangazide lokma hayrı yapılan caddeleri şöyle sıraladık

 • Gazi cebeci caddesi
 • İsmet paşa caddesi
 • Kıbrıs caddesi millet caddesi
 • Okul caddesi
 • Ateş caddesi
 • Şehit Nurettin ateş caddesi

Mobil Lokma Arabası.jpg

Hayır Lokması

Hayır lokması İstanbul da bütün hayırlarınıza vesile oluyor ve bu hizmeti mobil araçlı seyyar lokma arabalarımızla istediğiniz adreste yapıyoruz.

Hayır Lokması Nedir?

Hayır lokması şerbetli, oldukça hafif ve lezzetli bir tatlıdır. Hafif bir tatlı olduğu için yemeklerden sonra sıkça tercih edilen bir tatlıdır. Bu sebeplerden dolayı uzun yıllardır ülkemizde sevilerek tüketilen lokma tatlısı, hayır için tatlı ikram etmek isteyenlerin de birinci tercihi olmuştur.

Hayır Lokması

Hayır Lokması Neden Dökülür ?

Hayır lokması döktürmek genelde Hayır’a vesile olması ümit edilen bir iş için dökülür. Bereket getirmesi beklenen ticari bir faaliyet, iyiye gitmesi ümit edilen bir hastalık, rahmetli olan bir kimsenin hayrı, yeni doğan bir bebeğin bereketli sağlıklı mutlu bir hayat sürmesi niyeti gibi bir çok sebep için hayır lokması döktürülmektedir.

Mevlitler, düğün, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, toplantılar gibi bir çok organizasyonda da tercih edilen bir ikram geleneği haline gelen hayır lokması, son zamanlarda ülkemizde popüler olmuş ve hayır işi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Hayır lokması döktürmek bazı vatandaşlar için adet haline gelmiştir. Örneğin bir iş adamı her hafta Cuma namazı çıkışında işlerinin iyi gitmesi ve dua alabilmek adına sık sık hayır lokması döktürmektedir.

hayır lokması hayrıu.jpg

Hayır Yapmak Nedir ?

 • Ölen kişiye öncelikle ne yapmak gerekmektedir .?
 • Bir numaralı görev ölen kişinin insanlara borcu varsa o insanları bulup borçlarını mümkünse kapatması helal lığı sağlaması gerekmektedir.
 • Maddi manevi borçlar da öncelikle bu konunun önemi büyük önem taşımaktadır.
 • Eğer maddi durumunuz çok iyiyse su kuyusu açılabilmektedir. O kuyudan su içen kişilerin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Hayır Lokması ile yapacağınız hayırlarınız ile yüzlerce kişinin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Ölüler çok dua bekler hayır bekler ,ölen kişi boğulmakta olan kişiye benzer ve sürekli dua ister bir fatiha bekler biraz sadaka bekler .

Hayır Lokması dağıtımı ile lokmalar dan yiyen bütün herkesin duasını alırız ve bu güzel dağıtımı sizin adınıza biz yaparız.

Lokma hayrı hiç bir menfaat beklemeden karşılıksız dağıtılan bir hamur ve şerbet karışımın dan yapılan bir tatlı türüdür.

Hayır Lokması Başka Hangi Durumlar da Dağıtılır

 • Mağaza açılışların da ücretsiz olarak dağıtımı yapılır ve mağaza açılışlarında yoğun ilgi gören lokma tatlısı mağaza açılışı yapan mağaza sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir.
 • Sünnet düğünlerinde sünnet olan kişinin hayrına hayır lokması dökülür . Bu hayrı sünnet olan çocuğun anne babası tarafın dan ücretsiz olarak dağıtılır.
 • Yeni doğan bebek hayrına lokma dökülebilmektedir. Bu hayrı anne, baba, dede yada aile büyükleri yeni doğan bebek hayrına dağıtabilmektedir.
 • Düğün ve nişan organizasyonların da düğün yapılan adreslerin kapı önünde lokma dökülebilmektedir.
 • Yeni alınan araba ,ev gibi mallarınızın hayrına lokma hayrı dökülür.
 • Hastanede yatan hastanın hayrına lokma dökülür
 • Yeni hafız olan hafızın hayrına lokma dökülebilmektedir.
 • Okuldan mezun olmasının sevinciyle lokma hayrı ile sevincini paylaşabilir ve lokma dağıtabilir .

Hayır Lokması Yahya Usta

Hayır Lokması İstanbul da Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri potansiyelimiz ile yıllardır hayırlara vesile oluyor . Lokmacı Yahya usta markamızla önce ALLAH sonra sizin sayenizde kendimizi daha da geliştiriyor ve güncelliyoruz .

