Hayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Hayır Lokması

Sultangazi Lokmacı Yahya

Sultangazi hayır lokması hizmeti ile bütün Sultangazi mahalle ve sokaklar da lokma döküyoruz.

Eski adı ile bilinen Sultançiftliği şimdiki adı ile sultan gazi olmaktadır.

Hayır lokması konusun da hassas bir ilçemiz olan bu ilçemizde yüzyıllardır geleneksel olarak dağıtılmaktadır.

Mobil Hayır Lokması Sultangazi

Yüzyıllardır gelenek haline gelen lokma tatlısı, Sultangazi de artık mobil hayır lokma araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Mobil hayır lokması araçlarımızın içerisin de bulunan lokma makinalarımız ile el değmeden yaptığımız lokmaları mobil lokma araçlarımıza tanımladık .

Mobil lokma arabası kiralama hizmeti içerisin de sadece lokma arabası kiralama değil içerisin de sıcak tatlı uzmanlarının bulunduğu 2 kişilik personel ve lokma dağıtımın da kullanılan tek kullanımlık tabak ve çatallar ile birlikte her şey dahil olarak bu hizmeti sunmaktayız.

Sultan gazi de hayır lokması hayrı yapmak için yapmanız gereken bizlerden ( 0 536 870 09 64 ) numaralı telefondan arayarak sipariş vermek olacaktır.

Sultangazi Hayır Lokması

Hayır Lokması Sultan Gazi Fiyatları

 • 600 Kişilik Lokma fiyatları 3000 TL
 • 1000 Kişilik lokma dökme 5000 TL
 • 1500 Kişilik Lokma hayrı 7000 TL
 • 2000 Kişilik Lokma Fiyatı 9000TL
 • 3000 Kişilik Lokma siparişi 15000 TL
 • 5000 Kişilik Hayır Lokması 20000 TL
Sultangazide Lokma dağıtımı

Sultan gazi İçerisinde Lokma Dağıtımı Yapılan Yerler

Sultangazi de tüm camiler de hayır lokması dağıtımı yapılabilmektedir . Eğer sizde sultan gazi de lokma hayrı yapmak istiyorsanız ama bu hayrı hangi camide yapacağınızı düşünüyorsanız işte sultan gazi camilerin listesi

Sultan gazi de hayır lokması dağıtımı yapılacak camilerin listesi…

Sultangazi eski adı Sultançiftliği olan ve İstanbul un geniş ve sürekli kalabalık cadde ve mahallelerinin bulunduğu bu ilçede hayır lokması dağıtımı yapmak isterseniz uzman lokma olarak sizlere bir telefon kadar yakınız..

Sultangazi ilçemize en yakın ilçelerimizden biri olan Bayrampaşa da hayır lokması hayrı yapmak isterseniz bizleri arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Sultangazi Hayır Lokması

En İyi Lokma Uzman Organizasyon

En iyi lokma hayrı uzman organizasyon güvencesin de siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Sultangazi de Lokma Hayrı İle Gönüllere Girdik

Sultangazi de cami ve mahallerde dağıttığımız hayır lokmaları ile hem hayır severler hem de lokmaları ikram ettiğimiz sultan gazideki hemşerilerimizin gönüllerine girmeyi başardık.

Hayır Lokması için İstanbul un en yoğun ilçelerinden ve lokma seven vatandaşlarımız bizlere soruyor ? Sultangazi ilçesinin haricinde başka hangi ilçelerde lokma dağıtımı yapıyorsunuz ? İşte Sultangazi haricinde hayır lokması dağıttığımız diğer ilçelerimiz

Hayır Lokması İstanbul da en iyi ve en tavsiye edilen organizasyon firması olan Uzman Organizasyon Kalitesinde yapacağınız hayır lokmalarına %100 Müşteri memnuniyeti garantisi.

Sultangazi Hayır Lokması Sipariş

Lokma siparişi sultangazi çevresinde en az 4 gün önceden bizlere bildirilmesi gerekmektedir.

