hayır lokması fiyatları

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy hayır lokması konum itibariyle İstanbul da en yakın lokmacılardan olmaktayız . Arnavutköy de bu konuma en yakın lokmacı olarak hizmet vermekteyiz. Nakliye ücreti ve konum itibariyle Arnavutköy de en çok tercih edilen lokmacı olma yolunda ilerlemekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

En hayırlı lokmalar artık Arnavutköy de lokmacı Yahya ile kalite güven ve %100 müşteri memnuniyeti ile sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Arnavutköy Hayır Lokmacısı

Arnavutköy de Lokmacı Yahya Kalitesi ile Tanışın

İstanbul Arnavutköy hayır lokması olarak sizlere lokmacı Yahya usta hizmeti ile tüm Arnavutköy cadde ve sokakların da sizlerleyiz. Siz değerli müşterilerimizin hayır yapmak için bizleri araması yeterli olacaktır. Biz lokma hayrı firması olarak Arnavutköy ün neresinde isterseniz mobil aracımızla gelip orada sizin adınıza hayır lokmanızı döküyoruz.

Siz İkramlık Hayır Lokması İşini Bize Bırakın

Eskiden lokma dökmek için özel günlerde evdeki bayanlar tarafından dökülüyordu. Evin çocukları  gençleri tarafından dağıtımı yapılırdı. Günümüzde gelişen dünya şartları ve özellikle insanların üzüntülü, mutlu ve telaşlı günlerinde bu işlerle meşgul olamaması nedeni ile Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin yanında oluyoruz. Mobil araçlarımızla gelerek hazırlıklarımızı yaparak dağıtıma geçiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması olarak sizlerin mevlidleri olur yakınlarınızın ölüm yıldönümü olur veya evlatlarınızın doğdu gün ve sünnet merasimlerinde yani acı tatlı her günde lokma hayrı döktürülür. Bizler de Arnavutköy de lokmacı olarak yerimizi almak isteriz.  Mobil aracımızla istediğiniz yere geliyoruz. Araçlarımız hijyen  temizlik bakımından ödün vermeden çalışır. Plastik ürünlerimiz insan sağlığı açısından gıdaya uyumlu maddelerden üretilmiştir. Sizlerin de sağlık konusunda hassas dönemlerden geçtiğimiz bu günlerde dikkat edeceğinden şüphemiz yoktur.

Arnavutköy Hayır Lokması

Arnavutköy Lokma Fiyatları

 • 750 Kişilik Hayır lokması fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik Lokma fiyatı 5.000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma fiyatı 7.000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Hayrı 9.000 TL

Kişi sayısını istediğiniz gibi artırıp azaltabilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlıdır.

Aynı zamanda askıda lokma uygulamamızda vardır. Burada kişi sayısı en az 100 kişi olmak üzere artarak devam ediyor. Askıda lokmamızı da şu şekilde yapıyoruz. Sizlerden gelen kişi sayısını biriktirerek 1000 kişiye ulaştığında Arnavutköy Merkez Camisinde lokma hayrınızı yapıyoruz. Bunu yaparken de sizlere videolar gönderiyoruz. Eğer lokma dökülen camiye gelmek isterseniz de tabi ki gelebilirsiniz. Biz Lokmacı Yahya olarak her zaman yaptığımız işimizin arkasında duruyoruz.

Arnavutköy de Lokma Arabası Kiralamak Artık Çok Daha Kolay

Lokma dökmek işinin ehli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere hizmet sunuyoruz. Lokmacı Yahya Usta her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyata servis ediyor.  İstanbul Avrupa yakasında Arnavutköy ve diğer tüm ilçelerinde hayırseverlerin hayırlarını yaparak dualarını gönderiyoruz.

Arnavutköy hayır lokması kişi sayısı olarak en az 500 olmak üzere fiyatlarımızda buna göre değişiklik göstermektedir.  

Arnavutköy hayır lokması dağıtımı yaptığıtımı yapmak istiyorsunuz ama hangi mahallede ve cadde de hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz . Evet işte hayır lokması dağıtımı yapabileceğiniz tüm Arnavutköy cadde ve sokakları

Arnavutköye en yakın komşu ilçelerden Sultangazi hayır lokması konusun da bir çok hayır lokması dağıttık . aynı Arnavuköy hayır lokması fiyatları gibi Sultangazi hayır lokması fiyatları aynı olmaktadır..

Arnavutköy Hayır Lokmasın da Fiyatlarımızı Öğrenmek için *  0536 870 09 64 

Gaziosmanpaşa hayır lokması

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

Gaziosmanpaşa hayır lokması döktürtmek isteyen tüm hayır severlere mobil lokma araçlarımız ile Gaziosmanpaşa da sizlerleyiz.

Eski adı taşlı tarla olan bu ilçemizde her mahallesini ve camilerini iyi biliyoruz. Hayır lokması konusun da uzman olan kadromuz ile sizlere Osmanlı geleneğinin güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Gaziosmanpaşa Hayır Lokması

GaziOsmanPaşa da Hayır Lokması Dağıtımı

İstanbul un en yoğun olan ilçelerinden Gaziosmanpaşa da hayır lokması en çok nerelerde dağıtılır konusu en çok merak edilen konulardan olmaktadır.