En uygun ve ucuz lokma hayrı firması belki değiliz ama kaliteden ödün vermeden mümkün olduğu kadar hayır yapmak isteyen lokma severlere elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hayır lokmasının yanında hayır pilavı dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bizlere tek telefonla ulaşabilir mobil hayır lokma dağıtım araçlarımızla hem lokma hem de pilav hayırlarınızı sizin adınıza dağıtma imkanı sunuyoruz.

Lokma da İstanbullu Hayır Yapmak İsteyen Tüm Müşterilerimize %10 İNDİRİM

hayır lokması indirim.jpg

Lokma hayrı yapmak isteyen tüm müşterilerimize fiyat olarak %10 indirim yapmaktayız . En uygun lokmacı konseptinde en iyi lokmayı en uygun fiyatlara yapıyoruz.

İstanbul un tüm ilçelerin de yapacağınız tüm hayırlar da % 10 indiriminiz her zaman geçerli olmaktadır.

hayır lokması fiyatları.jpg

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

İnsanlar her ne kadar hayrına lokma ikram edip hayır duası almayı amaç edinselerde fiyatlar konusunda epeyce sorular sormaktadır. Hayır lokması kaç lira?, Lokma kaç liraya dökülür?, Lokma dağıtmak ne kadar? Vb gibi bir çok sorularına yanıt beklerler.

Lokma hayrı döktürmenin maliyeti ikram edilecek kişi sayısına göre belirlenmektedir. Lokma Hayrı döktürmek isteyenler lokma ikramında bulunmak istediği kişi sayısı veya bütçesine göre kişiye hayır lokması döktürmektedir. Genelde minimum 500 kişi olmak üzere 5.000 kişiye kadar lokma döktürülebilmektedir. Ancak genel olarak lokma hayrı döktüren kişiler 1.000 kişilik olacak şekilde sipariş vermektedirler.

Hayır Lokması Fiyat

Hayır Lokması Fiyat Listesi

 • 600 Kişilik lokma döktürme fiyatlarımız 2000 TL Olmaktadır.
 • 750 Kişilik Lokma Döktürme Fiyatlarımız 2500 TL Olmaktadır.
 • 1000 Kişilik Lokma hayrı Döktürme Her şey dahi l 3000 TL Olmaktadır.
 • 1500 Kişilik lokma Fiyatları 4500 TL Olmaktadır.
 • 2000 Kişilik lokma Fiyatları 5500 TL Olmaktadır.

2000 Kişilik ve üzeri için bizleri iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Mobil Araçlı Lokma Arabası

Mobil lokma arabası

Mobil Hayır Dağıtım Araçlarımız ile Tüm Hayırlarınızı Kolaylaştırıyoruz….

Pandemi gerçeği bizlere alternatif hizmet arayışlarında mobil hayır lokma araçlarımız , evler de, mevlüd ve cenaze kalabalıkların da camiler de toplantı ve düğünler de bir araya gelerek kapalı ortamları kalabalık ta geçirilen sürenin önüne geçti.

Artık insanlar kalabalık toplantı yerlerine gitmeyi tercih etmiyor.

Cenaze olduğunda bir hayır işlemek ister insanlar , bir yakını bir tanıdığı olabiliyor . Artık insanlar covid 19 gibi hızlı bulaşan bu virüse karşı cenaze mevlitlerine evlere gitmek yerine dışarıda toplanmayı ve hayırlarını da dışarıda açık alanlar da yapmak istiyorlar. Mobil hayır lokma aracımızla istediğiniz adrese geliyor ve hayır lokmalarımızı özel tasarlanmış lokma araçlarımızın içerisinde hazırlıyor ve dağıtıyoruz.

Gün geçtikçe hayır lokması mobil araçlarımızı daha sıklıkla görmeniz mümkündür.

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Faydaları

Mobil Lokma Arası.jpg

Bir diğer ismi seyyar lokmacı olarak ta bilinen mobil lokma araçları içerisinde bulunan güç kaynağı ve su haznesi ile dışa bağlı kalmadan tamamen kendi içerisin de lokmaları kızartıyor ve dağıtıyoruz…

Mobil araç ile lokma dağıtmanın faydaları şöyle olmaktadır.

 • Herhangi bir mahallede herhangi bir cami ve caddeler de söylediğiniz saatte buluşma imkanı sunar
 • Herhangi bir yer işgalinde bulunmaz . Böylelikle hemen lokma dağıtmaya hazırdır.