Lokma siparişi vermek için bizlerinde zamana ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Sultangazi de lokma dağıtmamız için siparişi verirken bilmemiz gereken bazı konuları sizlere sıralayalım

Bazı özel durumlarda özellikle cadde trafiğine kapalı alanlarda hayır lokması hayrı yapmak iisterseniz Sultangazi belediyesi irtibat numarasını arayarak hemen izin almanızı tavsiye ederiz .

Özellikle inşaat alanlarında ve kentsel dönüşümde diğer ilçelere göre daha yoğun olan Sultangazi de lokma hayrı yapılacak yerleri iyi seçmemiz gerekmektedir.

Daha çok trafiğe kapalı alanlar yada cami çıkışlarını genelde tercih edilmesi daha uygun olarak yapılmasının daha uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Sultangazi Hayır Lokması İçin En İyi Yerler

Bu manevi duyguların en iyi yapılan ilçelerimizden Sultangazi de lokma hayrı dağıtımını sizin adınıza yapıyoruz. Peki? hayır lokması sultangazide en iyi nerde dağıtılır ? konusunda sizlere bu yazımızda en iyi Sultangazide lokma hayrı yapılan caddeleri şöyle sıraladık

 • Gazi cebeci caddesi
 • İsmet paşa caddesi
 • Kıbrıs caddesi millet caddesi
 • Okul caddesi
 • Ateş caddesi
 • Şehit Nurettin ateş caddesi

Mobil Lokma Arabası.jpg

Hayır Lokması

Hayır lokması İstanbul da bütün hayırlarınıza vesile oluyor ve bu hizmeti mobil araçlı seyyar lokma arabalarımızla istediğiniz adreste yapıyoruz.

Hayır Lokması Nedir?

Hayır lokması şerbetli, oldukça hafif ve lezzetli bir tatlıdır. Hafif bir tatlı olduğu için yemeklerden sonra sıkça tercih edilen bir tatlıdır. Bu sebeplerden dolayı uzun yıllardır ülkemizde sevilerek tüketilen lokma tatlısı, hayır için tatlı ikram etmek isteyenlerin de birinci tercihi olmuştur.

Hayır Lokması

Hayır Lokması Neden Dökülür ?

Hayır lokması döktürmek genelde Hayır’a vesile olması ümit edilen bir iş için dökülür. Bereket getirmesi beklenen ticari bir faaliyet, iyiye gitmesi ümit edilen bir hastalık, rahmetli olan bir kimsenin hayrı, yeni doğan bir bebeğin bereketli sağlıklı mutlu bir hayat sürmesi niyeti gibi bir çok sebep için hayır lokması döktürülmektedir.

Mevlitler, düğün, sünnet düğünleri, açılış organizasyonları, toplantılar gibi bir çok organizasyonda da tercih edilen bir ikram geleneği haline gelen hayır lokması, son zamanlarda ülkemizde popüler olmuş ve hayır işi yapmak isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmiştir.

Hayır lokması döktürmek bazı vatandaşlar için adet haline gelmiştir. Örneğin bir iş adamı her hafta Cuma namazı çıkışında işlerinin iyi gitmesi ve dua alabilmek adına sık sık hayır lokması döktürmektedir.

hayır lokması hayrıu.jpg

Hayır Yapmak Nedir ?

 • Ölen kişiye öncelikle ne yapmak gerekmektedir .?
 • Bir numaralı görev ölen kişinin insanlara borcu varsa o insanları bulup borçlarını mümkünse kapatması helal lığı sağlaması gerekmektedir.
 • Maddi manevi borçlar da öncelikle bu konunun önemi büyük önem taşımaktadır.
 • Eğer maddi durumunuz çok iyiyse su kuyusu açılabilmektedir. O kuyudan su içen kişilerin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Hayır Lokması ile yapacağınız hayırlarınız ile yüzlerce kişinin dua etmesi ölünün hayrına olmaktadır.

Ölüler çok dua bekler hayır bekler ,ölen kişi boğulmakta olan kişiye benzer ve sürekli dua ister bir fatiha bekler biraz sadaka bekler .

