Semazen Grubu

Sivas Semazen Ekibi

Semazen Ekibi Kiralama

Semazen ekibi kiralama Uzman organizasyon tarafından en uygun fiyatlara İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet veren semazenler ile kiralama hizmetlerin yararlanın.

Dini düğünlerde sıklıkla görülen semazen ekibi gösterilerinden 2 yada 3 semazenli gösteri ekibi kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Ekimiz tarafından görsel şölenle istediğiniz hizmeti sunmaktayız.Ruhunuza hitap edecek müziklerle ve gösterimiz ile tam hayal ettiğiniz gibi bir gün geçirmenizi  sağlamaktayız.

Tasavvuf müziği eşliğinde gösterimizi size sunmaktayız.

Düğünlerde semazen gösterisi yapan semazenler için bize ulaşın. 

Semazen Ekibi Uzmanlık İster

Semazen gösterileri uzmanlık isteyen bir iştir.

Semazenler yeterli bilgi ve eğitime sahip değil ise o manevi tadı alamayız. Yada semazenlik yapan semazen bilgi ve tecrübesizlik  problemleri ciddi sıkıntılar çıkarabilir.

Semazen İletişim

 

En Ekonomik Semazen Ekibi Fiyatları  

Semazen Grubu Kiralama Fiyatları Dini Düğün Organizasyon ve İslami Düğün Organizasyonların Vazgeçilmezi Hem görsel Anlamda Hem Manevi Heyecan ve coşkuyu ileri seviye ile sizlere sunum yapan Semazen gösterisidir. Sizleri Manevi İklimlere Götürecek Ve Kalpler Huzur Bulacak.  (Ne olursan ol  gel putperest olsan yine de gel) Sözüyle Hz. Mevlana ( Celaleddin Rumi)  Yolundan Giden Semazenlerin Sema Gösterisi Kesinlikle İzleyin Ve izlettirin Sizlerde Tüm Organizasyonlarınızı Semazen Gösterisi ile Yaşayın 

 

 

 

Semazen Ekibi Gösterileri Ve İlahi Grubu 

Dini Düğün Organizasyonları içerisinde semazen gruplarımızla uzun yıllardır sizlere hizmet veriyoruz bu organizasyonlar içerisinde ramazan ayı etkinlikleri dahil olmak üzere kutlu doğum programları Mevlut programlarında semazen ekibi kiralama hizmetimiz ile sizlere hizmetimiz devam etmektedir.

Sünnet düğünü organizasyonlarında , düğün organizasyonlarında İslami nişan organizasyonlarda semazen ekibimiz ile sizlere manevi anlar yaşatıyoruz.

 

Semazen Ekibi Organizasyonu

En uygun fiyatlarla semazen gösterileri ve semazen organizasyonları yapıyoruz

Semazen ekibi gösterileri sizlerin isteğinize göre kaç semazen isterseniz o kadar kişi ile semazen programlarını sizin belirlediğiniz mekanlarda ve salonlarda yapmaktayız semazenlerin kıyafetlerini sizler belirleyebiliyorsunuz ayrıca semazen grubu gösterilerimiz yurt içi ve yurt dışı programlarınızda sunulmaktadır.

 

Semazenli düğün

Semazen ekibi kiralama organizasyon en az 1 kişi en fazla  30kişiye kadar çıkmaktadır. Ülkemizin en büyük ve en güvenilir semazen kiralama firmasına sahibiz bu dev kadro ile organizasyonlar için  sizlere en harika gösterileri sunuyoruz .

Semazen Grubu Video izle

İstanbul Semazen Ekibi Kiralama

Semazen  kiralama hizmetlerimizden günlük yada saatlik olarak faydalanabilirsiniz. Fiyatlarımız gidilecek semt ve kalınacak saate göre belirlenmektedir. Bize mail yoluyla yada iletişim yolu ile fiyat teklifi sunmanız halinde fiyatlar tarafınıza iletilecektir.

Semazen ekibi gösterileri için bizimle iletişime geçin. Semazen müzikleri özel olarak seçilmektedir.

İstanbul ve tüm Türkiye illerine semazen ekibi kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmettin fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin…

Semazen Ekibi Örnek Program

Program Açılış Konuşması

Kur-an Tilaveti

Dua Yapılması

Sohbet programı

Semazen Ekibi Gösterisi

İlahi Grubu Programı

Sunucu Kapanış Konuşması

Türkiye’nin En Tercih Edilen Tecrübeli Semazen Ekibi 

Mevlana anma programlarında Mevlevi Ayin-i Şerifini Aslına Uygun Bir Şekilde Semazen Ekibi ve Tasavvuf Ekibimiz le Gerçekleştirmekteyiz.

Neden Biz ?