İstanbul da hayır yapılabilecek çok yer olduğunu . Ama nerede lokma dağıtmak istediğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bakın

Hayır Lokması Nerelerde Dökülür

Lokma döktürüp hayır yapmak isteyen hayır severler çoğunlukla Camii önlerinde lokma döktürmektedir. Camii önünde namaz çıkışlarına denk gelecek şekilde lokmalar hazırlandıktan sonra camii cemaatine ve bölgeden geçen tüm kişilerin faydalanabileceği lokasyonlar belirlenmektedir. Hayırseverlerin bir kısmıda kendi belirlediği işlek caddelerde veya kendi sokak ve mahallesinde talep ettiği yerde lokma döktürmektedir.

 • Arnavutköy lokma dağıtmak için kalabalık ve geniş cadde ve sokakları ile hayır sahiplerinin tercih ettiği İstanbul ilçelerinden olan Arnavutköy de lokma dağıtabilirsiniz.
 • Avcılar lokma dağıtmak için hem kalabalık ve hayır sahiplerinin tercih ettikleri ilçelerden olmaktadır.
 • Başakşehir de lokma dağıtımı bir başka güzel. Yeni gelişmiş ve her geçen kendini daha da güncelleyen Başakşehir de lokma dağıtmak için güzel bir fikir.
 • Bağcılar cadde ve camiler de yoğun ilgi gören lokmaları bağcılar da cami ve caddelerin de dağıtmanız mümkündür.
 • Bayrampaşa da ilgi gören lokma harı için Bayrampaşa da lokma dağıtımı yapabiliriz.
 • Beşiktaş kalabalık cadde ve sokakların da lokma dökmek için münasip bir ilçemizdir.
 • Beylikdüzü lokması hayrı yapılabilecek tavsiye edilen bir ilçemiz olmaktadır.
 • Eyüp Sultan ilçemiz İstanbul da en fazla hayır lokması Eyüp Sultan sahipleri tarafın dan tercih edilen ilçelerimiz olmaktadır.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Sarıyer Hayır Lokmacısı

Sarıyer hayır lokmacısı hizmetimiz ile sizlere Sarıyer mahallerin de bulunan tüm camiler ve mahalleler de lokmalarımızı mobil araçlarımızla bütün hayırlarınıza vesile olup dağıtımını gerçekleştiriyoruz.

Sarıyer de Hayır Lokma Dağıtımı %10 İndirim

Mobil hayır lokması araçlarımızla sadece lokma hayrı ve hayır pilavı için tasarlanmış olan araçlarımz da yapacağınız tüm hayırlar da bizim de katkımız olsun . Sarıyer de tüm mahalle ve camilerinde hayır lokmasın da %10 indirimden yararlanabilmeniz için bizleri 0536 870 09 64 numaralı telefonda arayabilirsiniz.

sarıyer hayır Lokması,jpg

Sarıyer Hayır Lokması Fiyatları

 • 600 Kişilik Hayır Lokması Fiyatları 3.000 TL
 • 750 Kişilik Sarıyer de Lokma Dağıtımı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik Hayır Lokma Dökme Sarıyer 5.000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma Dökme Fiyatları 7.000 TL
 • 2000 Kişilik Sarıyer Lokma Hayrı Fiyatları 9.000 TL
 • 3000 Kişilik Sarıyer Hayır Lokması Hayrı 17.000 TL
sarıyer hayır lokmacısı
Sarıyer Hayır Lokmacısı Olarak Cami Mahalle ve Caddeler de Lokma Hayrı Nerede Yapılabilir
 • Abdullah Kadı Cami
 • Adile Sadullah Mermerci Polis Yüksek Okul Mescidi
 • Atatürk Oto Sanayi Nazmi Akbacı Cami
 • Mehmet Akif Cami Ayazağ
 • Ayazağ Cendereci Muhittin Çelebi Camii
 • Bağlar Mevki Cevahir Cami
 • Ayazağ Yeşiltepe Cami
 • Bahçeköy Cami
 • Bahçeköy Nuray Artam Cami
 • Fatih Sultan Mehmet Camii Sarıyer
 • Emirgan Hamidi Evvel Cami
 • Ferah Evler Camii
 • Hacı Ahmet Yesevi Cami Sarıyer
 • Uhut Cami Sarıyer
 • Yeni Mahalle Cami Sarıyer
sarıyer lokma döktürme ,jpg

Sarıyer hayır lokması dağıtımı yapabileceğimiz adreslerde sizlere en uygun olanı seçiniz…

Eğer İstanbul genelinde bir hayır lokması dağıtımı gerçekleştirmek istiyorsanız bütün İstanbul ilçelerin de hizmet verebiliyoruz.