Hayır Lokması dağıtımı ile lokmalar dan yiyen bütün herkesin duasını alırız ve bu güzel dağıtımı sizin adınıza biz yaparız.

Lokma hayrı hiç bir menfaat beklemeden karşılıksız dağıtılan bir hamur ve şerbet karışımın dan yapılan bir tatlı türüdür.

Hayır Lokması Başka Hangi Durumlar da Dağıtılır

 • Mağaza açılışların da ücretsiz olarak dağıtımı yapılır ve mağaza açılışlarında yoğun ilgi gören lokma tatlısı mağaza açılışı yapan mağaza sahipleri tarafından çokça tercih edilmektedir.
 • Sünnet düğünlerinde sünnet olan kişinin hayrına hayır lokması dökülür . Bu hayrı sünnet olan çocuğun anne babası tarafın dan ücretsiz olarak dağıtılır.
 • Yeni doğan bebek hayrına lokma dökülebilmektedir. Bu hayrı anne, baba, dede yada aile büyükleri yeni doğan bebek hayrına dağıtabilmektedir.
 • Düğün ve nişan organizasyonların da düğün yapılan adreslerin kapı önünde lokma dökülebilmektedir.
 • Yeni alınan araba ,ev gibi mallarınızın hayrına lokma hayrı dökülür.
 • Hastanede yatan hastanın hayrına lokma dökülür
 • Yeni hafız olan hafızın hayrına lokma dökülebilmektedir.
 • Okuldan mezun olmasının sevinciyle lokma hayrı ile sevincini paylaşabilir ve lokma dağıtabilir .

Hayır Lokması Yahya Usta

Hayır Lokması İstanbul da Yılların vermiş olduğu tecrübe ve müşteri potansiyelimiz ile yıllardır hayırlara vesile oluyor . Lokmacı Yahya usta markamızla önce ALLAH sonra sizin sayenizde kendimizi daha da geliştiriyor ve güncelliyoruz .

En uygun ve ucuz lokma hayrı firması belki değiliz ama kaliteden ödün vermeden mümkün olduğu kadar hayır yapmak isteyen lokma severlere elimizden gelen çabayı sunuyoruz.

Hayır lokmasının yanında hayır pilavı dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz. Bizlere tek telefonla ulaşabilir mobil hayır lokma dağıtım araçlarımızla hem lokma hem de pilav hayırlarınızı sizin adınıza dağıtma imkanı sunuyoruz.

Lokma da İstanbullu Hayır Yapmak İsteyen Tüm Müşterilerimize %10 İNDİRİM

hayır lokması indirim.jpg

Lokma hayrı yapmak isteyen tüm müşterilerimize fiyat olarak %10 indirim yapmaktayız . En uygun lokmacı konseptinde en iyi lokmayı en uygun fiyatlara yapıyoruz.

İstanbul un tüm ilçelerin de yapacağınız tüm hayırlar da % 10 indiriminiz her zaman geçerli olmaktadır.

hayır lokması fiyatları.jpg

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

İnsanlar her ne kadar hayrına lokma ikram edip hayır duası almayı amaç edinselerde fiyatlar konusunda epeyce sorular sormaktadır. Hayır lokması kaç lira?, Lokma kaç liraya dökülür?, Lokma dağıtmak ne kadar? Vb gibi bir çok sorularına yanıt beklerler.

Lokma hayrı döktürmenin maliyeti ikram edilecek kişi sayısına göre belirlenmektedir. Lokma Hayrı döktürmek isteyenler lokma ikramında bulunmak istediği kişi sayısı veya bütçesine göre kişiye hayır lokması döktürmektedir. Genelde minimum 500 kişi olmak üzere 5.000 kişiye kadar lokma döktürülebilmektedir. Ancak genel olarak lokma hayrı döktüren kişiler 1.000 kişilik olacak şekilde sipariş vermektedirler.

