Kına Gecesi Orkestrası İstanbul

Kına gecesi orkestrası hizmetinde Uzman Organizasyon olarak Kına gecesi, Nişan ve Düğünlerde Piyanist kiralama ve düğün orkestra grubu konusunda en uygun fiyatları sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

İstanbul ve Tüm ilçelerinde Uzman orkestra ekibi ve piyanistlerimiz le sizlere kına gecesi ve nişan gibi organizasyonlarda üstün hizmeti sağlamak için çalışmaktayız.

Kına Gecesi Orkestrası Kiralama

Dilediğiniz saat kadar kiralayın..

Firmamız tüm ilçelerde uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermektedir. Düğün veya herhangi bir etkinliğiniz için sizlere süper çözümler sunuyoruz. Davul zurna ekibi hatta zeybek ekibi hizmeti bile veriyoruz. Tam bir Organizasyon Firmasıyız..

Dilediğiniz Hangi Müzik Aleti ?

Geceniz oldukça eğlenceli geçmeli değil mi ? Firmamız bu durumda size uzman hizmetler sunmak için çalışmaktadır. Davul zurna ekibimizden piyanist uzman arkadaşlarımıza kadar dilediğiniz yörenin dilediğiniz oyun havaları ile oynamak sizlerin hakkı şimdi firmamızı arayarak randevu talep edebilir yada firmamızı incelemeye devam edebilirsiniz.

Orkestramızda Neler Var ?

Bu hizmetler ile düğünlerde ve Kına gecelerinde eğlenceyi tavan yapmak için geliyoruz. Kına gecesi orkestrası fiyatları bakımından oldukça uygun fiyatlara sizlere hizmet sunuyoruz.

Tüm Türkiye’de Hizmet vermekteyiz.

Bilgisayara Bağlı Kalmayın ! Sizleri Piyanistler ve Tüm Müzik Aletlerimizle  Eğlendirelim ?

Bilgisayardan oyun havası bulma ve çalmada sıkıntı yaşarsınız. Misafirlerinize Eğlenceli bir ortam sunamazsınız kına gecesi orkestra ekibimiz size Profesyonel çözüm sunsun.

Kına Gecesi Orkestrası Fiyatları ?

Fiyatlar için firmamızla iletişime geçerek gün ve saat belirttikten sonra orkestra fiyatını alabilirsiniz.

kına gecesi ve düğün sünnet düğünü orkestra fiyatı 349 TL den başlayan fiyatlarla. Net fiyat ve gecede istediğiniz ekip sayısı fiyatı etkilemektedir.

Kına Gecesi Orkestra kiralama İstanbul Firması 

 

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler
Uzman Organizasyon hakkında 36 makale
Uzman Organizasyon Semazen Gösterileri ve Dini düğün Hizmetleri sunan Firmamız Mehter Takımı Sünnet Düğünü Etkinlikleri gibi Tüm Organizasyonlarda İstanbul ve Tüm Türkiye'de Hizmet Veriyor.

3 yorum

  1. Merhabalar kına gecemiz için sadece müzik teskilati gerekli 2 kabin 1 adet anfi,laptop baglantisi kurarak müzik vermeyi düşünüyorum kiralama imkanimiz var ise ucreti ne kadar olur.
    Kiralama imkanımız yoksa 19 mayis saat 17:00 23:00 arasi saz ve müzik ekibiniz ne kadar ücretle çalışma sağlayabilir,tesekkur ederim iyi çalışmalar

  2. Kona Ekibi organizasyonu yapmak istiyorum yer Başakşehir organizasyon Ekibi Kına üzerine istiyorum fiyatları ve paket fiyatları konusunda bana bileği verirmişsiniz iyi günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*