Sarıyer de 6 cadde 64 mahalle bulunmakta olup tüm sokaklar da lokma hayrı dağıtımı yapılabilmektedir.

Sarıyer Hayır Lokmacısı Mobil Hayır Lokma Dağıtım Araçlarımız

İstanbul un tüm adreslerin de mobil hayır lokma araçlarımız ile tüm sokak ve mahalleler de hayır lokması dağıtım araçlarımızla kıymetli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Hayır Lokması Nedir

Yapılan bir işten hiç bir maddi kazanç beklemeden tamamen yardım ve iyilik üzerine dağıtılan hamur ve şeker karışımı yapılarak insanlara sunulan bir yiyecek türüdür.

Sarıyer Lokma dağıtımı.jpg

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Özellikleri

 • Mobil hayır lokması için tasarlanmış olan araçlarımız da kendi elektriğini üreten akıllı sistem mevcut olmaktadır .
 • Lokma kızartılması için herhangi bir yakıta ihtiyaç duymaz. Özel donanımlı LPG hattı ile gaz ihtiyacını kendi bünyesinde çalıştırıp lokmaları pişirebilmektedir.
 • Bir alan işgal etmeyen ve sadece mobil aracın kaplayacak yeri harici hiçbir yer işgali bulunmayan bir araçlık yer işgaliyesi yetebilmektedir.
 • Dağıtım için personel ekibimizin araç içerisinde dağıtımı gerçekleştirme alanı ile temiz ve daha hijyen olması.
sarıyer hayır lokması,jpg

Sarıyer Hayır Lokmacısı Olarak Sarıyer e yakın olan eyüp sultan hayır lokmacısı hizmeti de vermekteyiz . Eğer İstanbul hayır lokması konusun da merak ettikleriniz varsa bakabilirsiniz.

Eyüp Sultan Hayır Lokmacısı

Eyüp Sultan hayır lokmacısı olarak siz kıymetli hayır severlerin hizmetindeyiz.

Tüm Eyüp Sultan da hayır lokması %10 indirimlileriyle sizlerleyiz

Eyüp Sultan hazretlerinin baş ucun da yapacağınız hayırlara vesile oluyoruz.

eyüp sultan Hayır Lokması.jpg

Eyüp Sultan Hayır Lokma Arabası Kiralama Fiyatları

Her geçen gün yapılan hayırların artması ile lokma arabasının fiyatları en çok merak edilenler arasına girmektedir . Eyüp Sultan hayır Lokmacısı arabası kiralama fiyatları Eyüp Sultan sınırları için şöyle olmaktadır.

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 1000 Kişilik lokma dökme fiyatı 5000 TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL
 • 2000 Kişilik hayır lokma döktürme 9000 TL
 • 5000 Kişilik Hayır lokması Fiyatları için bizleri arayınız
Eyüp Sultan Hayır-lokmas.jpgı

İstanbul da Eyüp Sultan Hayır Lokma Hayrı

İstanbul da bir çok ilçede dağıtımını gerçekleştirdiğimiz hayır lokması ile Eyüp sultan ilçemizde yapacağınız lokma hayrı için tek yapmanız gereken bizleri öncesin de arayıp randevu almanız olacaktır.

Özellikle cami çıkışların da ve mahalleler de kurduğumuz mobil araçlarımızla hayır lokması dağıtımımızı seyyar lokmacı olarak ta bilinebilmektedir.

İstanbul Eyüp Sultan da genel olarak hayır lokması dağıtımına müsait olan cami ve mahaller şöyle olmaktadır.

Eyüp Sultan ilçesine yakın olan ve lokma dağıtımın da katkıda bulunan kıymetli Göktürk ilçesi sakinleri bu konu da en az Eyüp Sultan ilçesi kadar hayır lokması dağıtımı için bizleri arayan ilçelerimiz arasın da olmaktadır .

 • Eyüp Sultan Arpacı Hayrettin cami
 • Eyüp Sultan Arakiyeci cami
 • Eyüp Sultan Ahçı başı Ahmet ağa cami
 • Eyüp Sultan Baba Haydar cami
 • Eyüp Sultan Bali baba cami
 • Eyüp Sultan Cedid Ali paşa cami
 • Eyüp Sultan Çeri başı cami
 • Eyüp Sultan Cezri Kasım cami
 • Eyüp Sultan Düğmeciler cami
 • Eyüp SultanDavut ağa cami
 • Eyüp Sultan cami
 • Eyüp Sultan Kaptan paşa cami
 • Eyüp Sultan Kasım çavuş cami
 • Eyüp Sultan Kızıl mescid cami
 • Eyüp Sultan Nazlı Defterdar Mahmut efendi cami
 • Eyüp Sultan Nazperver cami
 • Eyüp Sultan Nişancı Mustafa cami
 • Eyüp Sultan Saçlı Abdulkadir cami
 • Eyüp Sultan Şah Sultan cami
 • Eyüp Sultan Silahi Mehmet Paşa Cami
 • Eyüp Sultan Sofu Karaali cami
 • Eyüp Sultan Ya vedut cami

Göktürk hayır lokması mobil araç kiralama konusun da merak edilenler için tıklayabilirsiniz.

