Açılış Organizasyonu

Mağaza açılış organizasyonu yeni bir firma veya işletme açanlar için yapılması gereken ve bulunduğu bölgede adını duyurması için kullanılan bir reklam amaçlı  hizmettir.

Uzman Organizasyon bu hizmetleri başlıca şöyle sıralamaktadır.

 • Palyaço kiralama
 • fasıl ekibi
 • davul zurna ekibi

gibi hizmetler orkestra kiralama ve animasyon gösterileri sunabilirsiniz.

Şimdi bizimle iletişime geçerek en uygun fiyat teklifini alın.

Sadece bunlarla sınırlı kalmayan Uzman Organizasyon açılış için Mehter takımı gösterileri hizmeti de vermektedir.

Uzman Açılış Organizasyonları ile Kendinizi Tanıtın !

Yeni açılışını yapacağınız mağazanızın balon süslemeleri,etiket ve çıkartmalarla rengarenk bir hale getirelim dikkatleri üstünüze çekeceğimiz den oldukça eminiz.

Siz keyifli çayınızı yudumlarken biz size yeni müşterilerin kapısını açıyor olacağız. Açılış organizasyonlarında tüm animasyon ve hizmetler ekibimiz tarafından karşılanır.

Mağaza Açılış Organizasyonu Fiyatları

Standart paket 1 palyaço ve 1 Orkestra Mağaza açılış organizasyonu kampanyalı fiyatı 499 tl+kdv dir.

En uygun fiyatla  mağaza süsleme ve açılış organizasyonlarında palyaço gösterisi yaparak yeni müşterilerinizi iş yerinize çekebilirsiniz. Balon süsleme ve dj müzikleri ile tüm gözler üzerinizde olabilir. İstanbul ve tüm ilçelerinde dikkat çekici gösteriler yapmaktayız. İş yeri açılışı görkemli olması gereken bir hizmettir. Firmamız bu konuda sizlere ciddi geri dönüşler sağlayacaktır.  Bir marketiniz var ise kesinlikle bu organizasyonlardan yararlanmalısınız. Beyaz eşya ve ucuzluk mağazaları genellikle bu yöntemle ürün pazarlamayı çok iyi bilir. Kendinizden düşünün yolda giderken bir topluluk görüyorsunuz gidersiniz değil mi ?

Bu işin mantığı budur. Tabii her organizasyoncu firması bunu yapamaz. Bu işi bize Uzmanına bırakın…

Açılış Organizasyonu Gerekli mi ?

Sevgili müşterilerimiz günümüz teknolojisi ile artık reklamsız bir iş yapılamamaktadır. Reklam artık çok önemli İnternet ortamında ve bulunduğunuz çevrede satışlarınızı arttırmak istiyorsanız ciddi çalışmalar ve masraflar yapmalıyız. Bu masraflar bizlere kesinlikle geri dönecektir. Yanlış yapılan bir çalışma kötü yönde döneceği gibi iyi bir iş yeri ve mağaza açılışı organizasyonları ile satışları % 50 oranın üstünde arttırabiliriz.

Çiğ köfte Mağaza Açılış Organizasyonu: bu sektörde bu organizasyonlar çok tutar. Nedeni imalatını yaptığınız köfteyi çevre mahallelerde satabilirsiniz. Bunu duyurmak için Dj müzikleri,Mehter takımı,Palyaço gösterilerini müşterilerinize sunabilir dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Hangi Açılış Organizasyonlarında Hizmet Veriyoruz ?

 • iş yeri açılışı
 • Dükkan açılışı
 • Mağaza açılışı
 • Çiğ köfte salonlarının açılışları
 • Market açılışlarında
 • Avm Açılışları

Açılışlar için Neler Yapabiliriz ?

 1. ÖZEL BALON SÜSLEME
 2. BASKILI LOGOLU BALON
 3. UÇAN BALON
 4. İKRAM ARABASI
 5. KOKTEYL MASASI
 6. PALYAÇO KİRALAMA
 7. ŞİŞME FİGÜRLER
 8. SES VE SUNUCU
 9. TİYATRO GÖSTERİLERİ

Yorum bırakın

Şimdi Ara