Mehter Takımı Kiralama

Mehter takımı kiralama konusun da firmamız alanında öncü ve uzman ekipleriyle her zaman özel anlarınızı unutulmaz bir anıya dönüştürmeye devam etmektedir.

Firmamız bünyesindeki Mehter takımı kiralama alanında deneyimli üstatlar ile tüm davet ve organizasyonlarınızı renklendirmeye, şenlendirmeye ve unutulmaz kılmaya hazırdır.

Osmanlının muhteşem şehrinde, bu yöresel âdetini davetlilerinizle buluşturmak ve onlara keyifli anılar için mehter ekibi çok iyi bir fikir olmaktadır…

Mehter Takımı Kiralama

Mehter Takımı Kiralama Konusunda Uzman Bulun…

  • Mehter takımı ile misafirlerinize hem görsel, hem de müzikli bir şölen yaşatırsınız. Geleneksel bir kültürün parçası olan Mehter takımı profesyonelce sunumu ile organizasyonlarınız konuklarınız için unutulmaz bir anı olur.
  • Firmamızın sunduğu Mehter takımı kiralama alanında yıllarca tecrübe kazanmış ve ustalaşmış mehter takımından oluşmaktadır. Ekibimiz Osmanlı  kıyafetleri ile özümüz olan müziklerini ve parçalarını ile Osmanlının kendine has kültürünü tanıtmaya ve hissettirmeye özenle yaklaşan güler yüzlü ve tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
  • Yüzyıllardır süren bu muhteşem kültürü sizler için yaşatan Mehter takımı, konuklarınızı hoş vakitler geçirmelerini sağlayacak bir etkinliğe imza atarlar.
  • Mehter takımı sahnede yer alırken’ beraberinde sunduğunuz yemek ikramı esnasında bu muhteşem Osmanlı mehter grubunu dinlemek misafirlerinize unutulmaz bir anı olacak ve bu organizasyon çok konuşulacak.
Mehter Takımı

Mehter Takımı İle Konuklarınız İçin Unutulmaz Anılar Oluşturun

Osmanlının günümüzde hala önemini koruyan en özel geleneklerinden biri de Mehter ekibi ’dir. Siz de organizasyonlarınız, toplantılarınız ve tüm etkinlikleriniz için Mehter takımı ile unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Uzman Mehter Takımı

Bünyemizdeki Mehter Takımı alanında yıllarca tecrübe kazanmış özel üstatlardan oluşmaktadır. Orijinal ve özel kostümleri, çalgıları ve geniş Osmanlı müziğine sahip şarkı repertuarı ile hizmet vermektedir.

Taleplerinizi karşılamaya her zaman gösterdiğimiz özeni davetlerinde Osmanlı geleneğini yakalamak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz Mehter Takımı ile de göstermekteyiz. 

Tüm orijinalliği ile sunulan makam geleneği, kıyafetler ve eşsiz olan etkinlikte sunacağınız yörenin kendine has ikramları ile muhteşem bir şöleni misafirlerinize keyifle yaşatabilir, kendiniz için de unutulmaz anılarınıza bir yenisini bu sayede mutlulukla ekleyebilirsiniz.

Mehter grubu

Mehter Takımı Kiralama Organizasyonu…

Düğünleriniz, davet ve organizasyonlarınızda, konuk toplantılarınızda, açılış ve şenlikler gibi neredeyse pek çok etkinliğinizi Mehter Takımı ile şenlendirebilirsiniz.

Alanında uzman kadromuz ile muhteşem organizasyonların altına imzanızı atabilirsiniz. Tarihi çok eskiye dayanan ve oldukça özel bir gelenek halini alan Mehter ekibi kiralama etkinliğini sunmak için bizimle irtibata geçebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mehter Ekibi, en önemli kültür miraslarımızdan biridir. Konu eğer kültür ise Tüm ekibimiz asıl ustaların elinden yetişmiştir. Bu geleneği aslına uygun şekilde yaşatmakta ve sizlere de özenle sunmaktayız.

Hem görsel, hem de müzik dolu bu şöleni keyifle konuklarınızla buluşturmak için firma olarak katkı sağlamamız kesinlikle bizim için büyük bir gurur kaynağı olmaktadır. Organizasyonlarınızın geleneksel bir şenlik havasına bürünmesini ve muhteşem anılara dönüşmesi istiyorsanız Mehter ekibi kiralamak sizler için tam olarak uygun diyebiliriz.

Uzman Mehter Takımı

Düğün, nişan, sünnet töreni, açılış ve toplantı gibi tüm davet ve organizasyonlarınız için size hizmet vermekten her zaman memnuniyet duyarız.  Ayrıca bu organizasyonlar içerisinde semazen ekibi kiralama ile maneviyat dolu bir görsellik te yapabilirsiniz…

Telefon ile bize ulaşabilir daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Mehter gruplarımız uzman ekipler ve profesyonel organizasyon bilgimizi sunuyoruz.

Geçmişimizin silinemeyen özelliklerinden olan mehter ekibi gösterileri Osmanlı devletinin Düşmanlara korku salan bir kuruluşu idi. Savaşlarda ilk önden giden Mehter takımı Düşmana korku dosta güven verirdi.

Günümüzde Firma açılışlarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan mehter gösterileri oldukça dikkat çekicidir.

Mehter Kiralama

Mehter Takımı İstanbul Uzman Mehteranlar

Mehter ekibi kiralama konusunda biz uzmanız ve düğün ve özel günleriniz için mehter takımı kiralama konusunda uzmanı olduğumuz fasıl ekibi de ilginizi çekebilir…

Her organizasyona uygun mehter takımları kiralama hizmeti vermekteyiz. İster 5 ister 10 mehteran isteyin fark etmeden tüm organizasyonlarda sizinle birlikteyiz.

Uzman Mehter grubu ve ekiplerimizle hız kesmiyoruz. Kaliteli organizasyon sıfır sıkıntı istiyorsanız doğru adrestesiniz..

Mehter Ekibi Fiyatları

  • Mehter Takımı Düğün Fiyatları Hafta sonu 10 Kişilik 1800 TL
  • Mehter Takımı Nişan Fiyatları Hafta sonu 10 Kişilik 1800 TL
  • Mehter Takımı Sünnet Fiyatları Hafta Sonu 10 Kişilik 1800 TL
  • Mehter Takımı Gelin Alma Fiyatları…. 10 Kişilik 1800 TL
  • Mehter Takımı Konser… 10 Kişilik 1800 TL

Mehter takımı kiralama fiyatlarımız hafta sonu hafta içi olduğunda değişiklik gösterebilmektedir .