İster cami de isterseniz sizin belirlediğiniz bir adreste Eyüp Sultan da hayır lokması dağıtabilirsiniz .

İstanbul Hayır Lokması Yapan En iyi Firmalar Arasına Girmekteyiz

Eyüp Sultan da yıllardır yapılan hayırlar içerisin de lokum , baklava ve çeşitli ikramlarla insanlar sürekli olarak hayır yapıyordu ama artık hayır yapılacaksa ilk akla gelen hayır lokması olmaktadır.

Hayır lokması bir Arap kültürü olduğu bilinmektedir fakat cami çıkışların da dağıtılan hayır lokmasının bir Osmanlı geleneği olduğunu bilmek gerekmektedir.

Lokma kelimesi bir ağızlık , bir tutam yada bir parça yemek gibi anlamlar taşımaktadır. Arapçada “لقمة” yani lukma anlamına gelmediktedir. Lokmanın bir başka kültürlerinden olan “لقمة القاضي yani kadı lokması anlamına gelen 13, yüzyıl da El bağdadi tarafın dan tarif edilmiştir.

Osmanlı da Lokma Çeşitleri

 • Adi Lokum
 • Yumurtalı Lokum
 • Saray Lokması
 • Yumurtalı Lokma

Günümüz de hayır lokması olarak bizlerin yaptığı iki çeşit lokma olmakta yuvarlak şekilde olana İzmir küre şeklin de olana saray lokması denmektedir.

Eyüp Sultan da en çok tercih edilen ve hayır lokması niyeti ile hazırlanan lokma saray lokması olmaktadır.

Eyüp sultan Lokma Döktürme,jpg
Eyüp Sultan

Eyüp Sultanda hayır lokması dağıtımını mobil lokma arabamız ile yapmaktayız. Böylelikle herhangi bir yer işgali olmadan hayır lokmalarımızı mobil aracımızın içerisin de dağıtımını gerçekleştirmekteyiz

Mobil Hayır Lokma Araçlı Lokma Dağıtımı

Sadece hayır lokması için tasarlamış olduğumuz mobil araçlarımız dan hiç bir yere bağlı kalmadan hem elektirik hem su ihtiyacını karşılayan bir donanıma sahip olan araçlarımız vardır.

Mobil hayır lokması aracı kiralama fiyatları ?

Hayır lokması dağıtımı kişi başı olmakta olup minumum 500 kişi maksimum 5000 kişi olmaktadır. Mobil hayır lokması kiralama için ekstradan bir ücret ödenmez .

Eyüp sultan Hayır Lokması
Sultangazi hayır lokması.jpg

Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir hayır lokması dağıtımı yaptığımız en çok İstanbul ilçelerimizden olmaktadır.

Başakşehir in en iyi hayır lokmacısı gibi yakıştırmalar yapan kıymetli Başakşehir li hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Her zaman hayır lokması döktüğümüz ve bu konuda hassas olan kıymetli Başakşehir ve Bahçeşehir li hemşerilerimize özel % 10 indirim

Başakşehir Hayır Lokmasın da %10 İNDİRİM

Pazartesi ve salı günü yapılacak olan tüm hayırlarınıza özel başakşehir ve bahçeşehir ilçelerimize özel mobil arabalı hayır lokması ile lokma dökmek isteyen bütün hayır severlere % 10 indirim yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken bizleri Başakşehir den aradığınızı söylemek ve bu indirimden hemen yararlanabilmek için bizlerden randevu almanız olacaktır.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 750 Kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL

2000 Kişilik ve üzeri lokma hayrı için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Başakşehir Hayır Lokması,jpg

Başakşehir de Hayır Lokması Döktüğümüz Başlıca Yerler

 • Başakşehir Merkez Cami
 • Abdülhamit Han Cami
 • Akif İnan Cami
 • Sarı Saltuk Cami
 • Başakşehir 2. Etap Müderris Halil Hilmi Cami
 • Yeni Şamlar Cami
 • Hz İsmail Cami
 • Gazi Süleyman Paşa Cami
 • Sıraçlar Cami
 • Kayaşehir Cami

İstanbul’da Hayır Lokması Döken Başlıca Başarılı En İyi Firmalar

Başakşehir oldukça büyük ve lokma dağıtmak isteyen hayır sahiplerinin en çok tercih ettikleri mahaller ve meydanlarda bütün hayırlarınıza lokma dökmeye devam ediyoruz.