Hayır Lokması Fiyat

Hayır Lokması Fiyat Listesi

 • 600 Kişilik lokma döktürme fiyatlarımız 2000 TL Olmaktadır.
 • 750 Kişilik Lokma Döktürme Fiyatlarımız 2500 TL Olmaktadır.
 • 1000 Kişilik Lokma hayrı Döktürme Her şey dahi l 3000 TL Olmaktadır.
 • 1500 Kişilik lokma Fiyatları 4500 TL Olmaktadır.
 • 2000 Kişilik lokma Fiyatları 5500 TL Olmaktadır.

2000 Kişilik ve üzeri için bizleri iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Mobil Araçlı Lokma Arabası

Mobil lokma arabası

Mobil Hayır Dağıtım Araçlarımız ile Tüm Hayırlarınızı Kolaylaştırıyoruz….

Pandemi gerçeği bizlere alternatif hizmet arayışlarında mobil hayır lokma araçlarımız , evler de, mevlüd ve cenaze kalabalıkların da camiler de toplantı ve düğünler de bir araya gelerek kapalı ortamları kalabalık ta geçirilen sürenin önüne geçti.

Artık insanlar kalabalık toplantı yerlerine gitmeyi tercih etmiyor.

Cenaze olduğunda bir hayır işlemek ister insanlar , bir yakını bir tanıdığı olabiliyor . Artık insanlar covid 19 gibi hızlı bulaşan bu virüse karşı cenaze mevlitlerine evlere gitmek yerine dışarıda toplanmayı ve hayırlarını da dışarıda açık alanlar da yapmak istiyorlar. Mobil hayır lokma aracımızla istediğiniz adrese geliyor ve hayır lokmalarımızı özel tasarlanmış lokma araçlarımızın içerisinde hazırlıyor ve dağıtıyoruz.

Gün geçtikçe hayır lokması mobil araçlarımızı daha sıklıkla görmeniz mümkündür.

Mobil Hayır Lokması Araçlarımızın Faydaları

Mobil Lokma Arası.jpg

Bir diğer ismi seyyar lokmacı olarak ta bilinen mobil lokma araçları içerisinde bulunan güç kaynağı ve su haznesi ile dışa bağlı kalmadan tamamen kendi içerisin de lokmaları kızartıyor ve dağıtıyoruz…

Mobil araç ile lokma dağıtmanın faydaları şöyle olmaktadır.

 • Herhangi bir mahallede herhangi bir cami ve caddeler de söylediğiniz saatte buluşma imkanı sunar
 • Herhangi bir yer işgalinde bulunmaz . Böylelikle hemen lokma dağıtmaya hazırdır.

İstanbul da hayır yapılabilecek çok yer olduğunu . Ama nerede lokma dağıtmak istediğinizi bilmiyorsanız sizin için hazırladığımız listeye bakın

Hayır Lokması Nerelerde Dökülür

Lokma döktürüp hayır yapmak isteyen hayır severler çoğunlukla Camii önlerinde lokma döktürmektedir. Camii önünde namaz çıkışlarına denk gelecek şekilde lokmalar hazırlandıktan sonra camii cemaatine ve bölgeden geçen tüm kişilerin faydalanabileceği lokasyonlar belirlenmektedir. Hayırseverlerin bir kısmıda kendi belirlediği işlek caddelerde veya kendi sokak ve mahallesinde talep ettiği yerde lokma döktürmektedir.

 • Arnavutköy lokma dağıtmak için kalabalık ve geniş cadde ve sokakları ile hayır sahiplerinin tercih ettiği İstanbul ilçelerinden olan Arnavutköy de lokma dağıtabilirsiniz.
 • Avcılar lokma dağıtmak için hem kalabalık ve hayır sahiplerinin tercih ettikleri ilçelerden olmaktadır.
 • Başakşehir de lokma dağıtımı bir başka güzel. Yeni gelişmiş ve her geçen kendini daha da güncelleyen Başakşehir de lokma dağıtmak için güzel bir fikir.
 • Bağcılar cadde ve camiler de yoğun ilgi gören lokmaları bağcılar da cami ve caddelerin de dağıtmanız mümkündür.
 • Bayrampaşa da ilgi gören lokma harı için Bayrampaşa da lokma dağıtımı yapabiliriz.
 • Beşiktaş kalabalık cadde ve sokakların da lokma dökmek için münasip bir ilçemizdir.
 • Beylikdüzü lokması hayrı yapılabilecek tavsiye edilen bir ilçemiz olmaktadır.
 • Eyüp Sultan ilçemiz İstanbul da en fazla hayır lokması Eyüp Sultan sahipleri tarafın dan tercih edilen ilçelerimiz olmaktadır.