Gaziosmanpaşa da Lokma Hayrı Yapılan En güzel Yerler Şöyle Olmaktadır.
 • Bağlarbaşı Caddesi
 • Küçükköy Meydan
 • Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karadeniz Mahallesi
 • Karayolları Mahallesi
 • Kazımkarabekir Mahallesi
 • Karlıtepe Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Pazariçi Mahallesi
 • Yıldız Tabya Mahallesi
 • Şemsipaşa Mahallesi
 • Yeşilpınar Mahalles

Gaziosmanpaşa da ilçeye bağlı erkek nüfus sayısı 244.783 Kişi

Gaziosmanpaşa da İlçeye bağlı kadın nüfus sayısı 242.995 Kişi

Gaziosmanpaşa hayır lokması

Hayır Lokması Fiyatları

Eğer Gaziosmanpaşa sınırları içerisin de hayır lokması dağıtmak istiyor ve fiyatları merak ediyorsanız işte güncel Gaziosmanpaşa lokma hayrı fiyatları.

 • 600 Kişilik lokma hayrı 4000 TL
 • 750 Kişilik Lokma Hayrı 5000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması fiyatı 6000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma Arabalı dağıtım 8000 TL
 • 2000 Kişilik Hayır Lokması Sipariş 9000 TL

2000 Kişilik Hayır lokması fiyatları güncel fiyat bilgisi için lütfen ( 0 536 870 09 64 ) Numaralı telefondan arayınız.

Lokma hayrı,jpg

Hayır Lokması Dağıtılabilen Gaziosmanpaşa Camileri

En çok dağıtım yaptığımız Gaziosmanpaşa ilçemiz de bulunan toplam tane 74 cami olmaktadır .Bu camilerin hepsinde lokma hayrı yapılabilmekte ve dağıtılabilmektedir .

Peki siz ? Gaziosmanpaşa da hangi camide hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz işte Gaziosmanpaşa da hayır lokması için müsait olan camilerin listesi ve adresleri

Gaziosmanpaşa Mahalle ve Sokakları

Gazi Osmanpaşa Mahalle ve sokaklarında hayır lokması dağıtmak istiyorsunuz fakat bunu hangi mahalle ve sokaklarında yapacağınıza karar veremeye bilirsiniz. Bu ilçemizin yoğun trafik ve dar sokakları hayır lokması döktürmek ve dağıtmak için bazen problemler olabiliyor.

Gaziosmanpaşa Mahalle ve Sokakları Listesinden Bakıp Konumu Seçip Bizlerle Paylaşın ve Bizde Hayırlarınıza Vesile Olalım.

gaziosmanpaşa mevlana mahallesi hayır lokması

Gaziosmanpaşa da Lokma Dökmeye Devam Ediyoruz

Uzman lokma ekibimiz ile İstanbul da lokma fiyatı enflasyon zamlarına karşı gelmeye devam ediyoruz.

İstanbul da yapılan tüm hayırların hiç bir karşılık beklemeden yapıldığını biliyoruz.

Sadece ALLAH rızası için dağıtılan hayır lokmalarınızı sipariş aldıktan sonra tamamen kendi bünyemizde aracısız olarak hassas düşünerek sizin adınıza dağıtıyoruz . En uygun hayır lokmacısı fiyat garantisi ile bizleri tüm hayırlarınıza lokma dökmeye vekaletinizi vermeniz yeterli.

İstanbul Gaziosmanpaşa’ya Özel %10 İndirimli Kampanyamız Devam Ediyor

Özel olarak tasarlanmış mobil lokma araçlarımız ile Gaziosmanpaşa’nın tüm mahalle cadde ve sokakların da sadece Gaziosmanpaşa İlçemize ve yakın olan Sultangazi de hayır lokması için geçerli %10 İndirimden hemen faydalanabilirsiniz.

cuma çıkışı lokmacı,jpg

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Gaziosmanpaşa da hayır lokması hayrı yapmak isteyen ve bizleri arayan tüm müşterilerimizin sıkça sordukları soruları cevaplayalım?

 • 100 Kişilik Hayır lokması fiyatları ne kadar ? CEVAP: En az 500 kişilik Lokma Dökmekteyiz.
 • Arabalı lokma dökmesi yaparken ücret fark ediyor mu ? CEVAP: Gaziosmanpaşa sınırlarında fark etmiyor
 • Mobil lokma aracınızda istediğimiz ismi yazabiliyor muyuz ? CEVAP : Evet elektronik tabelamız sayesinde istediğiniz yazıyı yazabiliyoruz.
 • Gaziosmanpaşa sınırları dışından istediğimiz ilçede lokma fiyatları değişiyor mu? CEVAP: Hayır Değişmiyor Bütün İstanbul ilçelerinde fiyat değişikliği olmamaktadır.

Gaziosmanpaşa da lokma hayrı yapmak isterseniz bizleri (0 536 870 09 64 ) Numaralı telefon dan hemen arayın

Hayır Lokması Dağıtımı Yaptığımız En Çok İlçeler

İstanbul genelin de dağıttığımız hayır lokmalarının en başın da gelen Gaziosmanpaşa ilçemizde yüzleri güldüren en başarılı hayır lokmacısı olan firmamız Gaziosmanpaşa’nın her sokağın da ve her caddesinde lokma hayrı yapmaya devam ediyoruz.

Hemen yanı başın da bulunan komşu ilçe Sultangazi hayır lokması içinde bizleri arayan hayır sahiplerimizden yüzler güldüren bu hizmeti Gaziosmanpaşa’daki müşterilerimiz de memnuniyetini almaya devam ediyoruz.

Gaziosmanpaşa hayır lokması
Şimdi Ara