Başakşehir Hayır Lokması
Başakşehir Cami Hayır Lokması Dağıtımı

En İyi Hayır Lokması Mobil Lokma Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

Mobil araçlarımın içi özenle hazırlanmış ekipmanlar ile donatılmış olup hayır lokması dökme için tasarlanmış seçkin personel ve hizmet anlayışıyla İstanbul da lokma dökmek bizim işimiz .

Genelde cami çıkışları ve meydanları tercih eden Başakşehir li hemşerilerimiz hayır yapmak istediği cami , meydan yada düğünlerde lokma dökmeyi Osmanlı geleneklerine göre yapmaktadır.

Lokmacı Yahya Farkıyla

Osmanlı zamanından bu güne tarifi ve tazeliğini koruyan özel karışımımızla hazırladığımız lokma hamurumuzu lokmacı Yahya farkıyla sizlere sunuyoruz.

Başakşehir Hayır Lokması,jpg

Lokma Arabası Kiralama Hangi Durumlarda Olur

 • Cenaze ve sene-i devriye
 • Yeni bebek doğumların da
 • Düğün ve nişanlarda
 • Yeni alınan araba ve ev hayrına

Yapmak istediğiniz tüm hayırlarınız da diğer yakın ilçelerinde bulunan Göktürk Kemerburgaz hayır lokması hizmetimiz olmaktadır.

Göktürk Hayır Lokması

Hayır Lokması Göktürk

Hayır lokması hizmeti verdiğimiz ilçeler arasın da Göktürk başta olmak olmak üzere Kemerburgaz gibi yakın adresler de hizmetimiz olmaktadır.

İstanbul Göktürk mahalleleri cami ve caddelerin de yoğun ilgi gören ve hayırlarınıza döktüğümüz lokmaları Göktürk de oturan hemşerilerimiz hizmetine her zaman hayır lokması dökmeye devam ediyoruz.

Göktürk Lokma Arabalarımız ile lokma döktürmek istediğiniz adresi bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır .

Göktürk de sürekli olarak lokma döktüğümüz adresler camiler ve meydanlar şöyle olmaktadır.

 • Hazreti Osman Cami
 • Göktük Merkez Cami
 • Göktürk Ensar Cami
 • Prof.Dr.Mahmut Esad Coşan Cami
 • Göktürk Meydan Mahallesi
 • Göktürk Camiler
Göktürk Hayır Lokması

Hayır Lokması Göktürk Fiyatları

Hayır lokması fiyatları sırasıyla şöyle olmaktadır.

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 750 Kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000 TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL

2000 Kişilik ve üzeri lokma hayrı yapmak isterseniz bizleri iletişim numaramızdan lütfen arayınız.

Göktürk e yakın olan mahalleler arasın da olan Kemerburgaz olmaktadır . Kemerburgaz da hayır lokması döktürtmek isterseniz Fiyat konusun da herhangi bir değişikli olmamaktadır.

Göktürk e en yakın olan Kemerburgaz da hayır lokma döktüğümüz cami ve mahaller şöyle olmaktadır.

 • Kemerburgaz Hüseyin Şahin Cami
 • Kemerburgaz Merkez Cami
 • Mimar Sinan Cami
 • Abdi Subaşı Cami
 • Kemerburgaz Meydan

Kemerburgaz da tüm mahallerde caddelerde hayır lokması dağıtabilmekteyiz.

Göktürk Hayır Lokması ARABASI

Mobil Lokma Arabası İle Göktürk Lokma Dağıtımı Pazartesi ve Salı Günleri % 10 İndirim

Tamamen hayır lokması dökme için tasarlanmış mobil lokma dökme aracımız ile Göktürk sakinlerine pazartesi ve salı günleri yapılan tüm hayır lokması dağıtımların da % 10 indirim

Göktürk ve Kemerburgaz da yapacağınız tüm hayırlarınıza % 10 indirim ile sizlerleyiz.

İstanbul hayır lokması da tüm mahalleler camiler ve meydanlarda yaptığımız lokma dağıtımı ile hayırlarınıza vesile olmaya devam ediyoruz.