Firmamız tüm organizasyonlarda referans olmak için çalışmaktadır. Misafirleriniz ve sizin için gecenin en güzel şekilde sonlanması için elimizden geleni yapmaktayız. Her organizasyona uygun çalışma alt yapımız ve her an karşılayabileceğimiz uzman kadromuz ve uygun fiyatlarımıza güveniyoruz. Tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz..

 

Semazenler İle Alakalı Merak Ettikleriniz

Semazen Nedir ? Neden ve Nasıl Döner ?

Semazen nedir sorusuna cevap Uzman Organizasyon olarak semazen ve sema ile ilgili bilgi vermek istedik. Günümüzde nadirlikle görmüş olduğumuz semazen grubu gösterileri hakkında bilgi almak için bizimle  iletişime geçiniz. Bu makalemizde aşağıdaki konuları ele alacağız.

  • Sema Nedir ?
  • semazen nedir?
  • semazen neden döner ?
  • Semazen dönerken başı neden dönmez?
  • Semazen kime Denir ?

Semazen Nedir ?

Semazen NedirSemazen sema yapan Mevlevi dervişi anlamına gelmektedir. Semazen gösterilerinde dönülür fakat bu bir dönüş değil sema demek de dönmek değildir.

Mevlevilik döneminden günümüze gelen semazenlik de dönmek diye bir kavram yoktur. Mevlevilik de sema ederler.  Sema edene semazen denir. semazen grubu organizasyonu için tıklayınız.

 

Neden Döner ?

Sema sözlük anlamı gök evren anlamındadır fakat mevlevilik’te işitmek anlamına gelir. O dönme hareketi insanın oluşumunu ve yüce allaha ulaşmayı kainatın oluşumunu ve inşanın kainatta dirilişini sembol eder. Semazen ekibi İÇİN TIKLAYINIZ..

Semazen Nasıl Döner ?

Semazen gözleri kapalı olarak sema ederken etrafındakileri değil manevi bir duygu ile dönmektedir. Baş dönmesi gibi sorunlarla karşılaşmaz tasavvuf müziği insanın kalp ritminden esinlenerek yapılmıştır.

Semazen  sema dönerken yaptığı hareketlerin anlamı 

Kolların Çapraz Durmasının Anlamı:Burada Allahın tek olduğunu göstermektedir. Bu görünümle Elif harfini yani Arapça A harfi ve 1 rakamına benzer.

Kol ve elleri açma : Semazen sol elini yukarı diğer elini aşağı dönüktür. Bu Hakk’tan alıp halka dağıtmak anlamına gelir.

Herkes Semazen Olabilir mi ?

Semazen olmak için önce mevlevi olmak gerekir çünkü semazen sema ile döner. Her mevlevi sema etmeyi çok iyi bilir.

Semazen Olmak için Nasıl Eğitim Alınıyor ?

Tv ve gazete gibi sosyal medaya gibi kısımlarda görmüşsünüzdür bir tahtaya çakılmış bir çivi. Yuvarlak bir tahtaya çivi çakılır sabit bir şekilde sema etmek için çakılmaktadır.

Semazen adayı bu çivinin arasına baş ve ikinci parmağını sokar ve sabit bir şekilde dönüşü sağlanır. Semazen eğitiminde semazen kıyafeti(tennure) giymez. Normal kıyafetle sema eder.

Çivi ile atılan çarklar gün geçtikçe arttırılır. artıkça vaktiyle kollar açılmaya başlar ve semazen kıyafeti giyilir.

 

 

 

 

 

 

Semazenli Düğün Organizasyonu

Semazenli Düğün Organizasyonu  Dini düğün ortamlarında vazgeçilmez olan semazen gösterileri düğün sırasında misafirler tarafından  heyecanla beklenmektedir.

Bu gösteriler manevi ruhu ve düğün ortamını canlandırmaktadır. Misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği bu gösterilerle düğünlere fazla insan katılmaktadır. Misafir çekmek için oldukça etkilidir. Maneviyat yönünden de  bambaşkadır.

Dini Düğün Semazen Gösterileri Uzmanından Hizmet 

Semazen grubu denilince aklan gelen ilk firma olan uzman organizasyon dini düğün organizasyonu hizmeti vermektedir. Dini düğün organizasyon fiyatları için iletişime geçiniz.

Semazenli düğün dini sünnet düğünü kına gecesi gibi etkinliklerde dini ve İslami düğün konularda tasavvuf ekibi ilahi ekibi ve semazen ekibimizin yanında uzman orkestramız ile hizmet veriyoruz.

Semazenli Düğün Organizasyonu İndirimli Fiyatları %20 Kampanyalı

Dini düğün ve diğer tüm organizasyonlarda gerçek fiyat indirimi firmamızda uzmanında hizmet alın diye Tasavvuf ekibi,Semazen Gösteri Ekibi Mehteranlar hizmetinizde..

 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara