Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy hayır lokması konum itibariyle İstanbul da en yakın lokmacılardan olmaktayız . Arnavutköy de bu konuma en yakın lokmacı olarak hizmet vermekteyiz. Nakliye ücreti ve konum itibariyle Arnavutköy de en çok tercih edilen lokmacı olma yolunda ilerlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

En hayırlı lokmalar artık Arnavutköy de lokmacı Yahya ile kalite güven ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Arnavutköy Hayır Lokmacısı

Arnavutköy de Lokmacı Yahya Kalitesi ile Tanışın

İstanbul Arnavutköy hayır lokması olarak sizlere lokmacı Yahya usta hizmeti ile tüm Arnavutköy cadde ve sokakların da sizlerleyiz. Siz değerli müşterilerimizin hayır yapmak için bizleri araması yeterli olacaktır. Biz lokma hayrı firması olarak Arnavutköy ün neresinde isterseniz mobil aracımızla gelip orada sizin adınıza hayır lokmanızı döküyoruz.

Siz İkramlık Hayır Lokması İşini Bize Bırakın

Eskiden lokma dökmek için özel günlerde evdeki bayanlar tarafından dökülüyordu. Evin çocukları  gençleri tarafından dağıtımı yapılırdı. Günümüzde gelişen dünya şartları ve özellikle insanların üzüntülü, mutlu ve telaşlı günlerinde bu işlerle meşgul olamaması nedeni ile Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin yanında oluyoruz. Mobil araçlarımızla gelerek hazırlıklarımızı yaparak dağıtıma geçiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin mevlidleri olur yakınlarınızın ölüm yıldönümü olur veya evlatlarınızın doğdu gün ve sünnet merasimlerinde yani acı tatlı her günde lokma hayrı döktürülür. Bizler de Arnavutköy de lokmacı olarak yerimizi almak isteriz.  Mobil aracımızla istediğiniz yere geliyoruz. Araçlarımız hijyen  temizlik bakımından ödün vermeden çalışır. Plastik ürünlerimiz insan sağlığı açısından gıdaya uyumlu maddelerden üretilmiştir. Sizlerin de sağlık konusunda hassas dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde dikkat edeceğinden şüphemiz yoktur.

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy Lokma Fiyatları

  • 750 Kişilik Hayır lokması fiyatı 4.000 TL
  • 1000 Kişilik Lokma fiyatı 5.000 TL
  • 1500 Kişilik Lokma fiyatı 7.000 TL
  • 2000 Kişilik Lokma Hayrı 9.000 TL

Kişi sayısını istediğiniz gibi artırıp azaltabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Aynı zamanda askıda lokma uygulamamızda vardır. Burada kişi sayısı en az 100 kişi olmak üzere artarak devam ediyor. Askıda lokmamızı da şu şekilde yapıyoruz. Sizlerden gelen kişi sayısını biriktirerek 1000 kişiye ulaştığında Arnavutköy Merkez Camisinde lokma hayrınızı yapıyoruz. Bunu yaparken de sizlere videolar gönderiyoruz. Eğer lokma dökülen camiye gelmek isterseniz de tabi ki gelebilirsiniz. Biz Lokmacı Yahya olarak her zaman yaptığımız işimizin arkasında duruyoruz.

Arnavutköy de Lokma Arabası Kiralamak Artık Çok Daha Kolay

Lokma dökmek işinin ehli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere hizmet sunuyoruz. Lokmacı Yahya Usta her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata servis ediyor.  İstanbul Avrupa yakasında Arnavutköy ve diğer tüm ilçelerinde hayırseverlerin hayırlarını yaparak dualarını gönderiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması kişi sayısı olarak en az 500 olmak üzere fiyatlarımızda buna göre değişiklik göstermektedir.  

Arnavutköy hayır lokması dağıtımı yaptığıtımı yapmak istiyorsunuz ama hangi mahallede ve cadde de hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz . Evet işte hayır lokması dağıtımı yapabileceğiniz tüm Arnavutköy cadde ve sokakları

Arnavutköye en yakın komşu ilçelerden Sultangazi hayır lokması konusun da bir çok hayır lokması dağıttık . aynı Arnavuköy hayır lokması fiyatları gibi Sultangazi hayır lokması fiyatları aynı olmaktadır..

Arnavutköy Hayır Lokmasın da Fiyatlarımızı Öğrenmek için *  0536 870 09 64