Lokmacı Yahya Usta

Lokmacı Yahya ustanın yaptığı özel lokmaların çıtır ve taze oluşu bizim ayrıcalığımız olmaktadır.

Siparişe özel taze hamur hazırlanışı ile rahatsız etmeyen özel karışımımızı sizlere sunuyoruz.

Bizleri Hemen Arayın ve Randevu alın …

Başakşehir-Eyüp Sultan Gazi Osmanpaşa hayır lokması dağıtım detayları

Semazen Nedir ? Neden ve Nasıl Döner ?

Semazen nedir sorusuna cevap Uzman Organizasyon olarak semazen ve sema ile ilgili bilgi vermek istedik. Günümüzde nadirlikle görmüş olduğumuz semazen grubu gösterileri hakkında bilgi almak için bizimle  iletişime geçiniz. Bu makalemizde aşağıdaki konuları ele alacağız.

 • Sema Nedir ?
 • semazen nedir?
 • semazen neden döner ?
 • Semazen dönerken başı neden dönmez?
 • Semazen kime Denir ?

Semazen Nedir ?

Semazen NedirSemazen sema yapan Mevlevi dervişi anlamına gelmektedir. Semazen gösterilerinde dönülür fakat bu bir dönüş değil sema demek de dönmek değildir.

Mevlevilik döneminden günümüze gelen semazenlik de dönmek diye bir kavram yoktur. Mevlevilik de sema ederler.  Sema edene semazen denir. semazen grubu organizasyonu için tıklayınız.

 

Neden Döner ?

Sema sözlük anlamı gök evren anlamındadır fakat mevlevilik’te işitmek anlamına gelir. O dönme hareketi insanın oluşumunu ve yüce allaha ulaşmayı kainatın oluşumunu ve inşanın kainatta dirilişini sembol eder. Semazen ekibi İÇİN TIKLAYINIZ..

Semazen Nasıl Döner ?

Semazen gözleri kapalı olarak sema ederken etrafındakileri değil manevi bir duygu ile dönmektedir. Baş dönmesi gibi sorunlarla karşılaşmaz tasavvuf müziği insanın kalp ritminden esinlenerek yapılmıştır.

Semazen  sema dönerken yaptığı hareketlerin anlamı 

Kolların Çapraz Durmasının Anlamı:Burada Allahın tek olduğunu göstermektedir. Bu görünümle Elif harfini yani Arapça A harfi ve 1 rakamına benzer.

Kol ve elleri açma : Semazen sol elini yukarı diğer elini aşağı dönüktür. Bu Hakk’tan alıp halka dağıtmak anlamına gelir.

Herkes Semazen Olabilir mi ?

Semazen olmak için önce mevlevi olmak gerekir çünkü semazen sema ile döner. Her mevlevi sema etmeyi çok iyi bilir.

Semazen Olmak için Nasıl Eğitim Alınıyor ?

Tv ve gazete gibi sosyal medaya gibi kısımlarda görmüşsünüzdür bir tahtaya çakılmış bir çivi. Yuvarlak bir tahtaya çivi çakılır sabit bir şekilde sema etmek için çakılmaktadır.

Semazen adayı bu çivinin arasına baş ve ikinci parmağını sokar ve sabit bir şekilde dönüşü sağlanır. Semazen eğitiminde semazen kıyafeti(tennure) giymez. Normal kıyafetle sema eder.

Çivi ile atılan çarklar gün geçtikçe arttırılır. artıkça vaktiyle kollar açılmaya başlar ve semazen kıyafeti giyilir.

 

 

 

 

 

 

Uzmanına Sor ?

Uzmanına Sor ve Cevaplayalım Uzman Organizasyon. Semazen Grubu Tasavvuf Grubu Mehter Takımı ve Kafanıza Takılan Diğer Tüm Sorunlarda Bize Buradan Yazabilir ve Cevap Alabilirsiniz !

Nasıl Bir Hizmet almak istiyorsunuz ?

Alt kısımda bulunan yorum kısmından bize yazın sorunuza en yakın zamanda cevap vereceğiz.

Şimdi Buradan Uzmanına Sor !

