Son Eklenen Hizmetler

Balkan Bando Takımı

Balkan bandosu kiralama Uzman organizasyon olarak düğün nişan ve kına gecelerinde özel olan günlerinizde bando takımı kiralama hizmeti sunuyoruz.

Çeşitli animasyonlar ile balkan bandosu enstrümantal müzik aletleri ile düğünlere eğlence katıyoruz.

4 kişilik grup ile bando grubu hizmeti sunuyoruz. Dilerseniz bu sayı arttırılabilir takımın sayısı sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenebilir.

Bando Takımı Kiralama

Hafta içi yada hafta sonu fark etmeden bando takımı kiralama ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçiniz.

Bando Ekibi ?

Bu ekip kostümleri ve süslü müzik aletleri ile misafirlerinizin dikkatini fazlasıyla çekecektir.

Davul Show ?

Düğün girişlerinde gelin damat için sisli ortamda süper davul şov ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Alt kısımda düğünde bando takımı kiralama hizmeti alan bir müşterimizin etkinliği video olarak eklenmiştir.

Lütfen göz atın.

 

Düğün Bandosu 

Düğünler için bando ekibi kiralama en uygun fiyat avantajı ile sizlerin hizmetinde. Sadece bando değil firmamız organizasyon alanında sizlere fazlasıyla yardımcı olabilir. Üst kısımdaki menüden diğer hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Balkan Bandosu 

Bando takımları yörelere göre değişim göstermektedir. Fakat balkan bandosu oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi daha eğlenceli ve daha güzel notalar ile çalınmasıdır. Bu bando takımının farkı hem üflemeli hemde vurmalı çalgıları çalmalarıdır.

bando takımı kiralama fiyatları

Picture 1 of 3

Bando Kiralama Süresi ?

Kiralama süresi sizin inisiyatifinize kalmıştır. İster saatlik isterseniz 4 saatlik kiralayın sizler için esnek kiralama saatlerimiz mevcuttur.

Düğün bandosu kiralama hizmetlerimiz için iletişim kısmından bize ulaşın.

Kiralama hizmetleri randevulu olarak yapılmaktadır. 

 

Gelin Alma Bando Takımı

Artık günümüzde değişik fikirlere açık olan ve sürekli kendini yenileyen firmamız gelin çıkarma hizmetleri ile alakalı bando müzik takımı bu yönü ile daha (modern gelin alma) ismiyle bilinen ve aranan bu kelime kısa ismi ise bando takımı gelin alma olmaktadır. Hem müzikalite hem görsel anlamda adeta bir karnaval havası ile gerçek bir düğün bandosu gerçekleştiriyoruz.

Bu video sizi umarız tatmin etmiştir ve içinizdeki  o sıra dışı an sizin için önemliyse sizin için daha iyi fikirlerimizde olacaktır .

Bando takımı ile gelin alma artık daha eğlenceli hale geliyor bizim deyimimizle güle güle git güle güle gel sözü işte tam yerinde olmuştur . Bando gelin alma ekibi özenle seçilmiş repertuar ile artık gelinler  ağlayarak değil gülerek çıksın 🙂 gelini kapıda karşılama ve sonrasında muhteşem bando takımımızın konseri eşliğinde eşsiz bir show sizi bekliyor 

Tek yapmanız gereken bizi arayıp gelini alma yerinin adresini bizlerle paylaşmak olacak .Söz konusu gelin çıkarma olunca ilginizi çekebilecek gelin alma fikirlerimizden birisi  davul zurna için tıklayabilirsiniz

Bando takımı gelini aldıktan sonra isterseniz düğün yapılacak olan mekana geliyor ve yaklaşık 45 dakika ön program yapıyor .

Bu yapılacak ön programın hemen ardından fasıl grubu iyi bir fikir olabilir fasıl grubumuzun yapacağı müzik düğününüzde muhteşem bir atmosfere sebebi olacaktır ayrıntılı bilgi için fasıl grubu sayfamıza bakabilirsiniz. fasıl grubu ayrıntıları için tıklayınız…

 

Bando Etkinliklerde Hangi Kısımlarda Kullanılıyor ?

Genel olarak düğün girişlerinde kullanılmaktadır. Pasta kesiminde kullanılan bando takımları mevcuttur. Şirket ve firmaların eğlence organizasyonlarında kullanılmaktadır.

Bando Takımı Enstrümanları Nelerdir ?

 • Trompet
 • Alto Saxphone
 • Tenor Saxphone
 • Bass Tuba
 • Asma Davul
 • Trampet
 • Klarnet

 

Türkiye'nin En iyi Organizasyon Şirketi % 100 Güvenilir Belgesi
Başarılı Bir İnternet Kullanıcısı Teşekkürler

5 yorum

 1. Düğünümde bando takımı istiyorum 30 dakika gibi acaba mümkünmü

 2. Bando takımı kiraladık bence en iyi bando takımı kiralama organizasyonu teşekkürler uzman organizasyon teşekkürler Burhan bey

 3. Bando kiralamak

  Merhaba gelin alma bandosu kiralamak istiyoruz bilgi almak istiyorum

  • Uzman Organizasyon

   Merhaba adres bilgisi veya konum atmanız yeterli , lütfen iletişim numaramızdan bizimle iletilen geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Call Now ButtonŞimdi Ara