Sultangazi hayır lokması.jpg

Başakşehir Hayır Lokması

Başakşehir hayır lokması dağıtımı yaptığımız en çok İstanbul ilçelerimizden olmaktadır.

Başakşehir in en iyi hayır lokmacısı gibi yakıştırmalar yapan kıymetli Başakşehir li hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Her zaman hayır lokması döktüğümüz ve bu konuda hassas olan kıymetli Başakşehir ve Bahçeşehir li hemşerilerimize özel % 10 indirim

Başakşehir Hayır Lokmasın da %10 İNDİRİM

Pazartesi ve salı günü yapılacak olan tüm hayırlarınıza özel başakşehir ve bahçeşehir ilçelerimize özel mobil arabalı hayır lokması ile lokma dökmek isteyen bütün hayır severlere % 10 indirim yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken bizleri Başakşehir den aradığınızı söylemek ve bu indirimden hemen yararlanabilmek için bizlerden randevu almanız olacaktır.

Hayır Lokması Döktürme Fiyatları

 • 600 Kişilik hayır lokması fiyatı 3.000 TL
 • 750 Kişilik lokma dökme fiyatı 4.000 TL
 • 1000 Kişilik hayır lokması dağıtımı 5.000TL
 • 1500 Kişilik hayır lokması dağıtımı 9.000 TL

2000 Kişilik ve üzeri lokma hayrı için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Başakşehir Hayır Lokması,jpg

Başakşehir de Hayır Lokması Döktüğümüz Başlıca Yerler

 • Başakşehir Merkez Cami
 • Abdülhamit Han Cami
 • Akif İnan Cami
 • Sarı Saltuk Cami
 • Başakşehir 2. Etap Müderris Halil Hilmi Cami
 • Yeni Şamlar Cami
 • Hz İsmail Cami
 • Gazi Süleyman Paşa Cami
 • Sıraçlar Cami
 • Kayaşehir Cami

İstanbul’da Hayır Lokması Döken Başlıca Başarılı En İyi Firmalar

Başakşehir oldukça büyük ve lokma dağıtmak isteyen hayır sahiplerinin en çok tercih ettikleri mahaller ve meydanlarda bütün hayırlarınıza lokma dökmeye devam ediyoruz.

Başakşehir Hayır Lokması
Başakşehir Cami Hayır Lokması Dağıtımı

En İyi Hayır Lokması Mobil Lokma Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

Mobil araçlarımın içi özenle hazırlanmış ekipmanlar ile donatılmış olup hayır lokması dökme için tasarlanmış seçkin personel ve hizmet anlayışıyla İstanbul da lokma dökmek bizim işimiz .

Genelde cami çıkışları ve meydanları tercih eden Başakşehir li hemşerilerimiz hayır yapmak istediği cami , meydan yada düğünlerde lokma dökmeyi Osmanlı geleneklerine göre yapmaktadır.

Lokmacı Yahya Farkıyla

Osmanlı zamanından bu güne tarifi ve tazeliğini koruyan özel karışımımızla hazırladığımız lokma hamurumuzu lokmacı Yahya farkıyla sizlere sunuyoruz.

Başakşehir Hayır Lokması,jpg

Lokma Arabası Kiralama Hangi Durumlarda Olur

 • Cenaze ve sene-i devriye
 • Yeni bebek doğumların da
 • Düğün ve nişanlarda
 • Yeni alınan araba ve ev hayrına

Yapmak istediğiniz tüm hayırlarınız da diğer yakın ilçelerinde bulunan Göktürk Kemerburgaz hayır lokması hizmetimiz olmaktadır.

Şimdi Ara