 • Hayır Lokması
 • Semazen Ekibi
 • Fasıl Ekibi
 • Dini Düğün Organizasyonu
 • Düğün Bando Ekibi
 • Zeybek Ekibi
 • Orkestra Kiralama
 • Klip ve TV Çekimleri İçin Semazen Kiralama

 

 

 

 

 

Semazen Ekibi Sivas

Sivas Semazen Ekibi

Sivas semazen ekibi başta Sivas olmak üzere Sivas ve ilçelerinde sizlere en iyi semazen ekibi kiralama hizmeti sunuyoruz. Dini Düğün Organizasyonları Sivas merkez olmak üzere yaklaşık 10 yıl sizlere bu hizmeti yorulmadan Sivas’a yakışır bir şekilde devam ettik ve devam ediyoruz…

En iyi Sivas Semazen Ekibi En Uygun Fiyata olmaktadır …

Sivas Semazen Ekibi

Sivas Semazen Organizasyonu

Dini düğün organizasyonlarında en iyi fikir elbette semazen olmalıdır. Bu organizasyonu gerçekleştirecek olan bizler Sivas semazen organizasyonları konusunda sizlere Sivas merkezde bulunan semazen ve ilahi ekibimizle düğünlerinizde en iyi maneviyat dolu bir dini düğün organizasyon hizmeti veriyoruz. Diğer Organizasyonlarımıza Bakmak İstemisiniz..

Sivas semazen organizasyonu 2021 yılı %20 indirim kampanyamızdan yararlanabilirsiniz..

Sivas Semazen Ekibi Neden Biz?

 • Sivas semazen grubu konusunda en uygun fiyat garantisi vermekteyiz…
 • Sivas’ın en kaliteli, en tecrübeli İlahi Ekibi ve semazen ekibi konusunda biz uzmanız.
 • Semazen ekibimiz Sivas’ta
 • Semazenlere eşlik edebilecek en iyi ilahi grubu konusunda uzmanız…
 • 7 / 24 Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sivas semazen ekibi düğün, nişan ve özel davetlerinizde sadece Sivas’ ve çevre il ve ilçelerine özel 2021 özel indiriminden faydalanmak için erken rezervasyon yapın…

Sivas Semazen Ekibi

Sivas Semazen Açık Hava Organizasyonu

Covid 19 nedeniyle dini düğün organizasyonları açık havada yapılabilmektedir ve Sivas’ta köylerinde bu hizmeti sağlayabilen organizasyonumuz sizlere en iyi açık hava organizasyonları için semazen ekibi hizmeti sunmaktayız..

Sivas’ta Açık Havada Bir Dini Düğün Yapılabilmesi İçin Bilinmesi gerekenler…
 • Hava yağmurlu olma ihtimaline karşı önlemlerinizi alınız. Semazen ekibi yağmurlu havada sema yapamaz !
 • Semazen ekibi zemin düz ve pürüzsüz olması gerekmektedir. Eğer zemin kötü ise önlem alınması gerekme alternatif çözümlere başvurulması gerekmektedir..
 • Sivas semazen ekibi düğün sezonunda yoğunluğunda dolayı çok önceden randevu almanız gerekmektedir.
 • Açık hava ses sistemi kurulumu yapılabilmesi için gerekli elektrik tedarik edilmesi gerekmektedir.
 • Semazenin kıyafet değişmesi için soyunma odası tedarik edilmesi gerekmektir..

Sivas Semazen Fiyatları

Sivas semazen fiyatları konusu en merak edilenler arasında olmaktadır .

Semazen fiyatları, kişi başı olmaktadır ve bu fiyat aralığı değişkenlik gösterebilmektedir. Kişi başı arttıkça fiyat oranının arttığını bilinmesi gerekmektedir. Ses sistemi konusunda kiralama fiyatları bu ücrete dahil edilmektedir. İlahi ekibi kişi sayısı fiyat değişikliğinde önemli olmaktadır.

Sivas Semazen Fiyatları Konusunda Uzman Olan Bizleri Arayarak En iyi Fiyatı almak isteyiniz..

Semazen Ekibi Sivas

Sivas Semazen ve İlahi Grubu

Semazen kiralama hizmeti konusunda uzman olan firmamız ilahi ekibi konusunda Sivas’ta sizlerin hizmetinde yer almaya devam ediyor…

Dini düğün ve nişan etkinlikleri için özel bir grup olan semazen ve ilahi ekibi yapılan bu organizasyonların Sivas’ta en iyi dini düğün organizasyonlarında yer almış ve yapılan tüm organizasyonlarda Sivaslı hemşerilerimizin gönlünde yer edindiğimizi belirtmek isteriz …

Sivas semazen ve ilahi grubu olarak Sivas’ın tüm ilçelerinde bu hizmeti sizlere sunmaktayız …

Sivas’ın en iyi semazen ve ilahi ekibi ile alakalı sizlere tanıtımımızı yapmaya çalıştık, Sivas ve çevre illerinde semazen kiralama hizmetimizin yanında İstanbul semazen ekibi hizmetinden faydalanabilirsiniz…

Şimdi Ara